Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5782
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Hvala, super !
  2. Hvala za ideju !!!
  3. Ti manueli koje pominjete sa 20w40 su stari 30 i više godina kao i ti motori.... Drugo vreme, druga ulja, drugačije gorivo... Viskozitet je isključivo vezan za spoljnu temperaturu i ništa više... besmisleno je pominjati to .
  4. Evo ga Motocikli | Oprema i delovi : Cep rezervoara Yamaha DT125/XT600 07.03.2020 - ID 61213452 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM *MOTOCROSS TEAM* Vicma made in Spain, cep rezervoara sa dva ...
  5. Ne drži ti slavina najverovatnije. Ja sam ugradio treću slavinicu i posle toga mi nikad mi nije probila svećica !
  6. A ovo je još bolje ! Košta koliiko i sajla ! Hydraulic clutch 1200mm lever master cylinder for 125 250cc Vertical Engine Off road Motorcycle Pit Dirt Bike Motocross|Levers, Ropes & Cables| | - AliExpress WWW.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  7. Nije skupo, probaj !!
  8. Nije mnogo 40e za org. Verovatno bi skino cenu malo, to je to.!
  9. srbac

    TDM Srbija

    TDMu 900 fali 300 ccm Znači XTZ 1200
  10. Gde si kupio narandžastu farbu, koji je broj ?
  11. Hvala vam unapred !!!!!
  12. Ima li neko slike tog zahvata ? Kako vergla i pali, da li zapinje?
  13. Lebac, slanina, čuturica. Paljene žice, plestične vezice i bandaž traka !
  14. Čestitam !!!
  15. Da tu crnnu. Ne znam da li je prodata !
  16. Ode tema u Off ponovo !
  17. Gde da kupim farbu u BGu, od kog proizvodjaca?
  18. Farbam ceo motor nece biti razlike !!!
  19. E baš u Srbiji potrefe nijansu po tom broju. Od 10 slučaja 8 nisu ni blizu. Svi majstori i prodavci farbe govore , nema problema, ne brini.... a posle , šta da se radi, to je to. Mada KTM ima takvu plastiku, koja nije farbana, nego je narandžasta !
  20. Od kojeg proizvođaća ?
  21. Dobar dan. Gde kupiti narandžastu boju za KTMa ?
  22. Malo su popustili na tehničkom. Nije tako strogo više. Za auspuh kažu ne mora original ali mora na nešto da liči, da nije neka navarivana cevuljaga... Mislim da sa farom od horneta ne bi pravili problem. Nezgodne su one street fighter maske.....ali lep okrugao far mislim da može proći !!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja