Jump to content

Moto Zajednica

Tuga. Selo Stubal kod Kraljeva

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Nazalost jos jedan crni dan za bajkere :'( :'( :'(

 

 

Motociklista se kretao u pravcu Vitanovca a kamion kojim je upravljao I. G. (1976) iz Kruševca kretao se suprotnim smerom kada je došlo do sudara.

 

BEOGRAD - U selu Stubal kod Kraljeva popodne se dogodio sudar motocikla “Jamaha” i teretnog motornog vozila marke „volvo", u kome je život izgubio 30-godišnji vozač motorcikla Miro B. iz Topole, saopštila je policija.

 

Saobraćajna nezgoda se dogodila na regionalnom putu Vitanovac - Jasika u 16.45 sati.

 

Motociklista se kretao u pravcu Vitanovca a kamion kojim je upravljao I. G. (1976) iz Kruševca kretao se suprotnim smerom kada je došlo do sudara.

 

Od zadobijenih povreda vozač motorcikla preminuo je na mestu nezgode, navodi policija.

 

Uviđaj je izvršio istražni sudija Osnovnog suda u prisustvu zamenika Osnovnog javnog tužioca i pripadnika Saobraćajne policijske ispostave u Kraljevu.

 

 

Izvor Kurir: http://www.kurir-info.rs/smrt-na-asfaltu-jamahom-se-zakucao-u-kamion-clanak-772791

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Vracao sam se sa devojkom iz Vrnjacke banje kada sam naisao na mesto nesrece par minuta nakon sto se desila.

Strasan prizor pred ocima, narocito sto tako nesto vidim prvi put. Izbezumljena dva drugara koja stoje pored puta i bespomocno bledaju i jos uvek ne shvataju sta se stvarno desilo, totalno van sebe... Ceo put do Beograda sam razmisljao o svemu tome i jos uvek sam pod stresom i razmisljam i dalje, velika tuga velika!

Porodici iskreno, najiskrenije saucesce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Da. Pre 2 god je kupio super teneru od mene. Odatle sam i znao Mira, dobar i posten momak. Do jutros mi je ta ST bila na avataru ali sam je sklonio kad sam video temu.

 

Ako neko zna nesto vise oko nesrece nek napise.Jel presao u drugu traku, jel stiso kocnicu u krivini pa pao, jel kamion presao u njegovu traku, rizla....??? Prosto mi nije odavao utisak nekog ko voli da divlja motorom pa mi je zato ova tragedija ( i to sto je kupio motor od mene) jos veca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: SV1000S

Tri motora su se vracala iz VB za KG. Miro je bio treci u koloni. U mestu Cukojevac u jednoj duploj desnoj krivini na nizbrdici izasao je siroko, oko pola metra u suprotnu traku i udario u kamion u cosak sa prednje strane. Prva dva motora su prosla. Brzina kamiona i motora je bila izmedju 40 i 50 kmph. Preminuo je na mestu nesrece usled povreda u vratnom delu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja