Jump to content

Moto Zajednica

turbopedja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    469
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: turbopedja

  1. Samo ovaj put Lalajko i ja idemo na celu kolone.... Prosli put mi je saputnik stigao sav dzadjav na lokaciju ;D
  2. Ovakvoj ekipi je nemoguce ne prikljuciti se ;D Samo mi se nesto saputnik mrsti, kaze, nije mu po volji da bude izeden ;D S`obzirom da radim po smenama jos ne znam kakav ce biti raspored za tada ali se nadam, cak iako mi padne smena, da cu uspeti da se organizujem. Tako da je broj 19 rezervisan za Afriku sa saputnikom (a mozda i nesto drugo jer su pregovori u toku...) Samo nesto razmisljam, 20 ljudi, pa moj saputnik nesme da ima ispod 20 Kg ociscen. Sta vi mislite?
  3. Od Energije svi zivimo i od nje smo svi zavisni. Preko nje komuniciramo, razumemo se i trazimo energetski slicne osobe. U prirodi sve tezi balansu pa tako i energija. Energija je univerzalna i ne postoji pozitivna i negativna. Kao voda , kao vazduh. Mi smo taj surogat napravili u neznanju kako da rastumacimo energiju koja nam prija i ona koja nam ne prija. Mozda ce neko reci pa kakve to ima veze sa Humanitarnim koncertom ali ima i to mnogo. Neki su to vec primetili u ranijim postovima ali je ceo koncert bio kao u nekom carobnom energetskom oklopu nabijenom ekstremnom kolicinom energije koja se videla na svakom ko je prosao kroz ulazna vrata. Zao mi je ljudi koji nisu dosli da osete tu atmosferu. Medjutim, Ovako je Zeljko Malnar (stariji clanovi ovog foruma ga se sigurno secaju po interesantnim putopisima i reportazama) u svojoj knjizi " U potrazi za Staklenim Gradom" (preporuka da se procita) opisao svoj mukotrpni dolazak u Tibetanski manastir. Skoro promrzlog i zalutalog su ga nasli neki monasi i odvukli u manastir i kada se se osvestio prisao mu je glavni monah i pitao ga: - Sto kasnis toliko? Dugo te vec cekamo. - Pa otkud ste znali da cu doci? - Zato sto si pozvan. Ovde dodju samo koji su pozvani a oni koji nisu pozvani nikad i ne dodju... Sto se tice prihoda od koncerta, on nije dovoljan ni troskove da pokrije ali je koncert otvorio toliko novih nacina za prihode tako da se neki od njih vec ostvaruju. U ponedeljak uvece Bole je dobio informaciju da mu je uplacena jedna veca svota novca ali je izvor hteo da ostane anoniman. Stvorena su nova poznanstva na pozitivnoj bazi koja u vecini slucajeva urode plodom. Nastavak sledi...
  4. Muci te rovac, aaaaaaaaaaa Lalajko , cekaj na red, ja sam se prvi javio, a i ti nemas bosanske papire ;D
  5. Bravo... Ja bih vas molio da pre pisanja postova uzmete u obzir da je ovo humanitana akcija koja je po meni uspela i to dobro. U kasnijim postovima cu da razlozim zasto tako mislim. Malo sam u guzvi oko sredjivanja repova, zato i kasnim, ali detaljniji izvestaj sledi.
  6. Do sad smo montirali binu...(pogledajte vreme posta) A ko mi bude nesto rekao za binu...
  7. Dok prodje koncert pa se vidimo... Nadam se ako prezivim koncert ;D
  8. Posteri su izlepljeni u jacim klubovima gde se slusa taj tip muzike. Sad idem iz Panceva i tamo smo objavili i izlepili postere. Karata ima i kod Mikice, koji na motoricu sparta po Beogradu pa ako treba moze da donese licno na adresu.
  9. Alo Braco, Jel smo se to malo uspavali??? Jel ima neko nesto novo da prijavi ;D
  10. Jeste. Iz prve ruke Pedja Obavestajna radi ;D svaka cast... Koliko je registracija za tu kubikazu? Kad moze da se pogleda ta bestija i koji motori dolaze u obzir za zamenu??? Mislim , da li bi ti legla jedna HRC Africa Twin. I Africa je u odlicnom stanju pa razmisljam da li da je zamenim ili da je ostavim sinu. A voleo bih jednog BMW-a, sto da ne bi voleo ;D
  11. Nisam primetio gde je motor sada (mislim u kom gradu). Voleo bih da pogledam motor ako je moguce. Kazes Bosanske table... Jel istina da je u Brckom jeftinija registracija za motore vecih kubikaza?
  12. Svaka cast U subotu idemo uzivo na Index radiu ;D
  13. Fali.... Cena , slike, godiste, kilometraza, poneka informacija ;D
  14. Ako ne mogu, evo da odmah rezervišem dvije. Bez šale, nemoj da neko potegne 200 kilometara , a da ne može da uđe. Karte se mogu kupiti i u predprodaji i na dan koncerta na ulazu u City-Academic. Nema potrebe za rezervacijom, ali bih ja najvise voleo da karte budu rasprodate na dan koncerta ;D
  15. Karte ce od 21. Januara biti u predprodaji na vise lokacija u gradu. Sigurno je za sada : Auto skola kod IgoraXT na Novom Beogradu Kafe Dona na Banovom Brdu Ukoliko je neka veca kolicina ( na primer 5 i vise) spreman sam i licno da dostavim. Molio bih vas da se angazujete oko animacije i prikljupljanja ljudi za dolazak na koncert.
  16. Kao sto vidite sa postera, imamo 5 sigurnih bendova i to odlicnih. Bice kvalitetne svirke i radosti za ljubitelje dobrog rocka. Ima vise parking lokacija tako da sa te strane nema problema. Molio bih svakog, ko ima neke veze sa medijima, da mi se javi. Nesto je vec organizovano ali od viska glava ne boli (sem od lose rakije). Napomenite mi ako sam nesto zaboravio, jer zadnjih dana ne znam gde sam.
  17. Plakati i lifleti stizu sutra tj u Ponedeljak. Sutra sledi i najnoviji "apdejt" sa svim novostima a ima ih dosta ;D
  18. Pa da se i ja ukljucim u raspravu ( a moj saputnik se slaze sa svim, nema izbora :-) ). Lokacija Ovcar Banje je fenomenalna i planinarski dom i manastiri i mesta pored vode medjutim Ibarska je malo zeznuta za neiskusne vozace. Ne bi trebalo da prekidamo tradiciju tako da jedva cekam da malo okopni pa da zujimo ( i dimimo ). 25. Januara, Nedelja, je humanitarni koncert za Boleta pa se nadam da se vidimo tamo i tamo mozemo detaljno da se dogovorimo u vezi lokacije. Meni licno odgovara svaka tako da sta vecina usvoji ja se slazem. Znaci moj glas ide za sve sto vecina odluci
  19. Svaka cast !!! Nadam se da dolazite na koncert u Beogradu 25. Januara.
  20. Vidi ako hoce da budu sponzori da im odmah stavimo ime na plakat pored ostalih sponzora, dok jos nije plakat pusten u stampu.
  21. Plakati, lifleti, karte i ostali propagandni materijal je u pripremi i trebalo bi da se odstampa za koji dan. Saljem svima koji su zinteresovani. Jos nije kasno ako ima zainteresovanih sponzora.
  22. Generacijo, ti si car... Citas mi misli... Ako Bog da u ovu sezonu ulazim sa XX-om ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja