Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Tenera je '89 godiste, registrovana je i ja sam vlasnik, pise da je presla oko 45000 (ako jos ima onih koje zanima kilometraza na motorima starim 20 i kusur god..). Estetski je skroz ok, mehanicki potpuno ispravna. Lanac (d.i.d. zvm-x) i lancanici su presli oko 10000, gume su tkc80 (dot 2012), prednja je odlicna, zadnja moze jos da tera ali je za zamenu generalno. Sva tri diska su skoro nova i plocice su promenjene pre 1000km. Karburatori stelovani kod Marka (Visnjicka) pre 1500km i odradjen mali servis (motul 5100), ventili stelovani pred kraj prosle sezone kod Alje. Zamenjene svecice (denso) i filteri vazduha (hi-flo). Motor od opreme ima prednji i zadnji crash bar (nosace bocnih kofera), givi top case sa givi nosacem, led stop svetlo, 12v, pancirna creva, podmazivac lanca, instalaciju za xenone mada su trenutno obicne h4 sijalice na motoru, acerbis stitnike, Serdarevic auspuh (otvoren)..Mozda sam jos nesto zaboravio 1neznam.gif Motor je pre par dana dosao sa turneje iz Hrvatske i CG bez vecih problema, svakodnevno je u upotrebi i potrosnja mu je oko 6 - 6.5 litara. Ne znam sta bih jos dodao, tu sam za sva pitanja u svakom slucaju.. Cena je 1350e, za prijatelje moze malo dole i mozemo da se dogovorimo eventualno za neke rate. Cilj mi je da se skrpim za neku afriku rd07, pa i ta zamena dolazi u obzir, drugo me nista ne zanima! Uros 063/806-8562

IMAG0588.jpg

 

tenere_crop1.jpg

 

tenere_crop2.jpg

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Pitam se da li si ove pluseve dobio zbog oglasa ili zato sto prelazis na Afriku? :neznam:

 

Srecno sa prodajom!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Cini mi se da smo se preticali na putu preko i niz Zlatibor u nedelju uvece. Doduse bio sam u kolima. Ako si to bio ti vozio si u paru sa sivom Afrikom.

 

U svakom slucaju da ne offujem mnogo oglas sretna prodaja. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Cini mi se da smo se preticali na putu preko i niz Zlatibor u nedelju uvece. Doduse bio sam u kolima. Ako si to bio ti vozio si u paru sa sivom Afrikom.

 

U svakom slucaju da ne offujem mnogo oglas sretna prodaja. :takoje:

 

Jes', to smo bili Sinke i ja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

@shuky Pluseve sam dobio zato sto sam dobar covek 1jezik.gif

 

@fruitcake Videcemo za nick, to ce biti najmanji problem 0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja