Jump to content

Moto Zajednica

miljan_tracer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    345
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miljan_tracer

  1. Da to je to.Kada mu dam gas cuje se da zalupa na kratko.Kako da dodjem do tog aftrmarket dela?Jel ima puno posla oko zamene?
  2. Sad se setih.Koji su prvi znaci da je taj spaner popustio?Kako se manifestuje?
  3. Bas vam hvala na brzim odgovorima.Da , kupio sam tog iz Sapca.Alekre ako znas uputi me kako da narucim taj aftermarket zatezac .
  4. Pozdrav drustvo.Ponovio sam se sa doticnim motorom pa bih hteo da cujem misljenja drugih koji su ga vozili ili popravljali ili odrzavali ili bilo kakvih iskustava imali sa njim.Ovde kod mene ga nije niko vozio a ni ja pa bih molio za misljenja.
  5. Peco nepratis radnju fabule.Nisam stigao do sad da se ukljucim pa da nastavim.Nikakvih problema nije bilo cak je i nesto malo neznatno potrosio na nepunih 5000.Sipao sam i drugi put ali sad je motor promenuo vlasnika pa ce mo videti mislim da je Deda u toku sa novim vlasnikom.Markone je usuo u svoj 1150 GS pa neka i on kaze utiske.
  6. E to sam ja usuo zadnji put.
  7. Pogledacu sutra u garazi oznaku na flajki imam jednu u garazi.
  8. Ja sam usuo Molovo kupio u Pegazu u NS.Mislim da je 55o kinti i sasvim je ok a u prvu ruku nisam imao nesto poverenja rekoh izvadicu ga posle 2/3 000 ali nema potrebe.Niti se cuju ventili niti ga je potrosilo.A uvek smo nas dvoje na motoru a i stiskao sam ga par puta na autoputu.
  9. Evo da se i ja prijavim u ovoj temi da kazem moje dogodovstine.Moj R 1100 R se ugasio ispred kuce ,svs sreca pa tu, i vise ni kvrc.Naravno ,prvo mi je palo na pamet da zovnem Deda Danu da kaze svoje misljenje pa onda i Arakisa pa onda i Josku i tako redom.Uglavno,sve je provereno bobina je bacala varnicu na stolu ali na motoru nista.Moj prijatelj vrsni elektronicar je otvorio i Motronik pregledao kaze da je u njemu sve ok.Zovne on svog dobrog drugara u NS Mix-a,posto mu je on govorio da je cackao nesto oko struje na pandurskim BMW-ovima inace covek radi muzicke razglase i opremu,i on kaze skidaj plocu sa Halovima nemoj nista drugo traziti.Odnesoh, covek uradi sutra dan vratih na motor a VARNICA UBIJA.Objasnio mi je u cemu je stvar.Naime, sam kabel od Halova ide uz sam blok motora bas tu gde se motor najvise greje oko radilice gde kruzi vrelo ulje i od tog grejanja izolacija u kabelu popusti i signal sa Hala se gubi i varnica nestane. Eto toliko valjda ce nekom pomoci ova prica a ja bih iskoristio ovu temu da pitam ako neko slucajno ima ovu plocu sa riknutim Halovima ja bih je kupio da namestim sebi jednu rezerve.Zbog toga motor stane bez najave a ne bih da me negde zadesi u voznji sa suprugom daleko od kuce. Pozdrav.
  10. Deda koji se neda ...
  11. Ok.Malo kasnije cu samo da slikam.Sve cu ti objasniti
  12. Zdravo drugari.Postao sam ponosni vlasnik BMW motocikla pa bih imao jedno pitanje za Vas iskusnije. Naime,rec je o R1100R 97g. Dobio sam uz njega bocne kofere BMW original na nosacima i dokupio sam gornji isto originalni BMW ali za njega nemem nosac tj. onu plocu sa kacenjem.Da li zna neko gde to da nabavim ?
  13. Odlicno.Veliki plus za onu dimljenu vesalicu sa pocetka putopisa
  14. Nesto mi je poznata ta Belka sa slika...
  15. Marko daj neku slicicu.Meni bi trebao.Od kad stoji?
  16. Evo na primer ja sam zainteresovan.Posto sam imao novog CPI kojeg sam kupio zeni vidim da je potpuno isto sve kao i na njemu.A to da nije Kinez u pravu si.Sa Tajvana je. n ikakve to veze nema sa Aeroxom i nemoj da se ljutis zbog takvih komentara.Ipak si oglas stavio na forum gde su komentari uobicajeni.Sa Austrijom nema nikakve veze jedino sto prodavci kad ga prodaju palamude i spominju imena Austrijskih firmi koje su odavno prodate Kinezima Koreancima Tajvancima i ostalim sa istoka i nemaju nikakve veze sa Austrijom.Nemoj da se ljutis samo se malo vise edukuj.
  17. Zaboravih da napisem cenu...Cena za drugare forumase 150e
  18. Na prodaju Vox VT30, sa slika...Kao nov, nije iznosen iz kuce...Hocu da uzmem nekog lampasa pa prodajem i njega i drugo pojacalo...Garancija istekla pre mesec dana, kupljen 23.12.2010. Ja sam iz Celareva kraj Backe Palanke Kontakt na mail... don.dimo@hotmail.com Evo par slika...
  19. Jbga jos samo da naleti prodavac zdrave hrane sa novom moto opremom...
  20. Pa ja mislim da se oni vise ne prave ili se varam?Znam da te vazdusare nisu mogle da zadovolje Euro 3 norme pa je stala proizvodnja.Ako neko ima drugaciju informaciju neka kaze bas me zanima.
  21. Pitaj ovog coveka iz Futoga on svasta dovlaci iz Slovenije tu je vikendom uvek.Ja sam kod njega nalazio dosta delova od Deutza Djuka 021 893 328
  22. Ali on hoce ovu nepoderivu vazdusaru...
  23. SAC 2647
  24. Kod nas je Euro dizel skuplji od benzina a neverujem da ce u nove agregate ici lozika ili D2 mada D2 nece ni biti u skorije vreme. Bojim se da se sa tim motorima a u nasim uslovima eksploatacije dobiju smrdljive ruke i masne pantalone.
  25. Jbg mojo zeni je mala inace bi pala trgovina.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja