Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. mobilni zadrzi
  2. mercedes 126 83god dizel u ok stanju motor ekstra registrovan godinu dana i tvoja doplata od 200eur za motor doplata od dvesta eur moze da se saceka koliko god treba
  3. E pa moram da vam se pohvalim dolaskom na deda mrazeve upoznao sam neke fantasticne maxi drugare ovako mislim vrlo specificne Neko mi je na forumu ranije rekao upoznaces nas al nemoj posle da se zalis e pa mogu vam reci da se ponosim. Taj dan sam uz njih proveo tako da sam se smejao kao nikad Gospode koji kapacitet izvala,prozivka.. Strumfova I Na kraju delio kobasicu sa njima
  4. MAJESTY 250 1996 GOD U DOBROM STANJU 750EUR. VREDI. AKO PRODAS TAJ AUTIC ETO PA DA ZNADES
  5. Yamaha majesty 250 1996 izmedju 3 i 5l zavisi od voznje!!!
  6. Jel ima neko od vas da bi mi prodao otvoren auspuh ako ga je smorio? :-)
  7. Srecna nova godina svima vama i vasim porodicama da u zdravlju provedete sve sledece godine uz svoje bliznje i zdravo da vozite motore
  8. Danas isao skuterom u Asanju 40km od Beograda od Zeleznika 50 km, nema predaje kad sam isao bilo lepo vreme a kad sam se vracao oko 21h koja zimoca Al krmacica samo grokce i polako
  9. Drugari koliko treba da bude perforirana cev za nas skuter? hocu da prepravljam auspuh da se cuje glasnije tacnije dublje
  10. Kuci sa devojkom mmm bice vrlo zanimljivo
  11. 6 meseci po sto evrica? :-)
  12. Dajem motor za 250EUR ili u zameni dajem doplatu na rate do 500-600eur za neki jaci skuter prednost maxi skuter do 50 eur mesecno
  13. E OVO JE BIO DAN !!! dobilo smo razglednice od dece samo je jedan momak dobio STRUMFAAAA :lol::lol::lol::lol:
  14. Ne volim sneg. al nije losa ideja. Aj ti prvo pa da prepisem od tebe postupak montaze :lol::lol:
  15. Hvala druze ali neskijam se... samo moto oprema u zamenu
  16. DRUGARI JEDNA MOLABA ZA LJUDE DOBRE VOLJE JEDNA DEVOJKA INACE STANAR DECIJEG DOMA(CEREBRONALNA PARALIZA) U SREMCICI JE TRENUTNO KUCI INACE STANJE U ZELEZNIU 200METARA OD NASE MARSUTE KUDA PROLAZIIMO ZA SREMCICU. PA BIH ETO DA PITAM I ZAMOLIM KO ZELI DA U POVRATKU IZ SREMCICE SVRATI NAS PAR DA JOJ DONESEMO JEDAN PAKETIC. MISLIM DA BI TO BILO LEPO DA SE I ONA OBRADUJE INACE MI JE KOMSINICA PA OTUDA JE I ZNAM.
  17. Uplatio sve na vreme ipak. Ceka me odelce imotor je okcen skroz. Spreman.sam za sutra pa da pada i sneg eto mene mojom krmacicom
  18. Prodaja opet otvorena jer sam malo razmislio i cizme mi ne igraju jer imam vec 2 para. Tako da sve ostalo dolazi u obzir. Nova cena 35 eurkes i fiksna u Zameni 40 eur
  19. CD-player ode za cizme tako da z :takoje:atvaram temu. hvala svima
  20. Moj dobri Andreja sve bi bilo ok da nisam isto bio klinac i ko uopste izdrzi da vozi samo po sumi a gde su curice koje vole motore a??? A i on pravi supermoto od endura koliko sam razumeo tako da nema nista od toga samo po sumi :takoje: PRVO KATEGORIJA PA MOTOR pa oprema!
  21. Kaciga je bas lepa da ce Bog da je zdravo nosis :-)
  22. Bas je lepa zdravo da te sluzi
  23. Mi ovde promovisemo legalnu i besbednu voznju. Nij bitno da li imas 50ccm ili 1000ccm bitno je da volis motore i da to sto radis radis kako treba nemoj da budes nerealan. Prvo kategoriju uzmi pa onda vozi.
  24. Da se pridruzim cestitkama. Da si zdravo a sve ostalo ces lako uz malo truda :-)
  25. jel dolazi neko od strane cukarice ? da se nadjemo pa zajedno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja