Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Ма људи ајмо ми лепо одма у кавану и батали све остало,каке вожње и сајмови
  2. Самоо напред, честитам Шипи
  3. У потпуности се слажем са Чика Црним,нема ме један дан на форуму и одмак хаос .За групну посету је Црни објаснио у прошлој теми, ал да поновимо минимум 20 особа са овереним списком што неби требао да нам представља проблем. Ајде људи будимо јединствени као што смо били много пута до сада. Макси поздрав
  4. Управо сам контактирао сајам да видимо да ли можемо добити неки попуст за групну посету, ако може да видимо који је бр. особа потребан. Надам се скором одговору па вас обавештавам шта кажу
  5. Па велики тај ваш Дорћол Ко нема на мотору, мора да се сналази , одлична стварчица
  6. Ево теме са доста занимљивих савета па прочитајте Савети и искуства
  7. Ево погледај ову тему, и ја сам са мучио ал и није тако тешко . Постављање фотки
  8. 01. alexanto (jbm vas smotane ) 02. брацабгд 03.
  9. bracabgd

    Formula 1

    Јој једва чекам да недеља дође .....
  10. Не знам коме треба две теме о истој ствари
  11. Ујо мој Ујо, честитам
  12. Па ваљда ће бити и неких зерцова
  13. Размишљао о томе ал ми било глупо ,мора да су ме родитељи лепо васпитали.
  14. Одличн избор , у здрављу да те служи
  15. И ја се слажем са недељом.Одговара надам се.
  16. Срећан рођендан колега
  17. Зар је то могуће
  18. Ево и ја да нажалост почнем своју причу о овом мајстору.На моју жалост касно сам се распитао о овом господину али сам чуо да добро ради виљушке. Одвезем ја скутер код њега у среду по договору,оставим скутер, и по договору је требало да ми сутра дан јави шта све треба да се ради на њему. У међу времену т.ј. сутра дан променим мишљење решим да другом мајстору препусти све поправке и зовнем га да видим да ли су га растурили, и ако су они мени требали да се јаве да ми кажу шта све треба да се ради.Јави ми се Станкара и као није ни пипнут нисмо имали струје цео дан дођи по њега сутра слободно. Ја сутра дан седнем на превоз и одем до сервиса и имам шта да видим ,скутер комплет растурен. Питам шта се десило а неки матори мајстор ми каже па ја га растурио по договору. Ту сам први пут ,ај као нема везе спреми ћемо виљушку и променити семеринге и уље у штаповима ОК,питам јел може да буде готов у суботу треба да га возим јер се временске прилике погоршавају. Он одговара да нема проблема и да ме зове у суботу до 11-12 да дођем по њега. Ја га зовем у суботу око 13 и питам шта се дешава са скутером пошто су требали да ме зовни кажу дал могу да дођем по скутер а он каже дођи по њега готово је све и још неке ствари смо урадили као гратис. Наравно мени је касно тог тренутка да кренем да га покупим(живим на другом крају града) и остављамо то за ову недељу. Данас одем да га покупим,пробам га и као све је ок ал ми не ради км сат,ја му кажем то а он ми одговара да није ни радио, а мајстор ми казе да је све то било покидано а он наместио. Знам из прве руке да је све било ок јер је скутер склопљен 12 сати раније и све је било ОК. Средили су ми и то и као заменили микро прекидач на предњој кочници који није радио, и наравно да је наставио да неради. Да скратим причу,платио сам отишао да се никад више не вратим. И жао ми је што нисам прво прочитао искуства колега са форума,свака грешка се плаћа
  19. Хвала другари на подршци Шта ћу кад ниси хтео да идемо заједно као спор сам за тебе и твој мултивар. Ал можда се врнемо заједно па ћеш да видиш
  20. Данас ишао да преузмем скутер од мајстора,(о мајстору ћу у теми о њему).Преузео скутер и испробао уједно кишно одело.Одрадило посао а сутра правац СМ да средимо и остатак,па онда полако .
  21. Има нас доста који возе скутер са туринг чизмама,кад се разгазе онда су до 00. Кад паднеш није много битно шта возиш већ како падаш. Лично искуство на жалост
  22. Ма ово су ране које брзо пролазе и остају ожиљци да нас подсећају да нисмо увек најбржи. А ране на мотору ћемо брзо поправити захваљујући нашем другару из СМ-е
  23. Ово су све последице нашег зимског сна.Сви смо жељни вожње а мало смо се успавали и нисмо свесни својих и могућности наших машина. Зато другари само полако да се загрејемо па ће све бити ОК
  24. Ako je oф извините,човек је Габор Сагмајстер и вози Дакар рели,који се већ 7 година вози у Јужној Америци,Чиле,Аргентина,Перу. Габор стиже до краја скоро сваког што је огроман успех за тим који није фабрички,иначе вози КТМ. То би било укратко
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja