Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Hteo si reci Pasini/Binder/Barbera
  2. PS. Sr-đa-ne vra-ti-se
  3. Kada smo kod izjava, mučeni Bezeki kao da je oskara primao Mislim da mu je prva pobeda, zar ne?
  4. A za druga bi sve učinio... Znato ono iz čikaskih perverzija
  5. Za TD1 intro grupa ne može da se plati na licu mesta. Ostale grupe, ako ostane mesta, mogu.
  6. Pa i zarko daje sjajne i analitičke izjave, nimalo genericke, još duboko iz moto2 dana... I sad je dosta rekao.
  7. Ne znam za fabriku, ali da hrabro traži svoju šansu, e to stoji... Tako i treba!
  8. Cipov kengurski!!! Glupo i hrabro i prošlo mu
  9. Psihološki rat! Uspešan...
  10. Zezam te... Ajde titl : nisu te još dovoljno iznervirali komentatori, čim izvoljevas hd ili bez hd
  11. Sto bi moj pokojni deda rekao ('nisi ti gladan'), kada bih birao šta ću da jedem: Ne nerviraju oni tebe...
  12. Imaš gomilu strimova ne eonu, dosta bez komentara. Trebalo bi. Znace Pablo tačno..
  13. Inače, ona je u trojcu verovatno najbolje informisana. Al' je pojede trema skroz. Plus glas joj nije za prenos...
  14. Odavno je gdjica Jelena u sk ekipi, samo nije za mikrofon. Ali kad erceg prenosi f1, šta će, uskoci...
  15. Popuni novu prijavu. Pozdrav.
  16. Ima mesta za intro.
  17. Za sad pola sec sporije...
  18. Nešto si ti lalajko dobro pomešao
  19. Pa dobro, onda još po jedno slobodno mesto manje
  20. Tjah... posle 3 nedelje sve je dobro Uopšte ne pravim pitanje
  21. Ne, ukinuli smo tu mogućnost.
  22. Da, nikada mi nije bilo jasno zašto mi "shims", koje su polusfere, prevodimo sa "pločice". Termin "podmetač" bio bi ispravniji. Nulovanje sa "shims" je praktično nemoguće. Ali bar BMW daje velikodušan raspon tolerancija i za usisne i za izduvne ventile, znam da tebe nervira ako nije u nuli
  23. Knedla mi je u grlu celu noć, Sale je bio naš forumaš, odličan, odličan, ODLIČAN vozač, redovan na Track Days (ne grešite ljudi dušu na neviđeno sa glupostima oko cs)... Teška tragedija. Tuga.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja