Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Ako sam dobro razumeo ovde se predstavlja ako postanes novi skuteras pa tako eto samo da se pokazem. Vozio sam par motora do sad raznih kategorija ali za sad me je najvise odusevio maxi skuter yamaha majesty 250 ccm, vrlo sam zadovoljan do duse presao sam samo nesto manje od 1000km. Nadam se da me primate u druzinu POZDRAV SVIMA mada sam ja vec postavio 123645354234 pitanja do sada :lol::lol:
  2. a sad kad vidim kako ce oni to da urade ja cu napisem ovde postupak pa ko hoce neka sam radi
  3. Znate kako sam resio problem slusaj te sad svi koji vozite majesty. Znaci sednete na motor upalite ga i date gas i vozite i vozite i kad stignete ispred moto labaratorije dogovorite se sa njima i oni zamene rashladnu tecnost povoljno i sigurno znate da je sve ok... Ma ne da sam ga uradio nego svaka mi cast :lol::lol::lol: aj bre da se ja tu sekiram i napravim steti 87puta vecu od cene antifriza sa ugradnjom :lol::lol::lol::lol: :zdravo:
  4. Sto si u fazonu cim ti uputi neko kritiku BRISI TEMU i slicno. saslusaj sta ti ljudi pricaju. Tako sam i ja hteo svasta nesto i nakraju svatis da je najbolje kako fabrika napravi. Kad pocnes da radis jednog dana onda polako uzmi pa se igraj... Prvo mlad si i nemas god za tu kategoriju 125ccm a drugo uzmi fino nesto lepo od 50ccm i budzi ako ti se vec budzi a da mozes legalno da vozis... Nemoj sve tako naglo sve hoces odmah itd prvo prodaj motor ili jos bolje posto kazes da je odlican sredi ga pa ga vozi retko dobar primer tvog motora....
  5. Kupio bih staforda stene bez papira do 30 eur i da nije stariji od 6 meseci eto pa ako neko ima bilo bi lepo
  6. jeli ti to mamiš Robin Hooda obziorom da je tvoj post ispod njegovog? EVROPSKI LJUDI SIROKIH SHVATANJA
  7. Ajde dajte bar neku ponudu ljudi,iznenadite me
  8. Sve o zvucnicima cu znati od poneedeljka kad se vrati drugar. Inace naruceni su reko RTS/a za potrebe studija vise komada a onda je drugar posto poynaje nekog tamo uyeo ya kafic par. eto toliko mi je rekao preko poruke pa kad se vrne u beograd recice mi ostatak... sto podsto vrede mnogo vise,placao je kako je rekao 80eur po zvucniku a u kutiji ih ima cetri dva basa jedan srednji i jedan visokotonac. Znaci lepo vam kazem da nije prica iz garaze home made itd...
  9. Tako mi receno:-)
  10. probacu sutra da ispustim tu. Jel ga samo odvrnem malo da izlazi vazduh sve dok nekrene cist antifriz ?
  11. nasao i nema objasnjen postupak vec samo gde se sta nalazi a nepise nigde ventil za ispustanje vazduha bar nisam uspeo da pronadjem
  12. Eeee kad se setim druge zurke bjb. Kako je to bilo lepo usao sam u kafic unutra puno ljudi na sve strane a ja AMA BAS NIKOGA NE POZNAJEM osim popsy-ja i mise al gde da ih smaram da bleje samnom i tako sam blejao jedno sat vremena uglavnom sam spakovao se na moje motorce i posao kuci,predivno mi je bilo zato ove god poznajem vec ljude i docicu sa mojim bajkerima i bice LUUUUDOOOOOOO bar mislim
  13. uglavnom neka firma ih je pravila
  14. Da ali ovi su naruceni od proizvodjaca nije ih neko napravio u garazi vec od fabrike samo po naruđbini sa tim zvucnicima ali cu se raspitam sve kod druga jer su njegovi bili pa zna sve
  15. Bio je neki zeleni antifriz a sipao sam crveni, ima li to veze moze li i to da mi napravi neki problem
  16. Inace motor je 1996god. Ovako sam uradio pa me vi ispravite ako sam pogresio dok nije kasno. Ispustio sam stari antifriz na srafic koji se nalazi sa donje strane hladnjaka i ispraznio posudu. kad je sve iscurelo,inace bio je zeleni antifriz. zatvorio sam pomenuti srafic i nasuo novi antifriz u bocicu do oznake MAX zatim polako sipao u hladnjak do cepa upalio motor sa otvorenim cepom i on je povukao antifriz u sistem a poceo da izbacuje baloncice vazduha,zatim sam dodao jos malo antifriza i zatvorio poklopac hladnjaka i provozao motor jedno 10 km i nije podigao temperaturu ni do radne do duse po ovom hladnjikavom vremenu sam ga vozio. Da li sam trebao da uradim neko vazdusarenje? Rekao mi jedan momak da moze da mi strada agregat tako da sam u problemu sta da radim
  17. Zelja mi je da napisete sve sto znate o tom poduhvatu. Koja rashladna tecnost, kako se menja,kako se ispusta visak vazduha i td. Imam yamahu majesty 250 ccm i nisam mogao doci do adekvatnog resenja pa sam to uradio na svoju ruku
  18. cena?
  19. i sve dimenzije stavljam u ponedeljak i marku zvucnika i sve ostalo jer su kutije rucno pravljene ali su bas lepe i precizno napravljene za potrebe kafica od 70kvadrata, lepo znaju da tuku ispravni potpuno
  20. Imam kuci zvucnike mnogo dobre aluminujumske membrane u jednoj kutiji imaju 4 zvucnika a ima dve kutije zvucnici bili u jednom fensi kaficu. Drugar mi ih prodao ranije a posto imam kuci vec zvucnike dobre ovi su sad viska pa eto neka cena bude 150eur za oba uglavnom fiksno i bez zamena jer jeftiniji a bolji tesko mogu da se nadju. Stavicu slike u ponedeljak posto nisam kuci al vi svakako mozete da bacite neki komentar da li vas zanima to.... Ovi sa slike su slicni ali su moji cini mi se lepsi bar mi tako deluju a vi procenite samo kad budem stavio slike...
  21. zatim skinuti centralni šraf Jel ovo indirektan i latentni nacin da pokazes srednji prst marko pobogu
  22. Sipao sam crvenu rashladnu tecnost a bila je zelena jeli to problem Inace da li neko zna gde se ispusta visak vazduha na majesty 250 iz rashladnog sistema
  23. Rade koenig

    tomos bt 50

    Bravo mohikanac. Tako je. Neka pise cenu koju hoce,njegov je
  24. Vidite da nisam otvorio ovu temu nebi n znao da se ide na ostrvicu Sve je korisno
  25. Rade koenig

    tomos bt 50

    Opa aleksandar je fin momak ustvari Ne znam koliko imas godina al svakako da sa petnaest god ne razmisljas racionalno kao sa 25 ili 30 i vise... Svakako svako ima pravo da stavi cenu koju hoce al realnost je da ce ga drzati na oglasu godinama sa tom cenom. Kapiram da je 250 eur ok cena a on neka sam razmisli
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja