Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Pozdrav drugari
  2. 01. FJCharlie 02. Bojan transalp 03. Lucky Vladano 04. Drilling ltd 05. Vespasian Beograd 06. MK. Zandarmerije 07. Kosta 66 08. Nensy 09. dulesotona 10. BIGDADDY 11. Pablo 12. Severian 13. Arakis 14. soNee 15. miskomi 16. iKoren 17. BaneVuk + 18. Tiamat 19. dragan pavlicevic 20. VladaSD 21. Aleksandar Steler i Nina 22. BokyBoy i GR 46 23. Satelis 24. Sasha P 25. matori351 26. Pittatore 27. Milan i Ivana- Motomania 28. Seba 011 29. Kowalski 30. Kuzma63 31. Pedjabgd Posted Image 32. Sashac i Duca 33. alexanto 34. Best 35. Azrael 36. Milos87 37. Funky 38. Salez 39. dr.Bane 40. Loshmi Capo 41.boba 1990 i lepsa polovina 42. Lord 43. Mrle i mnogo lepšija polovina 44. aca.gsxR 45. Bruno 68 46. Harry +1 47. brm-brm 48. Alexa +1 (ili +2) 49. Tanja R1200GS 50. BMW K1200R 51. Sinclair i Natasa 52 Usamljeni jahač + Minja D. 53. Vuja 54. KnicRider + DJJ dolaze 55.Tenere97 + BokiK7 56. Gagi74 57. dejan-bandit1200 58. Milx 59. Brzi gonzales 60. Salyhoo 61. Čika Kure 62. Radekoenig + lepsa polovina Samo jedan predlog zena mi je uciteljica i zna da crta svasta nesto sa onim bojicama i cetkicama po decijim licima. Uz nju i ja znam po nesto a i mislim da ce im se dopasti taj vid animacije! Inace bojice se skidaju vlaznim maramicama i potpuno su neskodljive jer su bas za tu svrhu namenjene evo primer sa neta da znate o cemu se radi ( nije profi kao neke prikazane slike al je svako lepo i deci jako zanimljivo) https://www.google.rs/search?q=crtanje+po+licu&client=tablet-android-google&hl=sr-RS&source=univ&tbm=isch&tbo=u&sa=X&ei=0kiGVOKrLIavUZ2hgdgP&ved=0CBwQsAQ&biw=1024&bih=768#hl=sr-RS&tbm=isch&q=crtanje+po+licu
  3. Hvala druze, nadam se da nije problem sto vas smaram za moje cokocalo a nije superlight al su slicni pa kapiram da znate! Vamo gde je tema za skystar nema niko da pise!!! Os me prihvatite ;-)?
  4. Nije mi se to desavalo nikada!!! Moze biti od vibracija!
  5. Aha, cu probam, slikam i javljam!!! Stavda radim sa zadnjom viljskom ima luft jedno 5milimetara??? Moram da vas smaram sa mnogo sitnica dok ga ne zavrsim ;-)
  6. E super, hvala
  7. Otvorim onaj ooklopcic i sa unutrasnje strane stavim paru i zalepim ? Jesam dobro razumeo??? A mogu neko staklence debelo okruglo od rucnog sata na primer???
  8. Puce mi staklo na posudici za kociono ulje, sta da radim? Jel pase i od nekog drugog motora? Ili jel mogu nekako to da popravim???
  9. Nenenenenen nije rasparcan vec uradjen kako se biivsem vlasniku svidjalo :-). A i sto kazes za te pare samo skuter si mogao da izmes i to ne keeway vec neki jdndjdjdnddsj 50 ccm eksks :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  10. Samo neka te zdravo sluzi! :-)
  11. Hebiga, radim prvog ceo dan - Neko mora da cuva glavni grad :-) a bas sam se nadao da cu ici prvi put...neka vam je srecan put i prijatan gulas :-)
  12. E drugari do skoro sam posedovao keeway supelight 150 i sad uzeh yamasak skystar 125 pa me zanima imali slicnosti sto se tice keeway-a 125? Tj da li su isti a samo drugacije marke - agregati, ram itd...
  13. 82 Yamasaki skystar 125 :-) :-) :-)
  14. I jos nesto koje simptome ima kad bobina nije dobra!? Malo mi radi neuravnotezeno, osciliraju obrtaji...? I jos nesto :-). Zadnja viljuska mi ima luft levo desno jedno 2-3 milimetra, kako se to resava???
  15. Hvala druze takodje! Jel bi mogao da mi pojasnis malo bolje koje crevce je upitanju? A inace iseces kablic koji dolazi do te dve sijalice i zakacic led trakicu koju umotas unutar malih farova i sija ekstra i nema da crkne :-)
  16. Drugari a jel mozete meni neukom da kazete kojeg je to datuma?
  17. Nenapisah da he plin skinut as Hyundai lantre i da je kompletan samo se nontoira nema nista dase dodajei oduzima znati I jeste ova cena jer je org za Hyundai Lantru 1.6 ili 1.8. Dakle IMA sve kablice samo se namontira zato I jeste povoljna cifra jer nema da se jure kablovi I ostali delovi koji se razlikuju od auta do auta ;-)
  18. Kupih ovaj motoric Danas neki ga hvale neki kude all ko ce ga znati, htedoh da pitam vas da li vi znate nesto o ovom choperu ? Od kojeg motora pasu sve delovi? Na sta obratiti paznju I koje da kazem decije bolesti IMA, tj sta odraditi preventive radi. Npr zavari ovo mesto srafa ili promeni te I te srafove I slicno. Hvala unapred - I moze neki utisak o istom ako ste ga posedovali
  19. 80eur
  20. Boca 30litara ;-)
  21. Rade koenig

    Plin za Auto

    Prodajem kompletan plin skinut sa mog auta jer ga malo tuniram pa ne ide vise plin u njega, bjb cena 100eur. Znaci obican plin Nije sekvent!!! Marka plina je lovato i boca i rasprasivac i elektronika sve je lovato original!!!!
  22. I samo jos nesto molim vas da ovo nesvatite kao cepljenje ili bilo kako drugacije osim da ima tu par momaka koje sam upoznao i koji su mi ostavili fenomenalan utisak a voleo bih i ostatak da upoznam a nekog i malo bolje, dakle jedini razlog je druzenje sa vama, niste jedini izbor ali ste svakako posebni i meni licno dragi-malo gej pu pu pu al istinito ! INACE KUPLJEN JE NEVIDJENI SKUTER OD 800CCM I 4 TOCKA I ZOVE SE SMART :-) Jedina razlika sa skuterombje sto nekisnem i imam klimu :-) ;-)
  23. Samo da se javim drugari i da vas pozdravim i uz to da vas obavestim da sam postao ponosni cale jedne devojcice :-) Zelim vam jos beskonacno mnogo kilometra na svojim vozilima do duboke starosti Svima!!! Znam da sam imao neke ispade ranije i zbog toga su mi neki mozda zamerili al ovom prilikom bih zeleo da se izvinim jer ipak cu se vratiti jednog dana na skuter i rado bih se vozao sa vama! Nadam se da je to ok! Valjda kad ti se izdesavaju neke stvari u zivotu svatis koliko si samo godinu ili dve ranije bio nezreliji, u svakom slucaju htedoh vas pitati jesam li dobrodosao ili...?
  24. samo jedan pozdrav skuterasima od nocne smene IJ 92 :-) Nazalost nemogu jedno vreme na skuter iz nekih raznih razloga al kako stvari stoje uskoro ce padne neka nova yamaha x max 250... al otom potom... Da ce Bog da se taj decko oporavi a kreten koji ga je povredio da plati kako zasluzuje. Eto pa javih se ako nekom smata nek mi oprosti a opet ako je nekom drago hvala :-) Jes da i nisam se bas uklopio sa vama tj sa nekima jer nepostuju dogovore al svakako one koje sam imao tu cast da upiznam su divni ljudi! npr Satelis,Alexa BGD, Djuxy itd...
  25. Taj motor bese i moj. Al se ne razumem u mehaiku ni blizu kao ti. Mogu samo da zamislim koliko bi me kostao da ga nisam vratio na vreme.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja