Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Pa moracu da skidam ali to je jednom godisnje 5 minuta:-)
  2. Hehehhe. Isto mislimo :-) ugradio bi onu elektro mazalicu lanca :-) to je top stvar. Obavezno ona dva led fara napred sto prave dan nocu i imaju strob svetlo pri preticanju da te svi vide
  3. To mi je sledece! Sta znate jos da ima od tih gadgeta :-)?
  4. Hocu da stavim
  5. Sta jos moze da se stavi na motor od te tehnologije, imate li ideju :-) ???
  6. Laser :-)
  7. Registracija veca :-) razmisljaj i o delovima
  8. Aha ok. Hvala . Jbg to ti je kawa tako stoje stvari i sa gpz i sa er5
  9. Zar cb nije 4 cilindra? I to je opste poznato za nase motore da ozive tek od 5000 Dakle usteda, mala reg i mala potrosnja neidu sa brzinom da dize na zadnji u startu!
  10. Upravo namontirani led migavci, prekidac za sva cetri, biper, laser pozadi za maglu i USB uticnica :-) vauuuu hvala Cika Rajku Arakisu :-)
  11. Ako moze link :-) ima 5 grupa moto manijaci
  12. Nadjoh na kp prodaje covek preradhen vec za 110eur. Meni to deluje skupo. Da li bi mi od zzr bio znacajno jeftiniji
  13. Bregovi? Moze malo detaljnije da bih to mogao da uradim :-)
  14. Mrle moj dobri :-) jesi ti montorao na svoj gpz onaj zatvoreni magnet ako me secanje dobro sluzi. Od cega si stavljao i koje izmene si morao preduzmes?
  15. Pravi Seba 60eur odprilike, to izgleda kao da si otisao u kawasaki i kupio original!!! A vizire pravi Ivan viziri imas temu na forumu... odprilike ista cena kao i nosac. E sad za povoljnije zavrnes rukave i napravis (nosac) ili pozoves 6123brojeva i nadjes ili kao ja oglasis da kupujes nosac za er5 i kazes da trazis povoljno itd i uz malo srece javi ti se covek kao meni i kupis ga za maksimalno drugarsku i bajkersku cenu. Ziv bio i dobrodosao u sektu.
  16. 120-90/16 i 110-90 16 a ako su ti tockovi r17 onda 130-70/17 i 110-70/17
  17. upravo ti rekoh gore sve :D Uvek je bolje fabricke velicine jer nije bezveze tamo neki genije iz Japana odredio da je ta dimenzija odlicna za taj motor i sto bih se ja pravio pametniji od njega i stavljao vece gume itd... Moje skromno miljenje :D
  18. Ima li neko migavce prednje fabricke za gpz?
  19. Ej druze moj, samo fabricke :-)
  20. Inace ugradio sam mu led poziciju i LED H4- BILed (i oboreno i dugo svetlo u jednoj led sijalici)
  21. Ovo mi je drugi gpz. Isao sam ture tu do 300km u jednom pravcu i sem bola u guzici nisam primecivao druge nedostatke imajte u vidi da sam ja bas lagan vozac otvoreni put max 110km/h, ako budem isao sa njim do svice planiram da podelim put na dva dela po 700km odprilike i svakako mi se nezuri tako da ga sigurno necu voziti brze. Sediste cu odraditi da bude udobnije.
  22. Ima da se kupi vec pripremljen za moj model, sto bi ti rekao otkonjena mu je ta neka zajebancija pa se montira laganica. A sto se tice sedista kapiram da cu staviti jastuce ili da ga tapaciram videcu vec
  23. jedino st cu mu uraditi na prolece, stavicu mu za svaki slucaj onaj zatvoreni magnet, da nemam brigu posto planiram sa njim za svajcarsku sa zenom Sta mislite o mojoj ideji? 1490km u jednom pravcu stim da bi put podelio na dva dana
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja