Jump to content

Moto Zajednica

Tradicionalno osmomartovsko davanje krvi :)

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao i svake godine, dobili smo poziv od Instituta za transfuziju krvi da ucestvujemo u humanoj akciji davanja krvi 08.03.2013 godine. Nasa saradnja sa ITK traje vec godinama, i pored standardnih akcija davanja krvi, velika nam je cast da ucestvujemo na ovaj dan u ovoj humanoj akciji. U principu , akcenat je stavljen na devojke, zene davaoce krvi, i taj dan pored humanog dela koje cinimo, mi smo stvarno i posebno tretirane od strane ITK. Naravno da moze da nam se pridruzi i muska populacija foruma ;) , oni koji nisu uspeli da daju krv u Januaru, a mogli bi malo i da nam pruzite podrsku. :zdravo: :zdravo:

 

Akcija se odrzava 08.03.2013 sa pocetkom u 11:00 h, u prostorijama Doma Omladine.

 

I sad moze da krene spisak :

 

1. Trinity

2.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Posto sam dao krv u Januaru necu se stavljati na spisak ali cu svakako doci da smetam...

Predlozio bih vam da se svi nadjemo na starom mestu kod Arene pa da odatle krenemo organizovano u koloni do Doma Omladine. 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

1. Trinity

2. Nensy ( samo pravim guzvu )

3. Bandolera:)

 

 

Kao prošle godine :takoje: sada nam još Ruža nedostaje! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako stvari stoje.. imamo jednog davaoca, Trinity, i tri pratilaca, Nensy i Bandolera :takoje: koje zbog opravdanih razloga ne daju krv ali su uvek redovne na ovim akcijama :) i Urban Cruiser, koji je krv dao u januaru :takoje: Tako je kako je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Eh... ne verujem da su se bajkerke tako lako odrekle ovog dobrog dela, mozda samo nisu obavestene...

BTW.. moram da napomenem da je jedna devojka dala krv s nama u januaru ali se ne secam imena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Eh... ne verujem da su se bajkerke tako lako odrekle ovog dobrog dela, mozda samo nisu obacestene...

BTW.. moram da napomenem da je jedna devojka dala krv s nama u januaru ali se ne secam imena...

Ma nije problem, ovo je ipak akcija dobrovoljnog karaktera...ko hoce hoce, ne mozemo nikog naterati na to. Stoji tema na forumu pa ko hoce da je procita, procita je ... :) Sve je Ok, bitno je da se bilo ko od zena pojavi kao predstavnik moto zajednice:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Najveci problem je shto je akcija na radni dan u 11:00 h .

U pravu si Mina, jeste nezgodno ali to je svake godine 8.03 pa koji dan zapadne, zapao je :) Ja svake godine oslobodim taj dan namenski za davanje krvi, ali ja to mogu sebi da priustim i ne osudjujem druge koji to ne mogu !! Sve je ok, rekla sam ko moze i u prilici je, dobrodosao je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Ja sam znala da ne mogu 8. marta pa sam zato dala krv u januaru. Nadam se da ćete skupiti ekipu! Ajmo devojke, ima vas još na forumu. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Zbog uskladjivanja obaveza dogovor je da se nadjemo ispred Doma omladine u petak 08.03 u 12 h.

Osmomartovska akcija davanja krvi traje od 11h do 15h, pa ako nekome ne odgovara predlozeni termin, slobodno moze doci u okviru ovog vremena :takoje: Vidimo se :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ako lepo ne obradujem zenu za osmi mart od mene imate svih 5L gratis :lol:

Sala na stranu, termin je glupav i neradnicki. I gledam gomilu akcija koje se prave su radnim danom. Ili su svi bajkeri direktori i gazde ili teski neradnici! Ja sam imao dve knjizice za davanje i obe izgubio. Nadam se da cu nekom drugom prilikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako lepo ne obradujem zenu za osmi mart od mene imate svih 5L gratis :lol:

Sala na stranu, termin je glupav i neradnicki. I gledam gomilu akcija koje se prave su radnim danom. Ili su svi bajkeri direktori i gazde ili teski neradnici! Ja sam imao dve knjizice za davanje i obe izgubio. Nadam se da cu nekom drugom prilikom.

 

Ovo je tradicionalna akcija u organizaciji Instituta za transfuziju krvi. Poenta je na taj dan da zene daju krv. Tu su i nase poznate licnosti, glumice, odbojkasice, domacice......i medju njima i bajkerke :aha:

Ne organizujemo mi ovu akciju, nasa sledeca akcija bi trebala biti krajem maja, pocetkom juna, i uvek je neradnim danom :aha: :aha:

Mi smo samo pozvani da ucestvujemo u ovoj akciji i damo svoj doprinos.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Probacu i ja da skocim sa posla da povecam broj, mada cete jako jako tesko da me provucete kao bajkerku. :D

Ma nije problem za provlacenje, nego mali je problem sto ces dobiti pokloncic ...orhideju, lak za nokte i slicno.. :lol: :lol: :lol: pa ako ti to ne smeta izvoli :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Imate još jednog pratioca! Na žalost ne mogu dati krv zbog mog udesa i zbog inekcija koje primam ali bi volela da pravim gužvu!

:takoje: Tooo Ruzo, nema veze za davanje krvi, bitno da si ti dobro, a tvoje drustvo ce nam itekako prijati (mozda bude jos neki CD Sase Kovacevica :lol: :lol: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Probacu i ja da skocim sa posla da povecam broj, mada cete jako jako tesko da me provucete kao bajkerku. :D

Ma nije problem za provlacenje, nego mali je problem sto ces dobiti pokloncic ...orhideju, lak za nokte i slicno.. :lol: :lol: :lol: pa ako ti to ne smeta izvoli :zdravo: :zdravo:

Pa da u tom slucaju ponesem i :strikanje: radi bolje kamuflaze a prigodni pokloncic prosledim do jedne clanice drustva "smetala", ili da jednostavno sacekam drugi krug?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Sad sam kao ja kriva sto se ona sminka ... c c c ... mi sutra motorom u full opremi..pravimo guzvu I cekamo Kovacevica za Ruzu ;) ne ide orhideja za Ruzu ...cvet za cvet... ovako da odmeni Bilija malo xD

 

Sent from my PAP4040_DUO using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

@Rolle2010

hihihihihih, ne moras da poneses pletivo :lol: a i sto se davanja krvi mozes da je sacuvas za nasu sledecu akciju :aha: ali bi ti mozda bilo zanimljivo da pritrcis damama u pomoc, msm ipak sutra daju krv, mozda nekoj bude bila potrebna secer i voda :D :D :D .... cisto kao "smetalo" da budes na usluzi :aha: :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja