Dekompresor ima ulogu da u toku paljenja na kurblu (a i na pojedinim modelima sa alnaserom) delimicno otvori jedan izduvni ventil i tako smanji kompresiju na klipu, koja bi inace trebala biti toliko jaka da ne mozes zakurblati motor bez njega, i olaksa verglanje. Dekompresor moze biti u dve varijante- manuelni i automatski. Manuelni je u vidu rucice na kormanu koja se potegne i tako se aktivira dekompresor, i automatski je kad u togu kurblanja na bregastoj postoji jedan breg koji podize jedan izduvni ventil. Nadam se da sam ti imalo pomogao. Ako nisam nesto dobro napisao, ili sam nesto izostavio, neka me neko ispravi...