Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. mozda mogu da ti odrade na cnc masini, i olucar da savije Stop je neki tamo ne secam se.
  2. Kada sam napomenuo t max mislio sam na potpuno nov sa 0km na satu, ali se prodaju po nizoj ceni kao stariji model. oko 7-7.5k e su kao i nexus. Gledaj 300 kubika je extra za grad manje trosi itd. ali posto registracije je ista od 250 do 500 a verujem da je i cena za nijansu vislja, ja bih uzeo nexusa, , veruj mi znaci dosta snaga kada si sa putnikom . Ja bi ovako uzeo posto planiras putnika a i kad kako izlet, uzeo nexusa, pa x max, i na kraju aprilija. Potrosnja je razlicita mozda za litar, a i kao sto sam vec reko cena je isto za par stotina e razlicita tako da bi i ja gledao da uzmem sto jaci motor za isti novac.
  3. Za kakve voznje ti treba skuter? Svi mi deluju kao dobri za grad, samo su kubikaze razlicite, ali bi najbolja bila od 300cc, e sad nexus je tu najjaci a po meni i najlepsi, samo dosta napadniji polozaj sedenja. Isto je i sa aprilijom isti polozaj sedenja, na x maxu je kao malo bolji... Po meni koji ti se vise svidja, mada imas dosta skutera u toj klasi za taj novac, cak i stari model t maxa moze ad se nadje po ceni kao nexus
  4. NAdmasio sam samog sebe, za 4-5 minutra 4 pandura na motorima me zaustavili jedan za drugim -.-'' sreca nista, fala bogu pa su bili ok...

    1. markors

      markors

      kako bre burazeru kad po dvojica rade u smeni?

    2. Dzony93

      Dzony93

      u nisu, moto guzzi, 2 bmw-a i aprilija, rade sad mozda ima jos neki ..... Radili po dvojica to znam ali pre 2-3 nedelje poceli svi..

    3. cvele 1389

      cvele 1389

      Stavi normalan izduv pa nece te zaustavljaju! :P

  5. aktuelno
  6. Ih za dz rostilj i pivo i u suboticu bi iso Salu na stranu, planiram da uzmem komplet opremu u toku iduceg meseca ( jakna, pantalone, cizme) da iskompletiram sve i onda svuda po malo
  7. A ne nema sanse motor sam uzeo u bg i smucio mi se put ( temperatura u -, okolina avale jos pod snegom, kisa 200-220 km od bg-a , a posle malo toplije u suvlje u blizini nisa... ) Sta fali malo napravite coporativnu voznjicu, taman stefanu da ugradim stop svetlo kad stigne
  8. Mogli bi tako neki put da se organizujemo dok je lepo vreme, navratite do mene, taman stefan iz pirot da dodje taman svi da se upoznamo i da napravimo neku voznjicu tu oko nisa.
  9. Moze sve da se raskupusa . Veruj mi. onda nije tesko da se odradi ako imas potreban alat
  10. provezite se do nisa, castim rostilj i vopi
  11. ako ti je fabricki, ja mislim da moras sve da povadis iz njega i stavis samo perforiranu cev i okolo izolaciju.Cek ti masina 4t ili 2t ? Ako je 2 t nemoj da se igras...
  12. ocem
    1. cvele 1389

      cvele 1389

      Gde si ti bio kad sam ja ovo slusao kume na rac te nabijem :P :P

    2. Dzony93

      Dzony93

      haha zauzet kume :D

       

  13. Uzmi metzel ako nadjes, mada i pireli nisu lose imam ja i prezadovoljan sam. Svidja mi se ovaj drzac kormana A savet, sacekaj nekog ko ima duze model
  14. Stavio novio top danas, KAKAV BRUTALAN ZVUK Babaroga top, a cini mi se mnogo bolji odziv gasa nego onaj stari sto sam imao
  15. Hahahaha koji carevi sje%% pandura :Dhttp://9gag.com/gag/a3Yd8eQ

    1. Mikulanac

      Mikulanac

      Bas jako uverljivo deluje

    2. Dzony93

      Dzony93

      ahaha ma nema veze al o5 dobra for a:D

       

  16. pogledaj sto ne vidis da kupis perla foliju? Nije to tesko da se lepi a + motor ti je od ispod fabricki tako da nece da te drndaju buduci kupci kada hoces da ga prodas. aterijal bi izaso mozda oko 60-70 e, ako se ne varam. Folije imas na kp.
  17. Ljudi hocu da skratim izduvni deo na auspuhu i taj deo je od par mm debelog prohroma, dajte savet kako to da odradim??

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. AIeksandar

      AIeksandar

      Laserom, naravno! :)

    3. Cyber0167

      Cyber0167

      Kod meme je radjeno brusilicom pa posle vratis vrh izduva pop nitnama.

    4. Desmo

      Desmo

      Iseci ga

  18. Ljudi kako je najbolje da se isece izduvni deo na auspuhu , znaci na kraju suzenje, a pritom da se ne iskrivi ili bas osteti. U pitanju je prohrom i to bas deblji...
  19. kako zene menjaju ulje u kolima .. http://9gag.com/gag/aLKQEgv

    1. Ducatista

      Ducatista

      HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

       

    2. Marko1995

      Marko1995

      kao kad sipa ulje u tepsiju da spremi neku pitu ili nesto...xD

  20. HAha jbg corni aci . a sto se podmazivaca lanca tice, skinuo sam ga dok mi ne stigni elektromagnetni ventil, a lanac se ovako uvek cisti jer kaplje ulje i spada prasina sa njega, nije lepljiv kao sprej za lanac! A sto sam ga imao kratko i oni roleri sto se nisu okretali sad se okrecu!
  21. eh a koji ekran bio tj dijagonala, meni puko displej..
  22. za forumase 2000 din fixno....
  23. Juce video u nisu, kod naselja beverli hils bas tesku saobracajku , starija ninja 600 iskidana od napred bukvalno, rezervoar iskidan sa motora, drugo nista ne znam sta je i kako bilo...

  24. to neko se skrkao i treba mu delovi pretrazi kp i ostale ssajtove gde se prodaju delovi a i vidi dal se neki krsio skoro ..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja