Jump to content

Moto Zajednica

miljan_tracer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    345
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miljan_tracer

  1. Evo na primer meni ne smeta sto nije opran.
  2. Cena je 180 e.To je sin postavljao oglas i zaboravio napisati.Inace je prodajem iz razloga sto skupljam kes da sinu kupim auto inace je narucih ranije i sada kad je stigla ima vaznija stvar a ovo mi nije neophodno.
  3. Prodajem Milwaukee C12 PD-202C. 2 brzine, vibracija, 18 momenata stezanja, 2x litijum-jon baterija. Upravo je stigla iz Londona. Nova, nekorištena. 063-1761-678 Miljan.
  4. Svaka čast za gest.
  5. Eto bas se poklapa.I auto je prljav.
  6. Jel moze posebno punjac i slusalice od HTC a ?
  7. Malo je prljav od zadnje voznje al cemo ga oprati u kadi ako treba
  8. UH j...s prsluk.Kakve divne fotke
  9. Prodajem Aeroxa 50 2001 g u odlicnom stanju registrovan , vodi se na moju zenu a inace je trcu godinu kod nas.Kupio sam ga u S Mitrovici od nekog decka i sredio za sina promenio obe gume prednji disk i sve plocice.Masina je bezprekorna mozda okolo ima malo estetskih nedostatka koje treba srediti ako nekom smeta.Sin nije bas vise zagrejan za to a mi nismo ni seli na njega niti nas interesuje.Moze zamena za neki auto sa manjom kubikazom posto sin zavrsava polaganje.Naravno uz moju doplatu.Slike cu sutra postaviti dok sin uslika posto stoji u kuci u sobi.Za kes se dogovaramo.Cena oko 700.
  10. Bogami meni se cini da tebi cesto krce creva kao i meni... Samo napred
  11. Da li su mozda slike sa Zantea ?
  12. ovo me je bas interesovalo .
  13. Prodato .Moze lok.
  14. Kupio kamion tako da to nije aktuelno.
  15. Hvala Jasminko. Mare hvala i tebi na inf.
  16. Ne Jasminko moda se nisam dobro izrazio.Meni treba noviji kamion tipa Atego ili takonesto Iveko Volvo da je sa zavesom ciradom i po mogucnosti pozadi sa rampom ali nije obavezno pa da ja doplatim.
  17. Moze zamena za A klasu , kamion od 5 t nosivosti, Mini Coper, W Polo...
  18. Zaboravih napisati, ima centralnu nogaru, crash bar, pre Albanije sam zamenuo ulje i semeringe u štapovima, a kad sam se vratio zamenuo sam ležajeve u kormanu.
  19. Prodajem Varadera 2001. godište. Registrovan godinu dana na mom imenu. Upravo stigli sa putovanja, i spremam se još za jedno, ako se ne proda. Prošle godine uvežen iz Slovačke, sada na satu ima 52000. Proletos sam promenuo platine na pumpi iz predostrožnosti, obe nove gume. Majstor Bokilić odradio karbove. Pre puta sam stavio sve nove pločice, i napred i nazad, promenuo filtere, i vazdušni. Sipao ulje ENI, od tada prešao 3200km. Poseduje bočne kofere Kappa, gornji Givi maxia 52, sa LED stop svetlom, povišeni zatamljeni Givi vizir. Najviše bi mi pasovala zamena za auto, a to su Mini Cooper, Peugeot 207, Polo...Pošto auto kupujem sinu. -Informacije na telefon, ili na PP. 063-1-761-678 Evo par slika sa poslednjeg putovanja. Iz Tirane i Boko-kotorskog zaliva. Na zahtev šaljem detaljnije fotografije.
  20. Bokilic 063 697 094
  21. Iako se ne slaze sa naslovom dolazi u obzir zamena i za Peugeot 207
  22. Uh,ala si ti to bas detaljno uradio.To ozicenje kod tebe vise nece zezati sigurno.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja