nece puci sigurno,a varenjem moz samo da razjebe blok,pregrejace ga verovatno,a posle m10 ide m11 pa tek onda m12...a smem da potpisem da mu i 14 nece skoditi...
doduse ima tu i drugih resenja,moze na silu da zavije m11 preradjen u samorezca na strugu,mada se meni ta opcija nesvidja,
moze i iz louisa da naruci set za reparaciju navoja,,mada.....ona zickica mi nedaje mnogo poverenja...
pa napravis nov, sa jedne strane da ima veci navojtaj koji si iscupao,narez u blok nov i eto ti resenja,,,,
mada se ja trudim da prepravim neki kaljeni sraf ,to jest nadjem slican od glave neog auta pa ga strugar ocas posla prereze,,,,
nece boca da izleti,,prilicno jako,a mozda i prejako je usrafljena za motor,a ako opalis u nesto ispred sebe sa 100kmh,,,,poslednja briga ti je boca ....
Nije on gurao, ja sam!
pa tako ti to kad imas bmw,a,,svi prijatelji mora da te guraju,,nego bese ti laki rece to je najbolji motor,,,
mislim izgleda da jeste,ak ga guras dugacko dugacko traje ;D ;D ;D ;D
Da, sa Saletom Coolair-om, dok sam se okrenuo ti ode...
Današnji utisci sa malo duže vožnje sa novim vizirom:
Vetar sad udara negde iznad vizira na kacigi, a pošto mi ne radi brzinomer, u petoj na nekih 7500 obrtaja nemam nikakav pritisak na kacigu, kaciga ne "leluja" levo-desno, a kada se samo malo spustim, kojih 10 cm ne osećam vetar uopšte. Jedino osećam malu turbulenciju na grudima - onaj vetar koji prođe sa strana vizira, ali ništa opasno...uostalom, danaj je i vetar duvao, dobro su se osetili udari vetra.
Sve u svemu, prezadovoljan, cena sa nameštanjem, lepljenjem Honda nalepnice je 3500 dinara.
u 5 na 7500 rpm,,,,ala ti to teras ;D ;D ;D ;D
u bre,,,zar ste tolko losi,,,ccc pa netrazimo bas mi toliko,,,nego ti lepo poslusaj glas razuma svoga i pocni kao kepo da stedis,,,i da se spremas unapred,,
kupi,i ne razmisljaj mnogo,za te pare taman moz mz a da pazaris ili jawu,,kupi,,ipak je to honda,po slici bih rekao da je motor u ok stanju,pazari,naravno prvo probaj motorce,ako ide necangrlja nedimi itd,,,kupuj,,,,, :) ;)
potrebna mi je guma 19/90/ili 19/100, po miogustvu turing guma,ne enduro kros itd,
moze i neka sportska,nova naravno,,
bas ako je dobra dobra dobra dobra dobra polovnjaca... :)