Jump to content

Moto Zajednica

miljan_tracer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    345
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miljan_tracer

  1. Lalajko je zaboravio da pomene da je na modelu za 2014 resen i problem duvanja ventilatora na nogu.Ako je to i bio problem.
  2. Pogledajte samo cenu Super Tenere sa svom opremom u odnosu na GS u istoj opremi. Vredi li to te razlike u ceni?
  3. Menjam mog Varadera 1000 2001 g za Minija uz doplatu ili sta vec bude u ponudi.
  4. Meni je na autoputu pri konstantnoj brzini 150-160 full natovaren sa svim koferima 8 l.Mada mislim da je to prevelika brzina sa koferima.
  5. Meni je gradic Halstat ostao u najlepsem secanju.Kao iz bajke.Mada mi je i Gmunden prelep-grad zelenog porcelana.
  6. Stigoh sa puta po Albaniji C Gori i Bosni.Pre toga Boki radio karbove na Varaderu .Natovaren do OO.Na autoputu nikad ispod 140-150 .Najveca potrosnja oko 8 l.Uglavnom je bila oko 7.Ja sam zadovoljan.
  7. Ne.Ja sam najbolje tapaciran
  8. Upravo stigao sa putovanja Makedonija Albanija Crna Gora Bosna i nazad u Backu Palanku.Ja sa Varom ful natovaren Ducati Multistrada i FJR Jedino se ja nisam zalio na bolove u dupetu ili u ledjima.
  9. Ja bio i svratio.3 puta.
  10. Ja bio prosle godine sa suprugom ali autom i bilo je fenomenalno.Za mene taj put nije nista strasno iako je prilicno daleko.Ynam samo da su Beogradjani koji su dosli avionom bili ljubomorni sto sam ja tamo sa autom.Jebiga ipak zakup onog malog prca od auta 35 e.Skutera ima ko blata.Laganas bas nije resenje za miran odmor ali ne moras biti tamo .Vredi otici brodom na Navajo plazu i kupati se u onoj predivnoj vodi.Vodi racuna o sipanju goriva ako ides motorom nocu ni jedna pumpa ne radi.Ja cu otici jos jednom ove godine da utvrdim gradivo i onda cu menjati destinaciju. Imas market Lidl blizu Laganasa i tu mozes jeftino da pazaris mada meni tamo nesto nije bilo preskupo ni kada sam jeo po restoranima.Pitaj slobodno ako te jos nesto interesuje i u vezi puta i bilo sta.Ja sam tamo sve obisao za 10 dana.
  11. Omace mi se...
  12. Ja mislim da je u Louisu 160 e
  13. Ja mislim da je u Louisu 160 e.
  14. Pozdrav Kohajm.Da tako je i mene izasla otprilike.Jedna friska informacija.Malopre stigli sa voznje Venac i po Vencu S Mitrovica i okolina nas dvoje na Vari potrosnja 6,8 karb verzija.A nisam ga stedio.
  15. Juce na tehnickom pregledu mi rece momak sto tamo radi da ATV preko 10 kw se nemoze registrovati u Srbiji.
  16. I jos nesto mi rece momak na tehnickom.ATV preko 10 kw se uopste ne moze registrovati u Srbiji.
  17. Ja juce registrovah sinov Aerox ali uz cimanje.Nisam mogao bez potvrde uvoznika da ne ide brze od 45 na sat.A vec su na njemu zute table od prosle godine.
  18. Sta bi sa nogarom
  19. Mislim da ce ti biti malo stiska taj drugi dan da sve obidjes.Naravno ako hoces nesto da vidis.Ima tu dobre voznje a gde god dodjes ima sta za videti.Ja sam to prosao mnogo pyta i uvek mi je iznova lepo.Mi smo na Zaovinama iznajmili vikendicu za 1. maj nas 4 bracna para sa motorima a u subotu 3. maja cemo ici na voznju do Mokre Gore pa ako se sretnemo idemo na kafu.
  20. Kod nas je definitivno luxuz voziti bilo kakav motocikl.
  21. Crni potpuno te podrzavam u misljenju.O skupoci odrzavanja i sam sam se uverio.A da ne verujem u Hondu ne bih je vozio.Isao sam sa Varom negde gore od Ivanjice pa preko Jelice ako se ne varam pa sam sisao dole u Kranjevo po vema losem putu i makadamu bogami 30 i nesto km sa nas dvoje i koferima bez problema ali ipak...Nije mesto za komentar ali sa Afrikom sam to lakse odradjivao.
  22. I sto GS moze van puta a Vara malo teze.
  23. Mislim da ce biti tako.Za 1. maj smo na Tari pa bi valjalo se provozati dole do tebe neki dan.Javljam ti se ranije samo da se dogovorimo nas 4 motora sa sve zenama.Moramo nesto dolje bukirati to se sad tako kaze.
  24. Pazario preko Milosa na E bay.Izaslo 28 e kuci. Pa valjda SD 01 2001. je godiste.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja