Jump to content

Moto Zajednica

Tvoja omiljena moto slika

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Karlovac/Zagreb

 

Više ne ide... ;D

 

 

e pa popeo bih ga jos ta 2m pa taman ga digao na ledja :)

 

E prijatelju, što misliš da nismo probali, znaš da se volim praviti važan.  ::) ;D Ne može preko ograde, imaš sliku na predhodnoj stranici.

 

Kasnije sam odnio GPS na 3043m. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pudla, ako ste vec bili u Normandiji, jel ste svratili do mesta iskrcavanja saveznickih snaga koje se dogodilo u II sveckom ratu? Ako imas neku sliku bunkera i plaza postavi molim te. ;)

Tamo bih definitivno voleo da odem u buducnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

168140192-M.jpg

 

Dils Gep, Severna Karolina (Deals Gap, North Carolina).  Zmajev Rep (Tail of the Dragon) važi za najkrivudaviji put Americi - 11 milja (17,7 km) i 318 krivina(!).  Stotine hiljada motociklista dodje ovde svake godine k'o na hodočašće.  Prošle godine sam bio i ja.  ;D ;D ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

P.S. Drugari, ne bih da tupim, al' ajd' da se držimo pravila.  Ne mora niko nišda da briše što je do sada postavljao, al' za ubuduće da podsetim:

 

1. Na fotografiji mora da se vidi motor, ili deo motora, ili senka motora. Slike gde je samo pejsaž nas ovde ne zanimaju.

2. Na fotografiji ili (A) moraš da budeš ti, ili (B) mora da si je ti slikao. Dakle fotke sa neta ili od ortaka ne dolaze u obzir.

3. Postavi maksimum DVE slike po stranici.  Znači tek kad ova tema predje na drugu stranicu možeš da postaviš sledeće dve.

4. Poželjno, ali ne obavezno, napiši ukratko zašto si odabrao/la tu fotku.

 

Još da napomenem da ja imam 10-ak HILJADA svojih fotografija ;D ...  Takodje na forumu imamo nekoliko profesionalnih fotografa koji imaju pitaj Boga koliko fotki.  Dakle, ovom temom vrlo lako može da dominira samo nas nekoliko....  Al' da se to ne bi desilo, i da bi svi članovi mogli da dodju do izražaja, ajd' da se svi držimo gore-pomenutih pravila.  Tenk ju.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

prosla zima slike su mi drage jer je to posljednja voznja moje najbolje prerade a odabrao sam ih zato sto je lijepo pogledati ovakav kontrast izmedju boja siva boja kamena i tame braon osuseno smrznuto lisce i narandjasta koja bode oci i mami vam osmijeh na licu i osecaj zadovoljstva. 7xm9szp.jpg7wej78i.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam zasto volim ovu sliku....valjda zato sto je Mikka slikao :)  Slikano je negde izmedju Debelog Brda i Tare. Pored nas su tu jos i pokojni Andrej, Smajser i njegova Tanja

 

W9pLE_mg1289abvk4.jpg

 

Ova slika mi je draga jer pokazuje koliki smo moroni Svaba i ja. Zainatili smo se da odemo u taj Lihtenstajn samo da bismo mogli da kazemo da smo bili u njemu. Naravno, jedan prosecan cas esperanta je zanimljiviji nego sve sto smo tamo videli a uz to kisa je pljustala ceo dan....ali vazno je da smo ga mi proveli vozeci do jbnog Lihtenstajna  ::)

 

vHwlR_dsc01498ac5.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6285 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Moj prvi motor, prvi offroad po kisi, slikano blizu prevoja Cestobrodica, samo malo vise van asfalta.

 

812773758_Fa2nc-M.jpg

 

EDIT: Popravljen link.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ne znam zasto volim ovu sliku....valjda zato sto je Mikka slikao :)  Slikano je negde izmedju Debelog Brda i Tare. Pored nas su tu jos i pokojni Andrej, Smajser i njegova Tanja

 

r4hwF_mg1289abvk4.jpg

 

xe xe ! fala ! :) bilo je lepo'...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

mikko, a hoćeš li sad po svakoj stranici da nam stavljaš po dve "tvoje omiljene" slikke sa tih tvojih putovanja na krf??

iconmrgreenjo1.gif fingerpt0.gif gyuf7.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

mikko, a hoćeš li sad po svakoj stranici da nam stavljaš po dve "tvoje omiljene" slikke sa tih tvojih putovanja na krf??

iconmrgreenjo1.gif fingerpt0.gif gyuf7.gif

 

Ooo da !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Evo slike sa moje prve voznje van grada (ako se ne racuna doterivanje motora u februaru iz Novog Sada po kisi, temperaturi jedva malo iznad nule i sa neadekvatnom opremom :D) - izlet na Divcibare za jedan vikend 2006-te.

 

Prva slika - bio je tad i motoskup, pa prepoznah stare drugare...moj Sarac se druzi sa drugim motorima :)

Druga slika - obojica se odmaramo posle izleta do Tometnog polja...

 

 

post-1015-12878992685215_thumb.jpg

post-1015-12878992685847_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja