Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. brate ima 73 strane i zamisli kad bi svaki put kad ti treba nesto listao redom. Uostalom ako vec hoces takav sistem informisanja bez ponavljanja moraju da se naprave teme za svaki detalj tipa, gume,auspuh,struja, itd. Ovo sluzi da caskamo i neka se ponavlja koga mrzi da kuca nemora, bar ja tako razmisljam. nemam vise gpz ali svaki dan sam ovde pratim sta se dogadja. Stara ljubav zaborava nema
  2. aj da otvorimo lepo temu srecan rodjendan i da tamo pise kad je kome rodjendan i tamo da cestitamo. Ovo postaje dosadno, Mislio sam da ce mo ovde da caskamo o raznoraznim stvarima ali se svodi samo na srecno, sve najlepse da si nam ziv i zdrav....itd. E i SRECAN RODJENDAN;SVE NAJLEPSE
  3. saucesce,neka pociva u miru
  4. http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=cwd3hOVxbTc vrlo zanimljivo obrtaljka naknadno napravljena
  5. Da li mogu kao prošle godine kad dođem na skup uplatim i uzmem odelce?
  6. Код мене отворис касету кључем и имаш као мали поклопац који кад склониш испод је чеп хладнјака а течност испустис на дну хладњака склониш црево или одвијеш онај шраф на којем се иначе налази и мерач темапературе
  7. drugar sipao u motor antifriz g12 ali sa obicnom vodom ne sa destilovanom, sta moze biti? tacnije sta mu moze biti
  8. kupis antifriz i odes u labaratoriju oni ti sve lepo zamene za pola sata i kraj. veruuuuj mi nemoj sam muka.... a razlika u ceni je nikakva da zamenis sam ili oni da ti zamene....
  9. Na policiskoj sam obuci
  10. Pazi ocuvan je lepo ide ne trosi ulje e sad za ostalo ne znam :-) inace avatar je moj posao za tri meseca. Bar su takve najave
  11. AKO NEKOM TREBA POMOC OKO KUCE IMAM PRAVU OSOBU ZA VAS DA VAM POPRAVI SVE STO TREBA
  12. e da sta mislite o ovim folijam jeli bolje od farbanja mislim cuo sam da su ok al da se odlepljuju. Mada mozes od motora lutku da napravis za manje pare
  13. Hoce li neko da prozbori o mom motoru nesto ili ce te narednih 10 strana da cestitate rodjendane >> MOREEE. Sala naravno ma da sam ocekivao bar neki komentar, nadao sam se sta cu :aha::lol::lol::lol:
  14. e valaj svaka ti cast. Nego jedino mogu da ti ponudim majestik 250ccm :takoje:
  15. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/31611-auspuh-rucne-izrade-z750/ poseti ovu stranicu na nasem forumu. Covek ima da ti ostvari zelju kao deda mraz a cene smesne u odnosu na druge.... sa sve ugradnjom je meni trazio za kawasaki gpz 500s inace isti agregat imaju mislim oko 70-80 eur. izgledaju ekstra cuju se vrhunski poseti stranu ima brdo snimaka njegovih radova
  16. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61589-koliko-goriva-pije-tvoj-motor/ maxi skuterasi bilo bi lepo da posetite ovu temu i upisete podatak verujem da bi znacilo svima,,, a i meni da vidim koliko vasi majesty motori trose
  17. moze LOK sto je dzabe svima valja
  18. uzeo sam preko vipa paket i dobio mob za dinar pa tako da sta ce mo ovaj mob, na obuci sam nekoj tako da su pare potrebnije nego da mi visak tehnike skuplja prasinu... http://www.halooglas...260598.128.html za sve na forumu niza cena nego na oglasu tako da gde god da treba da se posalje mob tih pet eur pokriva prevoz Mislim da je to ok
  19. MOZE LOCK
  20. aj ovako da se nebi ciganisao. Moze lock teme, Nije mi o glavu da ih prodam... Ispadam budala a pricam samo kako mi je receno a to sto mi ih je drug dao veruj mi zasluzio sam debelo to...! Pozdrav drugari. Vidim da ce ih dobiti nazad :lol: :lol: :lol: :lol: JA DA SAM NA VASEM MESTU POMISLIO BIH BOZE AL OBAJ LAZE MAZE :lol: Mrzim kad nesto prodajem i kad prodajem dajem ga ispod cene svake samo da ode... kao sto sam dao laptop za 65eur... i td...
  21. evo slike kad je bio u oglasima pre nego sto sam ga kupio Po tome kako radi i kakve su mu plastike rekao bih da je toliko i presao samo da da BOG da me sluzi lepo
  22. e pa da cestitam i ja rodjendan i da si ziv i zdrav a sve ostalo docice radom i upornoscu...
  23. cekam da dodje druga sa puta vise, pa kad dodje dobijate sve informacije. Nezamerite. Poslacu svima vama koji ste ucestvovali u oglasu na pm da su stigle inf... opet nezamerite
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja