Jump to content

Moto Zajednica

metal detektor

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Od prilike u ovo vreme svake godine razmisljam o detektoru:lol3:, deluje mi bas zanimljivo to traganje i iskopavanje, a ona pomislim da mogu da naletim na neku granatu i oladim se od ideje:). Jel aktivan neko u to sferi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 470 postova

Zanimljiv je hobi, pogledaj ovaj kanal:

 

https://www.youtube.com/@metaldetectingserbiazemun9296/videos

 

Na neki nacin kocka, ali bolje ta nego u mozartu. Ides a ne znas sta ces naci, nadjes a ne znas na prvu ni sta si nasao, ni iz kog doba je... pa malo istrazivanja, uz to setnja i relaksacija po prirodi. Ako mene pitas na to ne treba da gledas u finansijskom smislu da ti se isplati apratura, zaradi se ne znam ni ja sta, nego ides iz znatizelje i zato sto volis(ako volis antikvitete i zaboravljene stvari). A ako i dodje do nekog novcanog dobitka gledas na to kao nicim izazvanu nagradu, jedino tako se nikad neces razocarati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa tako i razmisljam, sve sto vise radim sa ljudima sve mi je veca zelja da izlazim u prirodu. Razgledam i neke kombije i bez prava na registraciju samo da izadjem u prirodu i vratim se sledeceg dana. Treba mi konkretno naziv ili link ka oglasu koji to detektor bi bio dovoljan za pocetak da eto se ne razocaram na prvu dok naucim nesto a da to nije nesto preskupo jer mozda ipak probam i odmah odustanem. Ako imate neki savet konkretan ili naidjete na oglas posaljite mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja