Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: Africa Twin

Odavno nisam gledao cene na mobile.de, pa rekoh daj bas da vidim da li je mozda nova Afrika oborila cene staroj: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=MB&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=Xrv+750+africa+twin&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

 

Rezultat pretrage - 41 motorcikl u ponudi, cene od 2490 - 5900 EURa (samo 6 je ispod 3000 EURa)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Odavno nisam gledao cene na mobile.de, pa rekoh daj bas da vidim da li je mozda nova Afrika oborila cene staroj: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=MB&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=Xrv+750+africa+twin&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

 

Rezultat pretrage - 41 motorcikl u ponudi, cene od 2490 - 5900 EURa (samo 6 je ispod 3000 EURa)

I sta bi sad to trebalo da kaze?

Na istom tom mobile.de je i samo 8 Super Tenera ispod 3000 eura od ponudjenih 53 i sta sad to treba da znaci?

Da su oba motora podjednako kvalitetna a ujedno daleko kvalitetniji od svih tih od 1000ccm a znacajno novijih?

Ne bih bas rekao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: leskovac
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Pozdrav svima I srecni novogodisnji i Bozicni praznici... pitanje

 

SHINKO 705 ILI PIRELLI MT90? ILI SUGESTIJA NA NEKE TRECE ? Nije mi bitna cena ...hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Ako planiras dual gume predlozio bih ti Full Bore, furam ih vec dve godine, radio dve reportaze i presao sa dve zadnje i jednom prednjom oko 15.000km sigurno. Ove godine cu ih jos voziti i onda morzm da kupim nove na pocetku sledece sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: Africa Twin

 

Odavno nisam gledao cene na mobile.de, pa rekoh daj bas da vidim da li je mozda nova Afrika oborila cene staroj: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=MB&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=Xrv+750+africa+twin&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

Rezultat pretrage - 41 motorcikl u ponudi, cene od 2490 - 5900 EURa (samo 6 je ispod 3000 EURa)

 

I sta bi sad to trebalo da kaze?

Na istom tom mobile.de je i samo 8 Super Tenera ispod 3000 eura od ponudjenih 53 i sta sad to treba da znaci?

Da su oba motora podjednako kvalitetna a ujedno daleko kvalitetniji od svih tih od 1000ccm a znacajno novijih?

Ne bih bas rekao...

Ja ST i sve te od 1000 ccm nisam gledao ni spomenuo. Nit kupujem, nit prodajem, nit menjam, pa me to uopste i ne zanima.

 

Sve sto me je zanimalo je:

 

da vidim da li je mozda nova Afrika oborila cene staroj

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Oj narode!

 

CRF1000L, naručena. Tricolor, manuelni menjač, ABS... Stiže za koji dan... 

 

Trenutno imam RD07a, crna, 2002-go u perfektnom stanju i ići će na doboš. Jedini razlog prodaje je što mi ne trebaju 2 Afrike. Zapravo, trebaju, ali nije baš finansijski izvodljivo :)

 

Nisam je još nigde oglašavao, ajde prvo da vidim da li ima zainteresovanih ovde, više bih voleo da je uzme neko od naših, pa da ostane "u familiji" :)

 

Motor je nalazi u Nemačkoj, na nemačke table, registrovana ovde tek pre par meseci. UK model. Kupio sam je u Londonu, lepo me je odnela sve do Srbije u leto 2014-te. Pre oko 3 meseca zamenjen regler i to je jedino što je "crklo". Ne znam tačnu kilometražu, motor je u firmi u magacinu, na toplom ;) ali je negde oko 34-35 hiljada milja ako se ne varam. Hondin top case sa naslonom za suvozača, crash bar, centralni štender, givi nosači bočnih kofere, imam čak i 2 alu kofera koje je Predrag pravio (Alien Metalworks). Bočni koferi nisu nikada ni instalirani i bukvalno su novi. K&N vazdusni filter + set za ciscenje iz Louisa, nov. Gume su 100% putne, mogu još "ohoho" da idu. Pločice menjane letos, lanac i lančanici još mogu isto dosta. Ima i imobilizer koji isključi anlaser kada je "armed". 2 seta ključeva... i to je valjda to.

 

Ako bude interesanata, slikaću je. Neke slike čak i imam na računaru. Da ne trujem temu ovde, poslaću na PP kome treba.

 

Ako se niko ne javi u neko dogledno vreme, postaviću je na mobile.de, pa nek ide... :)

 

ZaFaljujem na paznji :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Sto bi trolovao Afrikinu temu sa Afrikinim fotkama.. :)

 

Hehe, i to što veliš.... sad ću da prikupim koju pa kačim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

I da, ima originalni Remus izduv. Čak i sa DB killerom zvuči dobro. Sa izvađenim, TO JE TO! :D

 

Fabrički izduv nemam, jbg, ali kome to treba pored ovog? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Drugari, iz odredjenih raloga prodajem svoju RD04. Mene i moj motor mnogi poznaju, a ako je nekome bitan razlog prodaje mogu da mu (ili joj) kazem kada dodje da pogleda motor. Radio sam dve reportaze ("Putevima NOBa" i "Putevima rimskih imperatora"), proputovao Balkan u zdravlju i veselju, i za skoro cetiri godine presao sam preko 30.000km. Mehanicki je skroz dobra, ima MRA poviseni vizir, Bobanovo sediste (crno, na trecoj slici), HB kres barove, Joskin regler, Kappa Top Case... Cena je 2100e

 

10496988_1473841072855941_37574012885085

 

10355502_1472326016340780_12668864837091

 

10687297_1537924346444455_32505521908146

 

Redovno odrzavana, lanac i lancanici stavljeni pre 10.000km, redovno podmazivano, Odrzavana kod Alje i Joce iz Bataje.

Treba uraditi redovan servis (sto bi svako normalan svakako uradio kada kupuje motor) i zameniti jednu bixenon sijalicu jer je crkla. Uz nju ide i prednji zupcanik sa 17 zuba koji povecava krajnu brzinu. Gume su Full Bore i mogu jos dve sezone da teraju.

kontakt na PM ili na 060/5109979

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja