Jump to content

Moto Zajednica

Danas me prestravio motociklista na Bogosloviji

Recommended Posts

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Danas je bila utakmica na Bogosloviji, u Mije Kovačevića, brda pandura i raspomamljenih navijača svuda, gužva u smeru na dole. Ja sam izašao da bacim đubre, krenuo da pređem Mije Kovačevića, gore kod pešačkog prelaza, kolona je bila na dole, ali su se kretali, nisu stajali. Napravio sam dva korka na pešačkom, i stao da neki bilmez u kolima prođe, kad je iza mene, na možda metar iza mojih leđa, skroz uz desnu stranu trotoara, uz rezak zvuh auspuha, proleteo motocklista na nekom crvenom enduru ala kle ili bmw 650, popeo ga na trotoar i odjurio dalje... Moram priznati da nije bio baš prijatan osećaj :)... Kapiram da je kolega žurio, oduševljen svojim nadmudrivanjem vozača, ali taj stil vožnje :) malo ostavlja onu lošu sliku o motocklistima, jer da je na mom mestu bio neki matorac od 60tak godina, verovatno bi ga drmnula srčka... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

manijaci na enduro motorima sa maloletnicama sa tangama voze po trotoaru iz uz stepenice 150 po gradu.

 

voze i više... sigurno tako treba... pešački prelazi su ionako precenjeni...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

manijaci na enduro motorima sa maloletnicama sa tangama voze po trotoaru iz uz stepenice 150 po gradu.

 

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool hahahahahaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Što bih vozio enduro ako neću da koristim njegove prednosti? Trotoari, stepenice, ležeći policajci... Šta da vam radim kad vozite motore od 200+ kila pa i niste baš najspretniji u gradu :nanana:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

A to si ti bio na Bogosloviji? Mangupe !

 

S' obzirom da je igrao Partizan i da su tu bili prisutni Grobari ne vidim drugi nacin da se tuda protera crveni motor :takoje:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

... popeo ga na trotoar i odjurio dalje... ...jer da je na mom mestu bio neki matorac od 60tak godina, verovatno bi ga drmnula srčka... :D

 

Eeeeee, vidis, al` da je na tvom mestu bila neka snajka u letnjoj `aljinici, pa od te brzine se pomenuto `aljince zavijori na vetru.... :D :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

Što bih vozio enduro ako neću da koristim njegove prednosti? Trotoari, stepenice, ležeći policajci... Šta da vam radim kad vozite motore od 200+ kila pa i niste baš najspretniji u gradu :nanana:

 

Oduvek si bio divljak! 1moto3.gif0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

bas vala... od ovog fazera me neki stra uvatio... al kao sto nas iskusni gixer kaze 150 sat je neka prosecna, normalna brzina... ahahahaha... koja przenica... vrh izjava :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Kragujevac,Serbia
  • Motocikl: Trenutno nemam,ali se nadam da će biti jednog dana.

Gospodo,da li vam je ikad palo na pamet,da je tu neko mogao da bude sa malim detetom,pa da se ono otrgne roditelju iz ruke i .............. sta bi onda bilo??? Djavo ne ore i ne kopa. Onda izvinjenje nista ne znaci.Mislite malo o tome. p.s. bicete i vi,kao i ja, jednog dana matorac. :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

Gospodo,da li vam je ikad palo na pamet,da je tu neko mogao da bude sa malim detetom,pa da se ono otrgne roditelju iz ruke i .............. sta bi onda bilo??? Djavo ne ore i ne kopa. Onda izvinjenje nista ne znaci.Mislite malo o tome.

 

tako je to sa mladima i njihovim snagama :jee:, stvarno treba malo i misliti i ne po svaku cenu proći ili bar usporiti u trenutku prolaženja, mada u gužvi po beogradu ako pešaku prođete iza leđa stvarno je moguća svakakva reakcija, iz koje će nastati već ustaljeno negodovanje prema motorciklistima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja