Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. stanebane

    MLJET 2012

    Lepo, bas lepo ajmo dalje... Cuj cika vriska studentkinje iz unutrasnjosti a ti 37,9 kakav maler
  2. Probiker® Active boot Laced boot for biking and leisure Upper: textile mix Textile lining (100% polyester) Reinforced gear shift area and ankle protection Reflective heel panel Rubber sole Shaft height approx. 22 cm (size 44) i ima ih u prodaji http://www.louis.de/...artnr_gr=202680
  3. Video sam malopre deda mraza... na motoru... Pozdravite decu u Sremcici i neka vam bude toplo i lepo kao svih ovih godina do sad. :)))

    1. Sokobgd

      Sokobgd

      Stigli su gore, malopre mi javljeno.

  4. Koliko para?
  5. Daj neke mere,struk, duzina, itd, itd...
  6. Utepaste coveku oglas
  7. Daj neki link, postavi koju fotografiju nemo' se stidis
  8. Prosvetli nas gde, sta, kako, posto? Na sajtu su skrti sa podatcima.
  9. Zanimljivo, jos samo da su stavili cene i adresu maloprodaje...
  10. Sa ili bez ploče?
  11. E pa idem i ja sa vama, ajd' sad svi u krpe lepo se naspavajte pa se gledamo sabajle 1. Almighty 2. MIĆALEXĆ + Maja 3. Dača 4. mootoograf 5. Sinke + jos neko(a) 6. Skittles 7. Popsy 8. mrxfon 9. Markone 10.Jadza 11. VladaSD + 1 13. fruitcake (aka oddball) 14. Bocca 15. nntom 16. Koenig (Rade) 17. Nikola 18. Miskomi 19. danger 20. nemandza 21. stanebane
  12. Dobro dosao :zdravo:
  13. Ja sam malo eksperimentisao sa dodatnim osvetljenjem i evo rezultata... Posedujem maglenke koje imaju H3 55w sijalice sto je pretpostavljam malo previse opterecenja za regler i akumulator...mada mi i dalje nije jasno kako trandza isporucuje 310w na 5000obr a ne moze maglenke da podnese...bas bzvz Ne bitno krenuo sam u alternativu i na preporuku prodavca led sijalica kupim ova LED mogu reci CHUDA! Koriste se za rikverc svetlo na automobilima ali bogami mogu i kao dodatno osvetljenje...jedna ima 7W sto je ogromna razlika u odnosu na zarulje Mare a gde nadje te sijalice?
  14. To mi smrdi na cdi, preporucujem ti čika Rajka (Arakis) on je tata i mama mata za takve stvari jel tako čika Rajko
  15. Pozdrav
  16. Tako je majstor Zorane reci ti njima nek' nadju neku kafanu pa nek se tamo pohvataju za guse a ne ovde na forumu i nek se mane tih filozofskih rasprava vec da daju neke konstruktivne podatke i resenja, ajd sad živeli ovo je motoraski forum a ne kafana :nanana:
  17. A gde treba da glede te dve crvene tacke?
  18. 130-80-17
  19. stanebane

    Skuter

    :zbunjen:
    1. Laki_90

      Laki_90

      Eno ti iznad u statusima...Sokobgd izgubio...

  20. Na koliko obrtaja treba da radi ler gas kad je ugrejana masina? (meni vrti na 1500 jel' to ok?)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja