Jump to content

Moto Zajednica

ZEMZEM

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3036
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ZEMZEM

  1. Hvala, koje više prijaju Suzi Denso ili NGKi da li da uzmem ovu prvu ili ovu drugu za veću temperaturu jer većinom motor vozim leti ?
  2. Imam u planu da nabavim iridijum za moj motor GSX650F-K8. U servisnoj piše da idu NGK CR8E ili CR9E, DENSO U24ESR ili U27ESR. Prva je standardna ugradnja a ovu drugu preporučuju ako je veća temperatura motora. Koju od ove dve vrste da stavim i koja bi bila oznaka za iridijumsku svećicu koja odgovara ovim. Ne bih da cimam čoveka u London pa da mi uzme pogrešno pa da moram da vraćam i menjam.
  3. Sve najbolje, glavu gore kao i do sada i samo napred u nove pobede. Mnogo pluseva za ultra pozitivan stav, kako smo se nekad vozili tako čekam i da nastavimo.
  4. Rado bih došao ali tandrkala u zimskom snu.
  5. Kasnije, proveo pola dana iznad roštilja!!! Sad vraćam film, oni mladunci samo obleću oko roštilja a vi se nadimiste za sve pare. Na kraju mi stariji ostadosmo gladni ali nema veze bitna je bila atmosfera. Sve najbolje i brz oporavak i od mene mali milion plusića za tvoju hrabrost i energiju, da se ne predaš već guraš napred.
  6. Dao bog, čekam da se provozamo zajedno kao nekad
  7. Pa ja vidim poznat si mi sa neke vožnje i to baš sa skuterima i sve mislim ma nije moguće da je to taj Dule, auuuu sad sam još u većem bedaku
  8. Sve gledam slike po ko zna koliko puta i pratim temu od samog početka. Svaki dan se pitam ali nemam snage da ti postavim ovo pitanje jer sve mislim da će biti potvrdan odgovor. Da li si ti u oktobru 2011 bio u Obedskoj bari na skupu skuteraša.
  9. Ja isto volim da imam što kvalitetniju opremu, u skladu koliko mogu da se pružim, tako da ne žalim pare za to. Ovo se odnosi i na neke druge stvari u životu. Volim da kupim nešto kvalitetno, uvek sam bio za onu varijantu nategni još malo pa kupi malo bolji proizvod nego kupi nešto malo jeftinije a recimo 50% lošije. Isto gledam da kupim novo ali kad je frka može i polovno ali samo u extra dobrom stanju. Smatram da jaki brendovi imaju precenjene cene za ono što nude ali oni koji mogu to da ispoštuju blago njima - možda se jednog dana i ja njima priključim.Brendovi ulažu u razvoj i marketing dok ih drugi kopiraju kad izbace nešto novo i samim tim mogu da idu sa nižom cenom. Što se tiče kupovine skupe opreme i raznih skupih dodataka za motor tu privilegiju ima mali broj nas. Ja ih delim na 2 grupe - one koji znaju šta kupuju i to koriste u fulu i oni drugi koji kupuju najskuplje samo da bi se videlo da oni voze skup motor, skupo odelo i kaciga i oprema na motoru u fulu.
  10. Vaso u pravu si, kinta + vreme za put = mali broj nas to može da uklopi a da bi voleli da to odvozamo to stoji.
  11. Na retrovizor
  12. Jel može ta folija i za reg. nalepnicu
  13. Boki se negde nakrkao pa sad samo hukće, nema vremena a ni snage da sedne i odgovori. Eto druže da ti olakšam i ja najverovatnije od sutra krećem na strogu dijetu pa dokle izdržim. Inače ovo radim samo zbog zadnjeg amortizera a i žena me proziva ona skinula 2-3 kg a ja tapkam u mestu.
  14. Napisao čovek da je parking samo sa leve strane ulice, pošto je isprekidana linija a ako nema znak zabrane možeš slobodno da skreneš i da se uparkira. Bar ja tako mislim jedino ako nisu sad sa ovim novim izmenama uveli neka nebulozna pravila koja nemaju veza sa životom.
  15. Dodajte meni na onaj spisak još amb. 2 - 1 kom.
  16. Ajd ko se sledeći bude upisivao neka meni doda, tj prepravi ono moje, još jedan kom. od varijante 2 = 2+1
  17. 1. Румба, амблем број 1,комада 2. 2. BigRider амблем бр.1, 2 комада 3. ZEMZEM, Varijanta 1 - komada 2
  18. Ih 2 min - rade to oni i brže, šalim se malo. Ja sam kupio u Moto maniji-YBC onu lančugu sa onim katancem a planiram i da ugradim neki jeftiniji alarm čisto da se ima a možda nekad i posluži.
  19. Bez ljutnje mogao si ovako da počneš temu - Izvinjavam se ako ova tema već postoji ali ja je nisam pronašao mene zanima ......... I već bi te neko uputio a i što kolega reče Google je čudo. A ono što sam napisao u prvom postu citirana je čuvena rečenica iz jednog našeg filma i sve je trebalo da ima šaljiv karakter ali neko to nije tako ukapirao pa krenuo malo oštrije kao kolega NIKI.
  20. Znam ali me ne zanima da objašnjavam nešto što je već objašnjeno i pretvorilo se u svađu na kraju.
  21. Nemojte ljudi ko boga vas molim, opet o ovom MC vs MK
  22. ivan88 Na mom punjaču ampermetar pokazuje jačinu struje kojom punim aku. U startu je ta struja veća da bi kako se aku puni ona bila sve manja i kad se napuni na ampermetru stoji skazaljka na nuli. To mi je znak da je proces punjenja završen. Tako bi trebalo da bude i kod tebe da bude.
  23. Volja na prvom mestu, izbaciti iz glave šta sve može da se desi na putu - razmišljaj pozitivno. Prekontrolisati motor, malo keša u džep i avantura za sećanje može da počne. Svaka čast momci na vožnji. A za smeh i suze dok smo čitali putopis malo je i 100 + . Pozzz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja