-
Broj tema i poruka
5947 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: bokilic
-
pre par godina mi crknu platine na mz u,,stanem ja sa strane da ih pogledam ocistim itd,pored mene prodjose par bas da ih nazovem bajkera,koznjaci,prcluci,boje na ledjima,choperi,kosijane,,,pogledase me ja im masem da stanu,,jedan mi pokaza srednjak,,,,,,serem se ja na takvog bajkera.............vidjam ih stalno po skupovima pijane uvaljane....verovatno i drogirane,,,e pa necu da me zovu bajker bas iz tog razloga.... nekazem da su svi sa prclucima kosom itd takvi ali dobar deo jeste,na skupu kad te vide u jakni od gorotexa bez prcluka,kose,sa kokakolom u ruci mesto piva,ko da si padobranac ??? ??? ??? ??? ??? jedan kreten sa trajkom mi je rekao da mi prosti vozaci motora samo smetamo na skupu,jos je hteo zamalo da me zgazi onim njegovim krsem od trajka......e pa zato cu biti slobodni jahac,druzicu se sa istomisljenicima..idem na skupove da bih video meni drage ljude i drugarice naravno :P a ne da bih dokazao da sam neki bajker,po nekad svirnem motor i na tocak,,pa sta,provucem se i pored kolone kad mogu,pa jel mi je to neki greh,, vozam motor 20tak godina vec,sto kao osnovno sredstvo za voznju a i kao nesto u cemu uzivam,ako mi se vozi skuter vozicu njega,ako mi se vozi mz vozicu ga,a to sto neki smatraju da treba imati neku choper masinu ili neku jacu da bi bio bajker,,,okey,,to je njegovo misljenje,ali se ja neslazem sa tim,neznam gde je upisano nepisano pravilo da moram da nosim prcluk,,to su me mnogi pitali,e znas ti si bajker gde ti je prsluk ono ovo,,aman ljudi ocu da nosim gorotex,necu na jakni od 300e da zasijem svasta,to je moje vidjenje,mozda sam 1 u 100 sa tim misljenjem ...ali to je tako i neverujem da ce se promeniti.... a inace smatram sebe motorciklistom,,ipak bajker nije ni srpska rec....
-
pa boldorom mi dosta i drugom da vas ispeglam,a sa tenerom,,,bogami klao bih se,,,teska borba bi bila cak i u startu... :o :o :o :o :o Ja bih ti preporucio pomocne tockice, mislim da ce ti biti od koristi ;D ;D ma jok,tenera je muski motor nisu potrebni tockici :P :P
-
pa neske dal da skinemo po 1 svecicu da bi bili ravnopravni ili da nevozimo brze od rece brzine....
-
pa po vas nevalja ni jedan :)
-
vidim ja uskoroneke prelaze iz sekte u sektu :)
-
ipak ti proveri malo tu konjazu,mozda ti neki konj crko pa imas 5ks............ai sve jedno je,,sve ispod 25 ks nije za neku voznju i neko daljnje putovanje,moze i prst u oko al boli,,,,,al dobro,mozes ti da ga nafuljas i na 15ks,al to ce mnogo da boli,,mesecno klip,stublina i radilica na sezonu,a mozda i pre ;D ;D ;D ;D....probo ja vise puta u mladosti,neki put su bili majstori koji su radili te stubline poliranja kubiciranja,sirenja kanala itd,,sad se to vec neradi u tolikoj meri kao nekad,... elem opet ,novo je novo,,pa makar bio i kinez....pa nek traje za te pare 20.000km pa ga baci,prodaj staa god, :) :) i opet ce za 3god vredeti vise od tvog at x a........
-
predugacka cev, da je nazovemo mitraljeska :P :P/ ili ti prigusna,kod 1 cilindra vazi neka druga matematika,,,losa staklena vuna/trebali ste azbestnu da stavite,
-
a koji ti to cuveni serviser,,cisto da znamo.. :) eto da ga pitamo za iskustvo,posto ga krijes ko zmija noge... :P :P
-
pa klati se recimo u tom lezaju,ili se ublazivaci udara u korpi cuju,u sustini nije opasno,mada hoce i zupcanik koji je na korpi takodje od tog lufta da se cuje,to jest posto je on uparen sa radilicom,hoce i tu da se cuje,,,ma opusteno,vozi i nemisli :)
-
nikako.... :( eventualno da se korpa servisira,,ali ali....... :-[ :-[ :-[ neki put je problem i lager u korpi,,,kod mene na hondi je iglicasti,
-
prekasno paljenje,moras malo da ga uranis,,,,to ti je sve... znaco okreni paljenje malo ulevo,ili ti unazad kako god hoces,
-
prva pomoc za motor kosta 400din,i obavezan si da je imas,takodje i sijalice si duzan da imas,to sto do sad nisu trazili je nesto drugo, dali tolerancija prema motoristima,ili nebriga neznam,al je po zakonu tako.inace ima pravo i da ti otvori prvu pomoc i da ti trazi da imas tacan broj zavoja,zihenadli,itd itd,ako nemas sve na broju po jus u,,,ko da je nemas,..
-
pa znaju ljudi to nemora ti da im pricas,samo sto to njima nesmeta,voze se i uzivaju... ;D ;D ;D ;D
-
da su ruzni ruzni su,,,meni su najlepse linije motora od 90tih do 97..98... :) naravno volim i golace starije proizvodnje,al cbr kinu liniju,stari gsx r.......nis nemoze novo da zameni,naravno to je samo moje misljenje...
-
posto sam nekad davno kupio novog atx a u beogradjanci da ti iznesem moje misljenje,,, morao sam godisnje da mu radim generalnu,,,doduse i ako sam ga,vise je bio na tocku nego na 2.....a da tvoj traje 21 godinu,slazem se ,,ali je preziveo i verovatno 21 generalnu,7,5ks neznam kako si izracunao da imas,al sve preko 4 do eventualno 5ks,je za njega previse,jer je elektronik tomos imao 9ks,ctx 7,5,,tako da ga malo pretera,,,,nego kreni ti sa tim atx om,na put od 100km,vozi ga non stop 70,,pa da vidimo kolko ce da izdrzi,, i naravno nekazem da je tomos los,cak je i jedna t12 neprejebljiva po kvalitetu,t14,takodje zbog prinudnog hladjenja,to jest propelera pokazale su se kao verne masine,ali nisu ni kinezi za podcenjivanje.........ima medju njima i dobrih.... ;)
-
kupujem ceo agregat od tdm,a 850,,po mogucstvu 98,,99god,da ima papire moze i strane da bih mogao da carinim masinu,treba mi kompletna,jer je ubacujem u neki drugi ram,ni nevazno,nemora da ima karburatore :)
-
ma nema veze,,to su pricali pre 30 godina i za japance,,kaze vidi ova japanska govna....a sad... e tako ce biti za ponovo,,,i prvi japanski primerci su bili krsevi..... al vidim sve vise i vise kineza po putu,sve vecih i vecih...i onih starijih,jos idu,kvare se naravno isto kao i japanci,nista nije vecito,,, nego nema veze ko nece da kupi kineza nemora da ubedjuje druge da to nerade... nekom se svidjaju crnke nekom plavuse,neko voli ridje,,,sto ljudi 100 cudi,,100 zena 200 sisa...prosto ti to ... ja kawu nikad nebi kupio bas iz servisnog iskustva,pa neubedjujem druge da je nekupe,iznes svoje misljenje pa nek bira covek.. inat nikom nije dobro doneo,,a i zuta rasa ce zavladati svetom,ovo je tek pocetak..... probo ja hju songa,,strasno dobro motorce,i kometa,i agilu,,,malo para za dosta muzike.....
-
vidim vodi se glupa polemika.....ljudi kupuju kineze ko alva,za 15tak godina ce mozda stici i prestici mnoge proizvodjace po kvalitetu, moj kum veterinar je pazario dva nova sad na sajmu sprinta,,kaze covek boli me uvo za dve godine cu da ih poklonim pa opet da kupim dva nova,stari sprint mu je vec 20.000km,prosao bez kvarova,ima 4 takta 50cm,i nis mu nefali skinuta mu i blokada,doduse njega jos uvek vozi ali kuci,posto mu skuterici sluze za brze usluge po terenu to jest po selima,ja sam licno sa arakisovim skuterom krenuo na put od 120km,i nista mu nije falilo,phantom,50cm,nabudzen na 70cm,juri citavih 75kmh,i jos ide,doduse nov je,,nista im nefali,naravno da je japanski motoric bolji,aali nov japanski skuter je skuplji od kineskog,nov japanski enduro u istoj klasi kubikaze je isto skuplji od kineskog,.mnogi dizu kredite,nemaju para za neke velike rate pa se odluce za kineza, ah da..kdm....vozis kawu...i nije neka marka....najgori japanac,,kupi novog keweja,200cm,i vozi se ko covek,strasno dobar motor,pouzdano znam ljude koji su sa njim presli vec po 30.000km,i jos rade besprekorno... ah da...i tomos vise nije kvalitetan kao stio je bio,,,
-
povredjen saobracajni policajac marijan iz kragujevca
bokilic je odgovorio članu Bubba Zanetti 1 u Motoristi Na Drumu
ma dobro,ima i onih pandura sto iskacu,,a ima i onih sto ne iskacu, u ovoj situaciji sve je jasno,nadrogirani idioti,, -
povredjen saobracajni policajac marijan iz kragujevca
bokilic je odgovorio članu Bubba Zanetti 1 u Motoristi Na Drumu
ti bre ko da si pandur ??? ??? ??? mislim da ipak covek nije kriv,radio je svoj posao,a to sto su ovi bili nadrogirani,,,,,ma u kazan bih ja to.. -
ma to gotovo za 4 minuta za prednji,i 7 za zadnji ;D ;D ;D ;D taman dok zakuvas kaficu.... :D :D
-
e ljudi to vam je prosto,i kinez i japanac se kvare,,po mojoj proceni kvaliteta honda yamaha suzuki kawasaki/kvarsaki bas bih voleo da vidim listu za kineze,koji je najbolji koji je najgori.....a koji najbolji.... nisam se mnogo druzio sa kinezima,, naravno sve na toj lestvici kvaliteta zavisi i od vlasnika ,to jest kako se odrzava vozi itd... :)
-
Yamaha XT600(86god) Zadnji Lancanik Potreban
bokilic je odgovorio članu Djokic u Iskustva Sa Prodavnicama
ma okreni ga naopacke :) -
da cest problem kod nje,moraces da priblizis pik ap magnetu,,nista vise,uglavnom je samo to problem kod nje,provereno vise puta, ;)
