Ovakvoj ekipi je nemoguce ne prikljuciti se ;D
Samo mi se nesto saputnik mrsti, kaze, nije mu po volji da bude izeden ;D
S`obzirom da radim po smenama jos ne znam kakav ce biti raspored za tada
ali se nadam, cak iako mi padne smena, da cu uspeti da se organizujem.
Tako da je broj 19 rezervisan za Afriku sa saputnikom (a mozda i nesto drugo jer su pregovori u toku...)
Samo nesto razmisljam, 20 ljudi, pa moj saputnik nesme da ima ispod 20 Kg ociscen.
Sta vi mislite?