Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. motor rasklopio do kraja sklapam ga ispocetka, oprao ga celog i sad su neki delovi na varenju i peglanju tako da vracam se polakoo u igru
  2. ako dodjete sa 350 eur vozite ga kuci nezelim vise da ga gledam a da ga dam za dzabe neide
  3. Motor auktuelan potrebno staviti samo drugi auspuh sve ostalo je ok. sem te trece brzine koja krci sve ostalo lepo. Dodjes sednes na motorce i vozi ... dajem kofer i nosac uz njega 42litre
  4. neki.kontakt samo.moze.biti
  5. Andjelo udaren mi je motor pa je tako i auspuh u problemu, tacnije probijen je skroz, znaci potreban mi je ovakav auspuh al sa jednim topom necu dva i da bude protocan da se cuje lepo Moze cena na pm http://img542.imageshack.us/img542/4329/j3zm.jpg evo slike kako je izgledalo sa dva a sad bih zeleo jedan jer je suvisno 2 kom na 1 klip i 150 ccm inace motor je keeway superlight 150
  6. Vozi mi se al me strah, valjda ce sve biti dobro
  7. noga plava ali sve bolje. Videcu sta cu sad kako se strasti smiruju videcu sta mi je ciniti, Vozi mi se a strah me da nepricam koliko ustedim voznjom motora jer malo trosi
  8. hvala druze pope Ma videcu sta cu
  9. a danas noga ljudi boje duge sve i mi boje lepo stoje Ipak cu morati da uzmem bolovanje khm sredjujem motor
  10. malo da ga sredim pa cu vidim sta cu
  11. http://www.kupujemprodajem.com/Keeway-superlight-150-6736378-oglas.htm
  12. hvala drugari danas je noga vec mnogo bolje hodam opusteno nehramljem al bolucka i zateze vec sutra ce biti bolje
  13. ima kamera ali nije u funkciji. Inace niko nije video tablicu svi gledali mene kako pravim akrobacije. A kad sam pao video sam ga kako se udaljava ali u tom shoku nisam mogao da vidim tablicu
  14. Hvala na gestu Inace postoji kamera na toj raskrsnici ali nije u funkciji.
  15. Mrle nije bitno kolika je sansa da ga on spazi vec u dobroj nameri da pomogne
  16. Boze djuxy pa rostilj stoji , vozio motor ili ne, pa valjda ostajemo prijatelji i kad ne vozim motor
  17. imao sam kompletnu opremu tako da sve udare nisam osetio sem u nogu Samo Bog me je sacuvao, jer kako je proleteo kroz zrveno dobro sam prosao
  18. Bicu zahvalan urednistvu ako bi mogli da obrisu temu odavde posto joj niije mesto ovde
  19. Da leko bilo nemoj ga kleti poistovecujemo se sa njim onda Inace samo laksa povreda noge bez ogrebotine vec ugruvana duplo je veca bila od leve Al sve je ok, cekam da bude obradjen uvidjaj
  20. PA nisam znao gde da stavim ovu temu da se zna sta se desilo, Uglavnom dobro sam, noga boli al ce proci, uradjen je uvidjaj... Jednostavno nemogu vise da se sekiram imam razne planove necu da me motor tj mentoli za volanom sprece u tome. Dve opomene za mnedelju dana, meni dosta
  21. braco leteo sam 6 metara dalje od mesta udara, sreca pa mi devojka nije bila na motoru jer je udario tacno u njen nogostop samo su auspusi zguzvani i taj nogostop je polomljen. Ma necu vise , necu da se zajebavam dva puta za nedelju dana sam bio u problemu, meni dosta
  22. Oboren sam veceras sa motora i svatio da vise ne zelim da se igram sa tim nije to za mene. Prodajem prvom moj motor ko dodje sa 400 eur ostecen je samo auspuh , polomljen kofer al motor prav skroz dovezao sam ga do kuce reg je do 4 meseca sledece godine... greota da mi spustate cenu kupio sam NOVU gumu zadnju mesceler 100eur pre tri dana motor pali radi ide... hitno.. http://img849.imageshack.us/img849/2963/iz2s.jpg http://img542.imageshack.us/img542/4329/j3zm.jpg
  23. Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo tamno zelene boje prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas Ne vredi koliko god da sam oprezno vozio manijaci negledaju.
  24. Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju. Prodajem prvom moj motor ko dodje sa 400 eur ostecen je samo auspuh amortizovao sve , polomljen kofer al motor prav skroz dovezao sam ga do kuce reg je do 4 meseca sledece god
  25. Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja