Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Rade koenig

    tomos bt 50

    da,ja zelim komentare,ali one koje imaju veze sa motorom..nerazumem komentar: "slikao si motor pored kupusa","pored stoji ona "sijera" kojoj je nesto izgrizlo spojler"...gluposti! i ono,motor ti vredi 150e...pa nemas tomos automatik ispod 200e pozdrav PUSTI POJEDINCE. Nego iskreno u necemu su upravu motor si malo precenio pogledaj u oglasima stavio sam bratov skuter za 300eur a moze i nize a gospodska voznja je upitanju pa i to ljudi nece... Moj savet smanji cenu koliko god mozes pa polako skupljaj dok neskupis za bolji motoric kao sto smo svi MI sem ukoliko nismo imali MAMU I TATU da nam kupe motorcine. Tako da polako i sa ciljem i sve moze
  2. Rade koenig

    tomos bt 50

    A jel ti nije neprijatno da tako razgovaras sa klincem? Nisu mi jasni ljudi sto ti daju pluseve. E PA ON IMA 15 god i zeli da proda svoj motoric,lepo mu reci koliko odprilike da trazi pa sta da uradi da malo sredi motoric da bi uzeo vise para i td. A ne glumis velikog znalca ispred klinca. STRASNO MENE JE SRAMOTA NE ZNAM DA JE TEBE,al svaka ti cast MOJI PRIJATELJI BAJKERI KOJI SU PRAVI BAJKERI OVAKO NESTO NIKAD NAPISALI NEKOME NE BI......... VIDIM IMAS MOG BRATA POPSIJA U PRIJATELJIMA E VIDIS ON JE OKORELI BAJKER I TAKO JEDNOM SLOBODNO MOGU RECI DETETU NIKAD NEBI REKAO TAKO SARKASTICNE STVARI Al ok ti vozis rn6n uuuuuuuu
  3. aj da smanjimo za 50 eura malo da vas zainteresujem i to nije fiksna cena ali nemojte preterivati,realno vredi
  4. ovo mi deluju kao auspusi od GPZ 500
  5. resio sam problem tupson nisam znao gde je cep za hladnjak pa sam mislio i da ga nema nego da vuce vodu iskljucivo iz bocice, sipao sam jutros lepo vodu u hladnjak upalio ga sa otvorenim poklopcem povukao je vodu i dosuo jos malo i sve je ok kao kod auta
  6. Promenio sam rashladnu tecnost u mom motorcetu ispustio sve iz hladnjaka i bocice pa potom sipao u bocicu ponovo novu tecnost koja kad upalim motor ostaje u bocici mesto da ode u hladnjak nivo se ne smanjuje, sta bi moglo biti sve je normalno radilo. Upalim ga radi lepo al pocne da dize polaku temperaturu jer nema Antifriza u hladnjaku, Cuo sam da se to desava kad udje viska vazduha,kako ga ispustiti
  7. uuuuuuuu fatalna greska idi da ti namesti dobri arakis struju pa kad pipnes sirenu cuces neki zenski glas koji broji 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 BUM ahahahahhaha
  8. laptop prodat moze lock
  9. DRUZE OBRISAO SI MOMKA KOJI JE BIO 68 PO REDU A SAD SI TI ODJEDNOM 67 I NEMA NIKOG POSLE TEBE, STA SE DOGADJA
  10. Na slikama je sa starim tablama sad ima nove Najbolje je da me na mobilni kontaktirajte 063/8641-400 HITNOOO
  11. Prodaje brat qingqi 49ccm inace kung fu PANDA na forumu al nema ga cesto pa nemoze da postavi oglas ali sad krece da se druzi sa nama od deda mrazeva. A sad i o motoru: Godiste je 2006 presao je 10,200km u skroz korektnom stanju bez ulaganja, registrovan je pre par meseci inace na zute table. Cena bi bila 350 eur. Moze i ZAMENA ZA JACI MOTOR UZ MOJU MINIMALNU DOPLATU Eto pa tako... Cena nije fiksna sem ako je zamena u pitanju. Moze nize za kes CETVOROTAKTNA MASINICA
  12. 512mb rama ima
  13. neka bude cena novaaa 70 eur
  14. 1. Alexanto 2. Arakis 3. brm-brm 4. Urban Cruiser 5. DorćolAC 6. Sasha P 7. Popsy 8. Peconi 9. Vasqez 10. Severian 11. Pablo 12. Mimi Vinča 13. FJCharlie + Ana 14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca 15. Skittles 16. Bgboki 17. pera-s 18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz) 19. djomla 20. boki.64 21. Žarić 22. Loshmi Capo 23. Sl Jastreb 24. Pittatore 25. Hogar strašni 26. Курск 27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda]) 28. Nensy 29. Nix 30. Mootoograf 31.VladaSD 32.Salez 33. Student 34. Mija 35. Rade koenig
  15. ma pusticu brkove :lol: :lol: Kupicu motor da ga stavim u pusnicu da ga prosusim,jarece suseno
  16. Sad ce praznici pa oteraj jare na stocnu pijacu :lol::lol: Cuo sam da tom motoru nema kraja bez dinamita
  17. sebo prodao sam motor za koji si trea da mi pravis rolbar. Sad imam yamahu majesty sta moze za njega lepo da se pravi da nije nosac zadnjeg kofera,stender. Vec neke zastite za plastiku
  18. Sto se sekiras nisam nista lose mislio sa tim lik... Hvala ako nesto treba javljam se
  19. IMA SERISKI PORT! Sad znam sta je
  20. pa bas zato sto si pokusavao sam ti i nudio 600eur ne moze da trpi doveka pokusaje da se olupa
  21. da li da je lik obrisao sve sto smo pricali pa ispade da caskam sam sa sobom :lol:
  22. Sta je port?
  23. sledece god ias kod mene garazu besplatno cele zime,greje se i blizu sam ti u Zelezniku sam. Ove god radim i sredjujem je pa jedva i moj motor staje al sledece ce biti i za tvoj i jos nekom ako zatreba. Naravno besplatno
  24. 80 eur je cena :lol: :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja