Jump to content

Moto Zajednica

1. maj i Uskrs

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Pa za uskrs ne verujem,ipak se to proslavlja u kucnoj atmosferi,a prvi maj ....odo ja na jezero Borsko porodicno i to bez pribora za pecanje!Vec su mi to stavili do znanja! 1hmm.gif

 

Ni prvi maj vise nije kao sto je nekad bio! :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blokovi
  • Motocikl: Afrika

I ja sam razmisljavsi o tome, valja iskoristiti te slobodne dane za neku voznju/voznje, ove godine se lepo pogodise praznici. Sta fali proslaviti i uskrs sa drugarima motorasima ili prvi maj svejedno :rostilj: .

 

Zbog posla gomila radnog naroda ne mere da izdvoji vreme za neku malo duzu voznju. Tako da je lepse srcu piciti sa drugarima po krivinama, nego celodnevni krkanluk, pa preturanje po ladovini prepunog buraga :lol: i teski uzdasi :haha1: .

 

Ce se skuje neki plan, javice se vec ljudstvo sa nekim predlogom.. pratim temu :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja se tradicionalno vozim po Zlatiboru... ove godine sam tamo oba praznika...biće dobre vožnje, samo vreme da posluži

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Pozdrav drugari.Posto moja ekipa planira voznju za 1. maj na Djerdap i okolinu pa bi nam bila potrebna nekakva vikendica u zakup na 2-3 dana. Ako neko zna neki broj telefona ili ima neki predlog neka javi.Moze i Golubac,Donji Milanovac,Tekija ...Ne znam da li je ovde mesto za tu temu pa ako nije neka admin premeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ako se poklope sve kockice ,ovako bi trebala da izgleda Prvomajska vožnja:

 

1.dan Lazarevac-Sarajevo-Mostar

2.dan Mostar-Trebinje-Bar

3-4.dan Vozanje po CG

5.dan Bar-Lazarevac

 

Ako se ne poklope onda do Mostara i sutradan kući.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Kačarevo - Budva (MNE) - Sarande(AL) - Kriva Palanka(MAK) - Kačarevo 5 dana, 5 motora :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

@Biker-Boy:

Ja se jos razmisljam da li da idem preko Madjarske do Graz-a ili kroz Hrvatsku, pa me interesuje kakav je put do Balaton jezera i jel vredi da se obidje to jezero? Kad vi krecete ka jezeru, mozda mozemo da se iskombinujemo da deo puta vozimo zajedno. Kojim putem idete do Balaton-a?

 

Za prvi maj je planiran odlazak do Graz-a a odatle na 3 dana cu skoknuti do Alpa, preko Klagenfurt-a, Cortine d'Ampezzo, pa onda do Triglava i Bohinjsokg jezera, pa pored Fakeer Sea jezera ponovo do Graz-a.

Samo da vreme bude lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@Biker-Boy:

Ja se jos razmisljam da li da idem preko Madjarske do Graz-a ili kroz Hrvatsku, pa me interesuje kakav je put do Balaton jezera i jel vredi da se obidje to jezero? Kad vi krecete ka jezeru, mozda mozemo da se iskombinujemo da deo puta vozimo zajedno. Kojim putem idete do Balaton-a?

 

Za prvi maj je planiran odlazak do Graz-a a odatle na 3 dana cu skoknuti do Alpa, preko Klagenfurt-a, Cortine d'Ampezzo, pa onda do Triglava i Bohinjsokg jezera, pa pored Fakeer Sea jezera ponovo do Graz-a.

Samo da vreme bude lepo.

neznamo ni mi kakav je put posto idemo prvi put na tu stranu, ali generalno magistralni putevi u Madjarskoj bi trebalo da su dobri, autoput izbegavamo (previse dosadan) , jos neznamo tacno kad cemo ici, zbog posla i slobodnih dana, a i vreme kako ce da bude,

Svi koji su bili kazu da je lepo i da se vredi provozati, cak mislim da ima jedan stariji putopis o Balatonu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: sachs x road, suvozachica na bmw :)

put je lep i sasvim dobar, mi smo ishli nekoliko puta i nikad autoputem... na Balatonu je super, sezona u to vreme josh uvek nije pochela tako da nema guzve, preporuke za mesto Syofok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 84 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tenere

Mostar, Dubrovnik, Trebinje, Nevesinje.... imam 4 dana, valda ce biti dovoljno. Kontam da ce oko 1. majskih praznika bas biti bajkera na putu, pa cemo se pozdravljati kad se vidimo :nanana::zdravo:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Moja lepša polovina i ja planiramo za 2. maj polazak iz Leskovca, pa Bovansko jezero, Sokobanja... I nakon toga, nemam pojma kuda. :D

(svaka preporuka je dobrodošla)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

Ohrid, Meteori, Peloponez, Akropojl...1hej.gif1lud.gifovo,ono...Ako neko ide na jug neka se javi0zbunjen.gif

naverovatnie 3 maja solun meteori pa nazad 4 dana 3 motorica

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Mene svrbi tura koja je bila pre dve godine objavljana

 

4 dana 5 drzava BIH, MNE, Al, GR, MK i nazad kuci oko 2.500 Km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ljudi koju destinaciju predlazete za 1.maj? Umesto alkohola, Sinana i Cece napravio bih neku mini turu do 400km sa nocenjem. Moj kraj sam vecinom obisao pa razmisljam o nekim drugim destinacijama.. Za sada mi je najzanimljivije Srebrno jezero. Ako imate predlog nekog lepog mesta, pucajte :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4 tx

Prijatelju zapucaj za Kladovo.Javi se da nadjemo smestaj po bajkerskoj ceni.Dodji u nasu kafanu Don pepe bar i popijte pivo i kafu po bajkerskoj ceni.Na istom mestu dobicete potrebne i nepotrebne informacije.Mi smo MF Kladovo.

Ako dolazite u Kladovo pasos je obavezan.Mozete obici malo Rumunije i rumunsku stranu klisure i jos mnogo toga.

Potrazite nas i provedi 1.maj u Kladovu.Motorcycling friends Kladovo vama na usluzi.vidimo se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja