Jump to content

Moto Zajednica

Pantalone Made in Serbia

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001 & Honda XLV750R rd01 1984 first dual sport

evo ovako,,na FB. glavnoj strani mi izadje link zanimljiv na prvi pogled (a tako i jeste)

vidim maskirne pantalone,,vodonepropustne,paropropusne...posaljem poruku i dobije odgovor,telefon,adresu,cijenu i detalje za narudzbu

 

evo link preko FB da vidite detalje,,a ja saljem jednu sliku i br. telefona 011/848-1280

 

https://www.facebook.com/suskavci.psiho/media_set?set=a.688737514490502&type=1

 

post-1493-0-16369500-1386791040_thumb.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001 & Honda XLV750R rd01 1984 first dual sport

daj link OVJE,,kontakt telefon,sliku,cijenu

 

necemo otvarati novu temu (NEK JE SVE NA JEDNOM MJESTU KO HOCE DOMACI PROIZVOD ) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Ja nosim XOPYC evo vec tri godine p1, p2, p3 nisu lose samo su malo izbledele po kolenima od sunca i imaju jednu manu kad si na motoru.

 

128A2ECB-D65A-4449-92D2-0FFECAD13398_thumb.jpg

 

Pa direktno hladi jel jajica pa zimi ume da bude neugodno, inace kupio sam ih zbog pojasa koji ima sigurno 10cm, sve u svemu za 3700 pristojne pantalone jedino sto su izgubile malo boje. ali posle 3 godine nije za zameriti. I da sastav 35% pamuk 65% poliester.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

ove jakne izgledaju super... X5A... ali me nerviraju pečevi. to je za gasovite tinejdžere. i onaj manual iste takve s pečevima pravi. jesu li to dizajneri minimalisti izumrli ili šta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Malo su preskupi ovi gore.Evo pantalona iz Srbije,ja sam ih kupio,savršene.Materijal je taj isti koji svi koriste,diolen u keper tkanju,vodu ne pušta.Znam jer sam prosuo slučajno po njima,sva je sletela,par kapi koje su ostale otresem kao mrve i sve suvo.Prijatne za nošenje,ali baš.Cena 1600 din.

http://www.kupindo.com/Pantalone/14461157_pantalone-

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: KTM 520 EXC

Ja sam dodao na fejsu ove skroz gore sa maskirnim pantalonama i da vam kazem sledece..

Icicu ovih dana da ih isprobam i sve ostalo..ali koliko se ja razumem u kvalitetne stvari ove pantalone su u samom vrhu koje sam ja ikad video(a dosta sam ih video)..

elem,materijal je sve samo ne obican diolen...proguglajte malo ima nanosver finis,nasao sam sve,i to je taj materjal...ima dorade na vodu kiselinu,prljavstinu cak i na laser :D(ako nekome zatreba,mada se nadam da nece).

Ova ojacanja koliko mogu da vidim sa slike su od kordure 500,a u to sam i siguran jer je to Dig firma koju sam dugo trazio a nikako da ih nadjem,jedan prijatelj mi je rekao da ima jedna firma jedina u Srbiji koja ima korduru,a to su oni,znaci ljudi uvoze samo najkvalitetnije materijale..

a dizajn isto ne moze da se poredi sa Xopuc pantalonama kao ni materijal i sve ostalo...mislim pogledajte ima deset dzepova a nisu prenabudzene :)

Sve ono sto su nabrojali da sadrzi ja sam proverio i za sad sam skoro siguran da je sve tacno,ali kazem kad odem recicu vam detaljnije :)

A sto se tice cene,slicne ali slicne bez toliko gluposti sakojakih su markirane minimum oko 12.000din...mozete i za 1.600 da nadjete ali to sto je nekome na oko isto to je druga prica ;)

Javljam se kad vidim uzivo,i nadam se kupim,onda cu ih malo vise eksploatisati :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

E pa sad ove od 1600 su stvarno dobre,mada nemaju nano i nasa tehnologiju,takva im i cena.Javi kad vidiš,možda i vrede tih para,pa da uzimam i to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Lepe su pantalone , ali su im shavovi :zbunjen:

Mogli bi malo da porade na tome kad vec koriste kvalitetan materijal. Daleko od toga da nisu dobre nego mi bzv kad vidim da je konac sav ukrivo. Pazarci su to imali u pocetku, sad su imaju farke daleko jedne od najboljih na svetskom trzistu.

Radim etikete za tu industriju pa znam pricu btw..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Kupih maskirne sa "urban" sarom za 800 dinara u kineskoj radnji...nije neki kvalitet , al su celu sezonu izdrzale , bez da se stanje izmedju butina (sto je retkost, kad sam ja u pitanju)..... idemo na sledecu sezonu....isplatile su se odavno :takoje:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6285 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam dodao na fejsu ove skroz gore sa maskirnim pantalonama i da vam kazem sledece..

Icicu ovih dana da ih isprobam i sve ostalo..ali koliko se ja razumem u kvalitetne stvari ove pantalone su u samom vrhu koje sam ja ikad video(a dosta sam ih video)..

elem,materijal je sve samo ne obican diolen...proguglajte malo ima nanosver finis,nasao sam sve,i to je taj materjal...ima dorade na vodu kiselinu,prljavstinu cak i na laser :D(ako nekome zatreba,mada se nadam da nece).

Ova ojacanja koliko mogu da vidim sa slike su od kordure 500,a u to sam i siguran jer je to Dig firma koju sam dugo trazio a nikako da ih nadjem,jedan prijatelj mi je rekao da ima jedna firma jedina u Srbiji koja ima korduru,a to su oni,znaci ljudi uvoze samo najkvalitetnije materijale..

a dizajn isto ne moze da se poredi sa Xopuc pantalonama kao ni materijal i sve ostalo...mislim pogledajte ima deset dzepova a nisu prenabudzene :)

Sve ono sto su nabrojali da sadrzi ja sam proverio i za sad sam skoro siguran da je sve tacno,ali kazem kad odem recicu vam detaljnije :)

A sto se tice cene,slicne ali slicne bez toliko gluposti sakojakih su markirane minimum oko 12.000din...mozete i za 1.600 da nadjete ali to sto je nekome na oko isto to je druga prica ;)

Javljam se kad vidim uzivo,i nadam se kupim,onda cu ih malo vise eksploatisati :D

Napisi obavezno utiske, meni bas izgledaju dobro, ali ne bi narucivao napamet pantalone od 50e. Jednom sam se presao, narucio patike kao original bla bla, sreca sam otvorio kutiju pre nego sto sam ih platio kuriru, pa sam ih vratio, unutra teski kinez ocajnog kvaliteta. Slikaju original patike, a salju kopije, a sve lose komentare na fejsu brisu, ostavljaju samo pozitivne. Od tada tri puta razmislim pre nego sto narucim nesto, posebno od ovih sto se reklamiraju na fejsu i nemaju svoj sajt

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ima li neko neki sajt link itd... Ne koristim fejs!

Rado bih kupio neke dobre pantalone. Ja imam problem zbog visine da nadjem dovoljno dugacke pantalnone.

Da li neko od njih ravi po narudzbini? tipa kazes koja ti duzina treba itd. Eventualno jos neka modifikacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: KTM 520 EXC

hahahaha :D hocu naravmo...

E pa sad ove od 1600 su stvarno dobre,mada nemaju nano i nasa tehnologiju,takva im i cena.Javi kad vidiš,možda i vrede tih para,pa da uzimam i to.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: KTM 520 EXC

Zna se vrlo cesto i to desiti,tako da bas zato idem licno da se uverim i javljam...

Ja sam dodao na fejsu ove skroz gore sa maskirnim pantalonama i da vam kazem sledece..

Icicu ovih dana da ih isprobam i sve ostalo..ali koliko se ja razumem u kvalitetne stvari ove pantalone su u samom vrhu koje sam ja ikad video(a dosta sam ih video)..

elem,materijal je sve samo ne obican diolen...proguglajte malo ima nanosver finis,nasao sam sve,i to je taj materjal...ima dorade na vodu kiselinu,prljavstinu cak i na laser :D(ako nekome zatreba,mada se nadam da nece).

Ova ojacanja koliko mogu da vidim sa slike su od kordure 500,a u to sam i siguran jer je to Dig firma koju sam dugo trazio a nikako da ih nadjem,jedan prijatelj mi je rekao da ima jedna firma jedina u Srbiji koja ima korduru,a to su oni,znaci ljudi uvoze samo najkvalitetnije materijale..

a dizajn isto ne moze da se poredi sa Xopuc pantalonama kao ni materijal i sve ostalo...mislim pogledajte ima deset dzepova a nisu prenabudzene :)

Sve ono sto su nabrojali da sadrzi ja sam proverio i za sad sam skoro siguran da je sve tacno,ali kazem kad odem recicu vam detaljnije :)

A sto se tice cene,slicne ali slicne bez toliko gluposti sakojakih su markirane minimum oko 12.000din...mozete i za 1.600 da nadjete ali to sto je nekome na oko isto to je druga prica ;)

Javljam se kad vidim uzivo,i nadam se kupim,onda cu ih malo vise eksploatisati :D

Napisi obavezno utiske, meni bas izgledaju dobro, ali ne bi narucivao napamet pantalone od 50e. Jednom sam se presao, narucio patike kao original bla bla, sreca sam otvorio kutiju pre nego sto sam ih platio kuriru, pa sam ih vratio, unutra teski kinez ocajnog kvaliteta. Slikaju original patike, a salju kopije, a sve lose komentare na fejsu brisu, ostavljaju samo pozitivne. Od tada tri puta razmislim pre nego sto narucim nesto, posebno od ovih sto se reklamiraju na fejsu i nemaju svoj sajt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6285 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

More i ti si mi sumnjiv, registrovao si se u 0:40h i odmah u 0:51 dosao u temu da hvalis tehnologiju izrade pantalona, a i samu firmu koja ih pravi. A i ta firma (Dig odeca) nema sajt. Prave najkvalitetnije pantalone na trzistu, jedini koriste napredne materijale, a nemaju sajt i prodavnicu, nego prodaju preko fejsa, sio mi ga Djura.

  • Podržavam 23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: KTM 520 EXC

Ja sam druze slucajno nasao,a sajt je dig-textil,idem u ponedeljak kod ljudi posto mi treba par metara kordure da zasijem stare lone...

More i ti si mi sumnjiv, registrovao si se u 0:40h i odmah u 0:51 dosao u temu da hvalis tehnologiju izrade pantalona, a i samu firmu koja ih pravi. A i ta firma (Dig odeca) nema sajt. Prave najkvalitetnije pantalone na trzistu, jedini koriste napredne materijale, a nemaju sajt i prodavnicu, nego prodaju preko fejsa, sio mi ga Djura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ja sam druze slucajno nasao,a sajt je dig-textil,idem u ponedeljak kod ljudi posto mi treba par metara kordure da zasijem stare lone...

Sa toliko kordure ćeš da ih sašiješ.

Javi koliko košta kordura i ostale detalje u vezi sa nabavkom iste, pošto se zbog prirode našeg hobija s vremena na vreme otvaraju teme sa pitanjem gde se može nabaviti ovaj materijal.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1419 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

A da ..zaboravih ...2500 dindzi su sada termo-postavljene sa tamnijom nijansom "urban" sare..... idem da ih pazarim ovih dana :takoje:

 

 

Koja je to "URBAN SARA"? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1419 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

More i ti si mi sumnjiv, registrovao si se u 0:40h i odmah u 0:51 dosao u temu da hvalis tehnologiju izrade pantalona, a i samu firmu koja ih pravi. A i ta firma (Dig odeca) nema sajt. Prave najkvalitetnije pantalone na trzistu, jedini koriste napredne materijale, a nemaju sajt i prodavnicu, nego prodaju preko fejsa, sio mi ga Djura.

 

 

TO CARE!!! :care: :care: :care:

Preduhitrio si me za par postova!!!

Mada, mozda je covek stvarno bajker, ali pocinje pricu od zastitne opreme... :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja