Zamenjeno ulje u kocnicama
paknovi 2 diska napred
antifriz (neki poboljsani bas za motorcikle koji cuva gumice u sistemu)
mali servis (ulje i filter ulja)
filter vazduha
nastelovani ventili
ocisceni i vakumirani karburatori
Moj gpz je spreman za sledecu sezonu i za DEDA MRAZEVE
za neki dan idem po njega pa cu vam reci tacno sta je koliko kostalo ako vas zanima
Ladno sam propustio ostrvicu. Jbt a ceo dan razmisljam da sam nesto bitno trebao da obavim danas i nema sanse da se setim i sad kad sam usao na forum oblio me ladan znoj. Nadam se da ste se lepo proveli kao i svake godine? Kako su domacini, jel ih zdravlje sluzi?
dali vi kad stanete sa motorom gpz 500s 1992 duže od npr sat vremena negde stavite slavinu na of? Da li to uopšte da radim? Imam of, on i reserve. Naravno na ON ga vozim a kad parkiram uvek stavim OF. da li je. to ok? Imam li potrebe za tim?
Uvek je bilo koliko para toliko muzike ali tvoj primer govori da može i za male pare, nije kao Sebin lep ali je kao Sebin funkcionalan.
menjacu lanac i lancanike u toku zime :-)
Tako će i biti, napravicu sam i Kačim ovde šta sam i kako uradio :-)
Biker-boy ako te zanima da ću ti broj nekog momka u Kotezu prodaje fabricki nosač za GPZ za 60eur.
Dje ste legende. Seba nije bas jeftin a za te novce i manje uzmem fabricki. Ja bi pre uzeo od nekog neki kome je visak pa bi dao po drugarskoj ceni kao sto ja prodajem kad imam nešto za motor :-) Sad sam malo bez para uzeo sam ga i treba mi nosač a ne bi da dam 50-60eur za nosač.
Kao sto piše u naslovu , kupio bih nosač kofera za kawasaki gpz500s 1992god je moj motor konkretno. Naravno cene standardne prodaje me nezanimaju, zanima me ako neki Biker ima od ranije a da mu je viska pa hoće da proda al po povoljnoj ceni!
Ode Kombinezon našem drugaru u obrenovac u zdravlju da ga nosi i neogrebe!!!, Tako da ima onih koji vole i druge boje, ne samo crno i feget to jest teget :-) hvala drugari, uzdravlje i vidimo se na drumu :-* Aa ti Alex kad te pusti Boka slobodno se javi