Trka bila prlepa sa ne bas mnogo ucesnika ali o.k.
Zna li neko sta je bilo sa Richijem?
Decko je pao i to muski 2 ili 3 kruga pred kraj druge trke i onako bez daha dotrcao do motora i nastavio voznju do ga otac Gabor prestize,ni znali nismo kakve su povrede dok nije stigao do cilja i na startnoj rampi samo se prvrnuo sa motora,vidim da su mu fiksirali ruku i odvezli u bolnicu. Svaka mu cast..