ja sam drugaru pravio box za motorce,lepo od cevi,par profila,pocinkovani pleh sa strane,dobar rostilj da nemoze da se provuce nikako unutra niko,
brave 2 zavucene u vratanca da nemoze lomilicom da ih izlomi,jos smo jednu stranu oblozili sundjerom da nemora da naslanja motor na copavu vec da ga celog nasloni na zid od box a,usrafili iznutra uz pomoc tiplova i srafa za beton,decko je dodao i alarm za svaki slucaj,naravno mi smo pravili po dimenziji za njegov motor gsx,r, nepamtim mere mbilo je to pre dve tri god,ali je i dan danas koristi ,jedino sto je prefarbao u belu boju,ne prokisnjava jer smo sve spojeve oblozili silikonom,na vrata smo stavili diht gumu,korisna stvarcica a u nekom cosku na parkingu nesmeta,nemoze niko da je odnese jer je zatiplovana za beton,, :) prosto se pravi,malo cevi,malo pleha,aparat za varenje,dve sarke i udri ;) ;)