Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

На продају Априлиа Атлантик класик 500.

 

Годиште мотора/скутера је 2002,

 

- Прешао је 54500 км. (горе-доле који км),

- Купљен је иначе са 33.500 па сам ја од новембра 2012 -e године до дана данашњег "накуцао" још тих 20-ак хиљада.....значи проверена машина! :jee:

 

- Има гивијев визир који је много бољи од фабричког којег немам пошто га нисам ни добио уз скутер.

 

- Има RACE ADA ауспух који му даје много добар звук а такође имам и фабрички који дајем у пакету.

 

- Агрегат је одличан, уље не троши, каиш, ролнице су у добром стању и није потребно мењање у неком наредном периоду.

 

- Гуме су солидне и могу још да се возе.

 

- Има уграђен ксенон.

 

- Што се тиче уља и филтера уља то је за неких 2500 км.

 

- Акумулатор је купљен нов прошле год.

 

 

******************** Уз све то иде и кофер капа 42 литара који је ајде да не буде баш нов али као нов као и плоча за исти.********************************************************************************************************

 

********************Што се тиче носача кофера, купац добија 40 еура нижу цену пошто толико кошта израда новог код СЕБЕ па на њему остаје да види да ли ће га правити или не.*************************************

 

********************У пакету дајем такође и резервни слим баласт и ксенон сијалицу који никада нису монтирани.******************************************************************************************************************

 

********************Дајем и вариомат са ролницама (резерва).*******************************************************************************************************************************************************************************

 

********************Такође имам и резервни акумулатор који ради и дајем и то.************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Ја сам се са овим скутером навозао прошле године као човек и нисам имао никаквих кварова.

Има пар огреботина које нису озбиљне са задње десне стране и једну са леве.....широк је па сам га неколико пута закачио улазећи у гаражу.

На скутеру апсолутно све ради.

 

Продајем га зато што имам нешто друго у плану!

 

 

ЦЕНА 1650 ЕУРА....за чланове БЈБ-а попуст!

 

П.С. украсне никловане лајсне које се налазе и напред и назад на скутеру су облепљене карбонском фолијом пошто на једним сликама нема то а на некима има да се не збуни неко.

 

ЗАМЕНЕ МЕ НЕ ИНТЕРЕСУЈУ ! ! !

 

064/972-81-14 Лазар

post-20798-0-81112700-1393782686_thumb.jpg

post-20798-0-33442800-1393782699_thumb.jpg

post-20798-0-78647000-1393782712_thumb.jpg

post-20798-0-88503900-1393782725_thumb.jpg

Лева страна---post-20798-0-42289000-1393782746_thumb.jpg

Десна страна---post-20798-0-47926000-1393782768_thumb.jpg

Promenio član Laki_90
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Odlican primerak,vozili se prosle godine na mnogo voznji zajedno (izmedju ostalog i do Hilandara) skuter leti,nigde stucno nije.Srecna prodaja ...otici ce ovo brzo :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4338 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pazi što mi je obrisan komentar, do jaja..

Elem šalio sam se naravno.

Skuter je odličan, vozim isti, isto godište i mogu slobodno da kažem da je mašina nepoderiva.

A da ga je čuvao i održavao kako treba - jeste!

Srećna prodaja drugar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja sam na ovom skuteru presao 1200km sa sve vozacem :moto3: i ono sto mogu reci za skuter da je jako dobro odrzavan, cuvan, mazen i pazen, jako dobar agregat, udoban, prostran . . . ko ga bude pazario slobodno i iskreno mogu reci da je pazario jako dobru masinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja