Jump to content

Moto Zajednica

piki

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1460
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: piki

  1. okrenuo prednji točak pola kruga, otkrio, pomazio po rezeorvaru i izašao kao popišan, jebem ti sneg
  2. mnogi mi kazu -ludak, dokon, sta te boli kurac, ispravljas krive Drine, ne mogu jbg da oćutim, kostalo me to u zivotu dosta i nikako da se opametim, jbg
  3. pred novu godinu zena i ćerka zapele da ih vozim do stop šopa kod Lidla, pristao sta ću ali uz uslov da ne izlazim iz kola. Parkirao pored mesta za invalide i smarao neljude koji tu parkiraju. Muskarce sam napusavao bezobrazno po cenu akcije(bio nesto lud tih dana) a gospodje i novopečene mame sa šleperima od kola na finjaka. Jedna stala i kazem joj -gospodjo to je mesto za invalide, kaze ona znam, brzo ću. Reko ne bi bilo bas zgodno da se zamenite u zivotnim ulogama sa tim ljudima, kaze ona brzo ću, opet. Imate i malo dete u kolima , nije pametno nabacivati na neduzne losu karmu zarad 15 koraka dalje, zivot ima malo teze metode za ispravku, ali dobro vi znate najbolje. Besno se vraća , pokusava da šlajfuje od besa ali auto štuca i preparkirava, pičkara, vidim po usnama, besna ko ris. Znači tek kod deteta se istripovala ali sigurno nije nista prihvatila i sutra će opet to uraditi kad bude sama i bahata , nevaspitana kućna ćacika.
  4. Kod nas su stari govorili becikla
  5. Drugar mehaničar nabavio nekog malog Milvokija, prcvoljak , nemas ga sta videti, polomi mu pola gedora i to kvalitetnih, ja sam se iznenadio da tako mala spravica tako radi.
  6. Evo kod nas slikah sad , ima 3 velika i dosta ovih malih, ako nekom treba neka viče da skočim
  7. dajde adresu neku
  8. brate nisu bolji ni ovi sa velikim adv , posebno oni koji bas nemaju iskustva pa ih prevari lazno samopouzdanje koje pruza sam motor
  9. vazi, kako hoćeš da ti pošaljem ili će ćerka u ponedeljk za Bg, pa da ponese?
  10. ja sam 175 Brus Li i bila mi je trunku veća, moze do 75 kg sigurno
  11. Žena raspičkava sve, pa i ja dodjoh na red. Našla staru jaknu Bufalo Endurance. Ako nekom treba , kombinacija tekstil ,koža. Treba uzeti nove stitnike, jer su se stari pretvorili u prah, bukvalno. Mozda nekom posluzi, ima tragova korisćenja i promena boje od sunca, ali kontam da nekom moze da posluzi.Okovratnik je malo izderan, ostalo sve ok. Veličina 52-42L, jebem li ga tako piše.
  12. znači to si ti bio , eno na bmw forumu traze nekog ludaka koji hoće da ubija
  13. Odlična japanska ulja za Japance, nema brige, meni su ga preporučili @Krokodilo i @N.F.S. kad sam lutao sta ću jer nisam nasao Silkolen u propisanoj gradaciji(koji nisam menjao od kad sam presao sa 5100 sa početaka foruma) Treći put sipao , radi sve lepo, moje je malo redje 10w30 ali nisam zbog dct-a hteo da pametujem , mada mislim da bi lepo šaltalo sve i sa 10w40 bez problema, mozda cak i probam na proleće.
  14. Psiho je imao trip da zove noću na sastanke u Vršac, mene direktor pokupi dodjemo u 11 uveče , kaze on , joj pa nisam na vas mislio iz klanice kad sam rekao svi, pa reko nista , jel mozemo da odigramo partiju bilijara kad smo već dosli, kaze on slobodno sad cu ja. Jednom na Dedinju dolazimo on na bazenu s tompusom, pitam ja na sav glas , jel ima neki šorc da se uzme niko nije rekao da će biti kupanja. Direktor promenio 12 boja, razumem ga , ali jbg, mladost ludost. Kad je ozenio onu klinku , ona 23 on 68(tako nesto jbg zaboravio sam), pola sata me drzali u kancelariji pred put da mi objasnjavaju kako je ljubomoran i kako ne smem da je gledam i da ne pričam nista, ma vazi, biću normalan, samo sto nisam izvadio kitu na sto ko onaj Pedja d boj, boli me tuki sto si ljubomoran , zveknuo bi ti tu kuravu 1/1 i to pred tobom , mozes da gledas. Bilo je svega, mladost prošla a ludost ostala.
  15. sve kako treba napisano, ovoga se drzim bez obzira sa koje sam strane u zivotu bio. Sada kad neko od radnika priča sa nekim ili me upoznaje pa kaze ovo je moj gazda i njih edukujem sa ovom tvojom poslednjom rečenicom-obično kazem-nisam ja gazda ni svom keru, to je moja zena a kamoli tebi. Svi se nasmeju i shvate da je to tako. Kad se setim kad sam radio za onog ludaka Draškovića, on je imao fetiš da ga zovu predsedniče(proglasio sam sebe za predsednika koncerna), ja klinac puca mi kurac za sve, nikad iz mojih usta nije izašlo to predsedniče, a svi veliki direktori i excel menadzeri se utrkivaše ko će vise puta ponoviti. Po onoj glupoj logici nasoj balkanskoj onda bi radnici trebalo da mi peru i motor posto se vodi na firmu, totalno bez veze.
  16. piki

    Moj VW Touran 2018

    rakija je valjda prva cim nije spomenuo
  17. piki

    Moj VW Touran 2018

    Dobio ponudu rakija i paneli 2 klase
  18. Živ bio! Brat je mio kog god brenda bio
  19. dosli noćas kući, pomislih da upalim laptop da napisem ovde nesto i odustah. Da sam sinoć otkucao danas bi se verovatno bjb ekipa okupila ispred zatvora u Mitrovici. I sad sam na pragu da kazem sta mi je na dusi ali neću zbog porodice. Velika tuga i veliki bes. Sve mi je bilo jezivo. Jezivo je već dugo. Kad god sam u Ns i prolazim kroz tiu raskrsnicu sagnem glavu i ne mogu ni da pogledam prema stanici. Juče sam se slomio iznutra, stiskao sam se da ne pustim suzu, ali izadje prokletnica, jedna za svih 16, zena je već lila suze uveliko , pomerih se od nje iza nekog momka, da me ne vidi, videla je. Momak redar viče , nemojte zastajati , guzva je , pogledah ga blago i izgovorih , samo minut jedan , pusti me u stranu, da ne smetam nikom, skloni se momak ,razumeo je pogled tuge u očima, svi smo juče bili familija sa ljudima koji izgubiše svoje najmilije. Ja sam škrt na emocijama, sve pokusavam da zadrzim u sebi, ali juce ne uspeh. Sunce sija , milion lepih ljudi oko tebe , a mrtvilo iznutra, kod svih, tisina koja se meri zvukom groma u letnjoj oluji, nestvarna. I svi tuzni i svi besni i svi viču , to je to, danas zavrsavamo, od sutra nova borba, ali drugacija. Mislim da su ovo jedni od poslednjih mirnih okupljanja koje smo imali, sve dalje sto se bude dogadjalo neće biti ovako. Ono juče je bila Srbija , ona prava Srbija na koju su precu ponosni a kojih se potomci neće postideti, a ološima na drugoj strani , spremite se dobro, SRBIJA SE UMIRIT NE MOŽE.
  20. izvinjam vam se, stvarno nije primereno, ne treba onu kreaturu porediti ni sa čim ,pa ni sa GS-om. Pravda za Gej Es
  21. znam brate ,neki kazu da je jovana jeremić top riba
  22. ne mogu , nije isto gledati svaki da jovanu jeremić i Moniku Beluči, mogu da karam obe to nije upitno
  23. piki

    Moj VW Touran 2018

    ma opusteno, a sto se felni tiče oprosti, ali ne bih to radio, bez ljutnje, ako me razumes
  24. piki

    Moj VW Touran 2018

    nisam te bas razumeo, Akrapa nemam na VW
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja