Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Mislim da je ovo kopija. Nema sanse da se tako raspadnu posle par nosenja. Imam TCX Explorer Evo i vec 3 godine kao nove. Presao sa njima oko 30.000km.
  2. Ovo se i dalje vozi?
  3. Registracija + Zeleni karton = 17600din.
  4. Imas to da kupis u Lav auto na Žarkovu.
  5. Crkao ti ventilator hladnjaka. Isti sam problem imao. Proveri ga.
  6. MaRRe

    Honda CB1 nemiran ler

    @gox Za pocetak liznes prs i od vruce grane obrises isti i vidis dal ti na leru rade sva 4 cilindra. A da naucis nesto. Karburatori se ne vakumiraju nego se sinhronizuju.
  7. MaRRe

    Magljenje vizira

    Vec 2 godine koristim proizvod marke Raleri. Antifog film koji se lepi sa unutrasnje strane vizira. Skida se laganim zagrevanjem fenom. Na novoj Shoei GT Air pinlock je popustio posle godinu dana. Raleri mi i dalje odlicno radi na HJC kacigi. Narucio sam bio sa njihovog sajta i kostalo je oko 25 evra sa dostavom u Srbiju. https://www.raleri.com/shop/catalog/product_info.php?cPath=58_23_21&products_id=64&osCsid=2b8ccfd8aadd5e33b5d431f0245b721b
  8. 1. Wizard666 + Jasmina 2. vazlan 3. Dejan Neskovic + Ana Pavlovic 4. mradomir 5. skiboban + Bojan Matic 6. Luka Matic 7.Darko Versys 8. PedjaBgd + 1 9. IgorXT + Cica 10. Marre
  9. @NebojsaG Pricam o novim akumulatorima. 2018.
  10. Ja bih izbegavao. Skoro 2 drugara vratila nove Vartine akumulatore.
  11. 1. Wizard666 + 1 2. Astral 3. Arakis 4. KTM
  12. Verovali ili ne...ovo je Karfiol
  13. Hvala Zex
  14. Imate novog člana...640adv..2000god Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. Ovaj motor se redovno vozio. Za 2ipo ljade jura ce se slatko navoza. Preporuka!
  16. Drži se Filipe! Imas nasu podrsku i pomoc sta god trebalo. Pozdrav, Mare
  17. Čuo sam da je jedan bajker tako oslepo
  18. Kupujem DRZ 400 E. Keš plaćanje Ako znate nekog, imate preporuku. Javljajte!
  19. Dobrodošao!
  20. Do koliko obicno budete u kaficu? Svratio bih kad zavrsim sa poslom.
  21. Fokusiraj se.. P.s. Slikano telefonom
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja