-
Broj tema i poruka
1098 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Rade koenig
-
Dakle prodajem pomenuti motor sa kojim sam se ozbiljno navozao i pao jednom i tako al motor nije kriv ne trese ide lepo sem trece brzine koja nije u funkciji iz kineskih razloga, motor presao 28000km nije kao drugi kinezi po 3-4 hiljade itd. godiste 2004 registrovan jos dva meseca, prednja guma odlicna zadnja ganc nova. Dodjes,sednes i odvezes motor naravno platis i neubacujes u trecu brzinu. Cena ovih modela je oko 500-700eur ivaj dajem 200-300 eur nize nego sto je u oglasima samo zbog tog kvara. Inace motor ide normalno... dajem kofer 52 litre u ne sjajnom stanju... poz
-
- 1
-
-
firma ugasena. Kao i po starom obicaju kome god firma krene da radi odma prvo se podigne cena a zatim se steka na racun radnika i tako i propadnu. Pokusao da je kupim ali nedadose po ceni koju sam hteo a posle je i sami prodali za 3 puta manje od one koju sam nudio!
-
isti kao moj
-
Kao I obicno uvek zaboravim da uplatim na vreme. Ali cu svakako kao I do sada donaciju uplatiti na samom skupu... Nisam cesto na netu a posao I malo neodgovornosti (realno) dovode do toga da zakasnim... Vidimo se ujutru
-
kupujem zadnji amortizer za keeway superlight ili neki koji pase
Rade koenig je odgovorio članu Rade koenig u Kupujem
E nasao sam. Hvala drugar... -
kupujem zadnji amortizer za keeway superlight ili neki koji pase
Rade koenig je odgovorio članu Rade koenig u Kupujem
Gde si ih kupio? -
kupujem zadnji amortizer za keeway superlight ili neki koji pase
Rade koenig je odgovorio članu Rade koenig u Kupujem
Hvala probacu... :-) -
Dvojica vise nisu skuterasi l svakako neznaci da nece postati ponovo :-)
-
01. brm-brm 02. FJCharlie + Ana 03. alexanto 04. AlexaBGD + videćemo ko 05. Almighty 06. bgboki 07. Arakis + Goca 08. Đura 09. Fanky 10. Tenere97 11. Nadja i NeshaXX 12. Urban Cruiser (ako opet ne pa'nem ) 13. NOTORIOUS 14. mrle 15. Reaper + mozda 16. VladaSD 17. Jokram + Marta(ako ne bude mnogo ladno) 18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-Mraz) 19. Fearless + Jole 20. Satelis 21. Severian 22. Rohirrim 23. vladacbrpc25 24. Loshmi Capo 25. Popsy 26. Mimi 27. Arvak 28. drilling ltd + ??? 29. Milan 30. bracabgd 31. Black Adder i navataću Boldrika 32. Firefighter+1 33. Sl Jastreb 34. Pittatore 35. BojanTA 36. Milos87 + mozda devojka 37. Pedja 38. Best, valjda ce izdrzu stare gume 39. VladaBgd 40. Nensy 41. Sone_ludak 42. Skittles 43. U-Rosh + Biljana 44. SuperPOP 45. Pablo 46. PaPaja 47. Žarić 48. Trinity 49. Aćimo i Jelena 50. Tićmile i Vesna 51. Usamljeni jahač+Minja Du 52. stanebane 53. rusovortak 54. praskovic 55. Dzone 56. Funky+Nix 57. XXXL 58. Peconi 59. Vespasian, Vespa klub Bgd 60. Vespasian, Vespa klub Bgd 61. Vespasian, Vespa klub Bgd 62. Vespasian, Vespa klub Bgd 63. Vespasian, Vespa klub Bgd 64. Vespasian, Vespa klub Bgd 65. Vespasian, Vespa klub Bgd 66. Vespasian, Vespa klub Bgd 67. Vespasian, Vespa klub Bgd 68. Vespasian, Vespa klub Bgd 69. Zex i Dee 70. icatenej 71. Sasha Po 72. Pedja Varadero 73. Salez 74. Владимир 75.Miskomi 76.aca.gsxR 77. Milana 78. Beli 79. Nemanja TDM i Natalija 80. Avijaticar 81. Azrael 82. Rade koenig i najlepsa polovina 83.
-
sta mislite>??? http://www.yamaha-motors.rs/proizvodi/skuteri_2/tmax-hyper-modified_22/roland-sands_55/galerija&gallery=1
-
Brate ako mi verujes niko, zato cu da uradim sledece - Lock. Kukaju svi nesto kao slupi motori onda budem pravi drug clan i niko se nejavlja.E zato necu ni da ga prodam pa neka stoji iz inat , cu se stisnem za auto.
-
dajem moje motorce za 350 eur i bas mi je hitno preporucite nekom samo dodje sedne i odveze registrovan do aprila 2014 dakle sve ok sem te trece brzine zato je cena vise nego smesna al je hitna
-
Zar treba da poklonim motor Evo za 350 eur al nemoj da nekom padne napamet da se cenka Nastelovan karburator dakle dodje da pare pisljivih 350 eur i odveze motor, mnogo mi je hitno da platim auto pa zato nemam zivaca da cekam
-
Karburator sredjen sad je sve ok sem trece znaci dodjes, kupis , sednes i odvezes samo ne ubacujes u trecu vec 1,2 ,4,5 i ostavis 400eur
-
http://www.kupujemprodajem.com/keeway-superlight-150-nije-fixno-7257298-oglas.htm?filter_id= :zdravo:
-
Spakuj ti meni nalepnicu da je ja uzem al pokusaj da drugu ne zeznes eeee kliker bi pokvario Bas je fora na autu maxi skuter club :lol: Stavicu mu kofer pozadi samo da odem kod sebe da napravi nosac :lol: salim se naravno
-
Rane zalecene za posledicu list mi ostao bez senzora za dodir i sad ne osecam kaqd ga pipnem al hodam normalno. Kazu da ce se vrne osecaj. Moto9r stavio na oglase danas, da otplatim auto pa cu kasbije da kupim nesto dobro Inace uzeo sam auto trosi manje nego vasi motori Tako da ideja je da se vozim sa vama i da taman u moj auto mozete da spakujete sav tovarni visak i za nedaj boze u autu uvek gomila alata
-
ovde imam svoj prvi nastup za televiziji i odoprilike sve lepo objasnjeno
-
Sad definitivno zelim da ga prodam , motor je sredjen i uredjen, ima staru manu sa trecom brzinom i novu manu treba da mu se nasteluje karburator inace sve ostali je ok i vredi ove novce, Moze zamena za neki skuter od 49 ccm. Inace motor je refistrovan do aprila 2014god. Moze da se vozi... Sredjivao sam ga za sebe al me vise ne privlace voznje. Kilometraza je prava, Sve u svemu kinez i netreba se ocekivati virago za ove pare dakle za ove pare i vise nego odlican i neverujem da ima na oglasima bilo gde jeftiniji... 0603737358 Rade
-
Samo da vas pozdravim
-
100 ljudi sto cudi 100 zena 200 sisa ;-)
-
-
Pa eksta hvala Bogu pa da u zdravlju potrosis te pare
-
Da ce big da ga ne ogrebem opet
