Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ima i nsu a,ima i nesklopljenih horeksa.. :)
  2. fali lancobrannnnnnnnn :D :D jel ima nekooooo :)
  3. imam dosta delova za nsu e,konzule,i za horekse,mozda ako nekom treba mogu nesto da menjam za nesto sto meni treba :)
  4. e sad zanimljiviji deo,nsu 175,manje vise viska motor,nije moj,ali tu je
  5. drvena bombina ;D ;D ;D
  6. ford t u delovima doduse kompleta,ima i drvene bombine ;D ;D ;D
  7. lep autic....ako ima negde jos neki.... ;D ;D ;D
  8. skupljate li krseve po garazi,kao sto neki od nas skupljaju,,po dvoristu,,mozda mozemo da nadjemo sta kome fali ,mozda neko ima nesto viska,mozda ja nesto imam viska, :) :)evo malko slicica nekog loma,mozda znate nekog ko ima slican krs i lom,ili nesto sto je ok,a i malo slicica lepih motorica nije na odmet,znam i ja po nekog ko ima sve i svasta,pa eto,mozda se nadje nesto sto meni fali,sto vama fali.... :) sve sto vas zanima tu smo,mada i mene zanima dosta starih vozila,sto auta sto motora... evo ga opel gt..da napomenem nije sve bas moje,ali tu smo ljubitelji starih motora i auta...
  9. prikolica staib,otprilike 52 do 56 god,sredjena fali sediste,bila je na bmw u r 25..cena po dogovoru 063697094...cinimi se da je model ls 250..
  10. bokilic

    zundapp

  11. bokilic

    zundapp

  12. bokilic

    zundapp

  13. bokilic

    zundapp

  14. bokilic

    zundapp

    prodajem zindapa 200 elastik 54god,ima papire moze da se prenese,pali radi ide,za divno cudo samo mu je sediste lose,nije farban,potrebmo mu je pranje,redovan neki servis,upali posle dve god,stojanja na kurblu doduse tek na 10tu,ali sad pali ko mina ;D ;D ;D znaci u fabrickom stanju je,sem dodatnog zadnjeg sedista.cena,,koga interesuje nek se javi pa cemo se dogovoriti,inace je to cvaja,radi ostro ko zilet :) ko hoce da se malo pomuci da ga ispolira mozda ofarba nek izvoli,063697094
  15. bokilic

    kupujem..

    kupujem ronilacki sat, stari casio mi dosadio,a i skupljam ih, nije bitna matka ,bitno je da je funkcionalan,moze i g schok..itd,inace i skupljam interesantne satove,,,
  16. bokilic

    nosaci kofera

  17. bokilic

    nosaci kofera

    nosaci kofera krauzer, malo su prljavi ,al su celi,dobri od neke masivne plastike,rasturaju se,tako da moze da se upotrebi i samo ploca sa nosacem za top keis,ili u kompletu sa bocnim nosacima a i sire se po sirini,jer imaju takav nosac,pa lako mogu da se uklope u razlicite sirine motora,jaki su poprilicno,cena...1000din...
  18. bokilic

    box za motor

    a uvek mozes i da okacis osovinu,2 tocka pa da je odvuces,kad je dovuces na doditcno mesto,skines rudu,smaknes felne,usarafis i eto pokretno montaznog boksa :) verujem da ne bi preslo 300e da se napravi a mozda i manje... :) :) mora da uradim nacrt ;)
  19. hja bi i za 1000e,i veruj mi bilo koji da je,pa makar i kdx bio ;D ;D ;D ;D ;D za dan bi ga srubio,,a nebi ga vozio pun gas,,
  20. ovo da prodje bez mene ne dolazi u obzir,cim se pomenu jagnjici prasici itd ja sam tu i naravno krece sta cu kad to volim ,mislim kad sam malo u svakom slucaju racunajte na mene ,i mozda moju familiju zenu i dete
  21. bokilic

    box za motor

    ja sam drugaru pravio box za motorce,lepo od cevi,par profila,pocinkovani pleh sa strane,dobar rostilj da nemoze da se provuce nikako unutra niko, brave 2 zavucene u vratanca da nemoze lomilicom da ih izlomi,jos smo jednu stranu oblozili sundjerom da nemora da naslanja motor na copavu vec da ga celog nasloni na zid od box a,usrafili iznutra uz pomoc tiplova i srafa za beton,decko je dodao i alarm za svaki slucaj,naravno mi smo pravili po dimenziji za njegov motor gsx,r, nepamtim mere mbilo je to pre dve tri god,ali je i dan danas koristi ,jedino sto je prefarbao u belu boju,ne prokisnjava jer smo sve spojeve oblozili silikonom,na vrata smo stavili diht gumu,korisna stvarcica a u nekom cosku na parkingu nesmeta,nemoze niko da je odnese jer je zatiplovana za beton,, :) prosto se pravi,malo cevi,malo pleha,aparat za varenje,dve sarke i udri ;) ;)
  22. meni je jedna zena prebacila da posto sam prirodno ocelavio nemogu da budem bajker.....e reko do moje........ :D :D a tetovaza,,mislim da je nebitna,mada sto neko rece biti bajker je stil zivota,ali ja nemogu ceo zivot da posvetim motorima,imam zenu dete,servis,posla nema nesto mnogo,obaveza milion,itd itd... jos kada bi treba zbog dokazivanja bajkerske lojalnosti nekome da idem tamo vamo cak i ako mi se neide....... a poznajem inace par bajkera koji prodju godisnje 2000km,,,jedva da se i voze,pa smatraju sebe bajkerima,ok,,podrzavam, ja sam prirodno celav, ;D ;D ;D
  23. ona vozi biciklo,al povescu je.... :P i smem da se kladim da je niko nece preteci.... ;D ;D ;D ;D ;D :D :D
  24. Deonica je takva da i bokilic moze bez problema da se vozi boldorkom, znaci pretpostavljam da ni tenerasima nece biti (preveliki) problem Hehe jos mi samo brkcici fale ;D a ko je pominjao da cu ja boldorom..... ??? ??? ??? ??? moz se desi da dodjem cvajom 125cm,pa da vam pokazem motor za off.......
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja