Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5783
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Kako smo onda dobili ovu transformaciju ni iz čega? Znamo svi mi druze da K.S. sluze samo za Top speed. Ko veruje da naš benzin 95 ima zaista toliko oktana
  2. Ima već tema o tome. pomera se paljenje 4 stepena na pik apovima i dobija 20ks
  3. Bolja je jedna afrika od 25 godina nego dve aprilije od 10 godina !!!
  4. Delovi se mogu naći. Ako ti se sviđa to je to. Mnogi ljudi ih koriste svakodnevno a ne samo za izložbe.Tih gvozdenih motora je sve manje, tako da nećeš pogrešiti !!!
  5. Kao i uvek. Prošetaj se, probaj svaki od tih motora i onda ćeš verovatno znati više nego što mi piskaramo.
  6. 1.Podesavanje ventila, pa ostalo...
  7. Zovi kao da hoćeš da naručiš kurira za pošiljku i kad udješ u razgovor sa operaterom onda mu objasnii svoj problem. Hoće da pomognu i jako su susretljivi. Ako zoveš reklamacije, niko se ne javlja na tel.
  8. Kakav je put sada od Strmostena do borskog jezera? Išao sam pre desetak godina sa Dominatorom, bio je pristojan makadam.
  9. Trebalo bi da ti daju probnu a da ti za A2 ostave staru. Vec je pisano o tome u ovoj temi...
  10. Sediš u kafiću sa drugarima, i moraš u 22.50 kući . Oni ostaju, raja počinje da izlazi...
  11. Kompleksi !!!
  12. Dobar dan, treba se na put ! Koji program za trekove je dobar ( android, apple)
  13. Neka voze drugi put kontra krug !
  14. Vreme će pokazati kakvog je kvaliteta. U Crnoj Gori se voze već tri godine i ljudi se ne žale. Verujem da je to kvalitetan motocikl.
  15. Bio je mali tada
  16. Puno hvala na trudu i svemu ostalom !!!
  17. Gde ima to komšija i koja je cena?
  18. Odličan motor ali sa V stromom nema smisla porediti.
  19. Ovo je jedan od 10 milijardi
  20. srbac

    TDM Srbija

    April je stvoren za padove. Čeka se cele zime, izleti se na put, gume hladne, rizle koliko hočeš a ispred tebe baja cepa....
  21. Da u pravu si 125ccm kad se pomnoži sa 4 . 125 su bile oko 41-43ks komercijalni tip a ovi za GP su bili bar jos 10ks vise...
  22. Vozaći su zbog para prelazili na drugog proizveđača a ne zbog nekog dokazivanja. Rosija je Yamaha skoro izbacila. On ode u Ducati uzime veliku lovu isto kao i Lorenco ! Kad M.M. bude imao 10 titula, preći će i on negde, naravno za ogromnu lovu !
  23. Imali su ti 2T motori preko 200ks i pre 1990. Komercionalni motocross motori YZ, RM, CR, KX, KTM, Husqvarna od 250cm su i ranije imali 55-60ks. Samo pomnoži puta 4, pusti internet. Onu čuvaju taj podatak o snazi, ko zmija noge
  24. A Rosija su ostalih 16 propustili ,hehehehehe. Njemu niko nije pomagao.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja