Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pfuj,,lonci izgledaju futuristicki,,jako odvratno,,, :Plepse bi mu stojalo par akrapovcica ;D
  2. kamenu vunu, mislis na staklenu vunu??
  3. ma i breva je lepa a ima i abs kolko vidim
  4. dovoljno je,dobronam dosao ;D
  5. dobro nam dosao komso ;D
  6. a evo ga i rasturenog
  7. da imam jos o slika i objasnjenja kako to radi ali pisacemo u nekoj drugj temi o tome
  8. bokilic

    Marushin Shivan

    izgleda da je kaciga do ja..a...leo je i dizajn,posto je bila ???
  9. pa mogo bi ti ubuduce posto si dobra musterija da servisiras motor i kod mene ;Dpa za te pare si mogao da kupis celu drugu masinu,mora da te majstor zestoko izvacario
  10. pozdrav i tebi zelkjo
  11. ma steta sto nije 2t bio bi ubica bez srca,,
  12. jel ovo bese prima ili
  13. pa svako ima svoje misljinje,ako krenemo sa tom temom mislim da ce biti milion odgovora sta je bolje,a mislim da svako kvacilo bilo suvo ili mokro ima svoje prednosti i mane ;D,ja vise volim mokro a sta je bolje je pitanje kao i sta je starije kokoska ili jaje
  14. pa mz ti je bolji izbor od jawe ili iz a uzni neku 250ticu,pravo motorce ;D
  15. bokilic

    rotax 123

    pa izgleda da je tu neko promenio paljenje na motoru to jest magnet,,jel imas ti regler na njemu i sve ostalo mislim jel ti puni akumulator ???
  16. dobro dosao,polako provrti po forumu pa ces naci odgovore na sva pitanja ;D
  17. bas prelepo motorce,jes da volim endure ali bi ovo rado djidao
  18. pozdrav i tebi
  19. pozdrav,dobro nam dosao
  20. pa ja licno vise volim nitovanje a imam i alat za raznitavanje i nitovanje lanca,nekako mi je sigurnije od spojnice koja se priznajem lakse stavlja ,ali nitovanje je sigurnije 100%
  21. sad ce prolece,dobronam dosao ;D
  22. bokilic

    rotax 123

    a ko ti ukrao stari zupcanik>???mislim kako si do sad palio motor?
  23. da nije tricikl ???
  24. dobro nam dosao zabice ??? ???sta vozis ???
  25. bokilic

    rotax 123

    kako bre nema zupcanika?da ga nije neko mako ???pa valjda imas zupcanik na magnetu?????mislim trebao bi da ga imas ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja