pudpadzija se zajebe pa sipa dizel umesto benzina,nije strasno malo alkohola,malo benzina,malo filtera za vazduh,malo filter za benzin,svećice i gotova stvar
Svasta nesto, juce i danas smo rasturali, a kada cemo da namestimo, neznamo Stiglo je par komada iz Nemacke za delove, idemo dalje
[url=https://postimg.cc/image/zadw38l
mr/][/url]
Dok veliki lancanik napravi jedan krug, mali za to isto vreme napravi tri kruga. Ja praktikujem da na 10.000km stavljam manji lancanik jer na taj nacin maximalno cuvas lanac
Naravno, treba odrzavati lanac redovno- sprej ili ulje.
Stigla mi je nova tecnost za pranje karburatora, pa ne znam kako vam se cine karburatori sada? Bolji?
Masina mora da se skida. Ruke su ti 100-120e, posto tu ima jos delova koji fale a ja ih imam, plus dihtung i par sitnica. Racunaj oko 150-160e da ti sve izadje