Jump to content

Moto Zajednica

projektor za far sa staklom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Svaka cast momci! Extra izgleda. Zmigavac posebno.

 

Mene zanima, kako odvojite bez problema staklo od fara (ili plastiku ako je plastika).

Da li ima negde na forumu objasnjena procedura za tako nesto. Razmisljao sam i ja da ugradim projektor, ali ne znam kako se skida i kako se vraca plastika?

Koji se lepak koristi i na koji nacin se stari skida?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Svaka cast momci! Extra izgleda. Zmigavac posebno.

 

Mene zanima, kako odvojite bez problema staklo od fara (ili plastiku ako je plastika).

Da li ima negde na forumu objasnjena procedura za tako nesto. Razmisljao sam i ja da ugradim projektor, ali ne znam kako se skida i kako se vraca plastika?

Koji se lepak koristi i na koji nacin se stari skida?

 

skidanje stakla ide grejanjem, fenom ili u rernu pa polako i pazljivo da ne bi pukao, a lepljenje sam uzeo silikonski crni lepak za soferke. mislim da je tuba oko kinte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

diode imaju barem jedno 10 puta duzi vek nego sijalice od pozicije, samim tim da sam ja skinuo fabricku sijalicu koja je radila 15 godina, nesto se ne sikiram oko crkavanja, ali ako se to desi zna sta sleduje rasturanje i menjanje..heheheh..Alex sada si me malko bacio u razmisljanje..

1staa.gif1staa.gif1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Te diode sto imas i te kako znaju da riknu, jbg nije da te malerisem ali stvarno jeste tako, za ostatak radova svaka cast 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ebiga majstore, imaš takav zanat u rukama, a nemaš devojku. Viš ti gde ide ovaj svet.

Besve šale, lepo si to odradio. Odnosno odradili. S obzirom za Ivanovu prezauzetost i povremenu nezainteresovanost za zahteve klijenata, mogli biste da razmislite o komercijalnom pravljenju tih delova od klirita i vizira. Tržište jeste malo, ali verujem da ima mesta za onoga ko hoće da radi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

To! Tako treba... Svaka cast drugari, pedantno i lepo plus iskustvo vise! Sve uradjeno vlastitim rukama je lepse i prisnije, bacis pogled na masinu koju si sam personalizovao, znas da je unikat!

 

Podrzavam "mehanicko opismenjavanje" maksimalno, svaki naredni rad ce biti za nijansu lepsi od predhodnog, zadovoljstvo zagarantovano :moto3:.

 

 

 

 

Pozdrav Nenad.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Te diode sto imas i te kako znaju da riknu, jbg nije da te malerisem ali stvarno jeste tako, za ostatak radova svaka cast 0takoje.gif

 

Ovo znam, zato sam i pitao. :)

A znam i da ces morati ponovo far da otvaras, tako da mislim da te diodice i nisu bas najgenijalnije resenje, jer kad/ako rikne neka izgledace bzvz. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Te diode sto imas i te kako znaju da riknu, jbg nije da te malerisem ali stvarno jeste tako, za ostatak radova svaka cast 0takoje.gif

 

Ovo znam, zato sam i pitao. :)

A znam i da ces morati ponovo far da otvaras, tako da mislim da te diodice i nisu bas najgenijalnije resenje, jer kad/ako rikne neka izgledace bzvz. :)

 

sta je tu je, u slucaju da rikne nesto, sleduje rasturanje i popravljanje, hehehehe. to mu dodje isto kao....... busna mi guma a vozio bi se... hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Lepo je ispalo,momci,samo imam jednu primedbu-sto ste izgrebali toliko staklo?

 

I tu ima zackoljuca, prilikom topljenja plexija dolazi do takozvanog kuvanja, koje se vide na prvim slikama kada je izvadjen kalup, te ogrebotine su sitni risevi koji i nisu tako vidni, jer je plexi smirglan pa poliran da bi se te peckice izgubile koje su pojavile meni iz nepoznatih razloga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Aha,mozda je temperatura grejanja malo veca,sta mislis da se malo smanji temperatura a poveca vreme kako bi se izbegle te peckice? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

ma to se i ne vidi dok se ne zagledas iz blizine ili ovako kada se zumira, mislim da cak moze i bolje da se izpolira ali nema potrebe... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja