Jump to content

Moto Zajednica

Honda pantheon 2t ulje u menjaču

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Ovde se govori o Hondi Pantheon 150 2t 2001god. Da li neko zna gde se sipa ulje u menjač, koje i koliko? Na menjaču nema čepa za dolivanje, a i šraf za ispuštanje nisam primetio. Prilikom vožnje čuje mi se iz zadnjeg točka neko žvakanje, pretpostavljam da je iz menjača, ima neku cevčicu-odušak, kada ga ugašenog spuštam nizbrdo nečuje se ništa. Na netu nisam uspeo da pronađem manual za ovaj model, otprilike da su strane na kojima je bio istekle, pa ako neko poseduje ili ima link zamolio bih da mi prosledi. Inače, guja ide ko nevreme, svašta nešto sam sređivao, menjao napukle nosače motora koji su bili krivo zavareni pa zadnji točak nije bio centriran sa prednjim, očistio i sredio karb, u vilama ni kapi ulja, novi semerinzi i ulje za vile, varenje napuklih plastika, presvlačenje sedišta, planiram nove gume, pa će da padne i farbanje, itd... ali ovo žvakanje me baš nervira! I ova zima! Pomagajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja