Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Neko zaludan za voznjicu radnim danom ?

 

Prolepsalo se vreme.. samo da ne bude kise!

 

Mozda malo po Bg i okolini? Mozda do NS na kaficu kod drugara?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Gledam je l' raspolozen neko...

Nema interesenata...

Reko sutra, prekosutra - sve jedno

Sutra ce biti navodno lepo.. prekosutra kisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Сутра сам слободан једино од 15 до 17 часова ... прекосутра сам слободан тек увече ... јавите се само да знам ..1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

АААААА и ја бих да идем ... али Атлантик је расклопљен ...припрема се за велики пут!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

znači ... kasnio sam onoliko ... pa sam ipak otišao a da ti nisam šibnuo sms - i naravno kazna je usledila ... posle lepe vožnje do vrha , kraćeg odmora i kuliranja kad sam hteo da krenem nazad akumulator je izjavio da nema struje ... grmblj ... traži nekog sa šrafcigerom i kablovima - oduševljenje što još ima finih ljudi - upalim mašinu ... kad ono posle trista metara ugasi se opet sa istim simptomima . E onda zovnem sina mi mog pa on dojezdi kolima ( u kojima su i kablovi i alat ) - ponovimo operaciju paljenja i ovaj put uspem da pređem dva kilometra ... samo ... grmblj ... e sad sam bio već nervozan ... razmislim malo i povežem kablovima kola i motor i sačekam pet ( možda i deset ) minuta da ga malo kola napune - upalim i dođem bez gašenja sa Avale do moje kuće ( 25 - 30 km ). računao sam da bi ovo trebalo da bude dosta da se akumulator napuni za bar jedno paljenje ali kad sam ga parkirao i ugasio pa potom probao da ga upalim svej lepo zasjalo a onda je rekao pfuiiiut ... i umro skroz. e sad sam ga izvadio pa ću da ga punim i da vidim je l' mu vreme da se upokoji ili pak nešto drugo vuče struju na motoru al' to je već neka druga priča ... uglavnom - na Avali je bilo lepo a za to što sam te malo zavlačio ( te idem te ne idem ) pobrinuo se Marfijev zakon da budem kažnjen ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

ma daj kolega, nema veze...trebalo je i u nevolji da posaljes sms, stigao bih za pola sata max... 0plac.gif

 

bas mi je zao sto je tako ispalo, sledeci put obavezno javljaj, i kola ili motor stizu za cas...meni je prosli vikend, petak na subotu noc ispustila nova guma na sred brankovog mosta...jedva sam se 1km od kuce snasao, znam kako je tek zeznuto kada odes malo dalje, a sam si...

 

nadam se da cemo sledeci vikend nadoknaditi ovo danas 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Реглер , намотаји , акумулатор....нешто од та три:aha:

 

... a možda su i u šumi ... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

ma daj kolega, nema veze...trebalo je i u nevolji da posaljes sms, stigao bih za pola sata max... 0plac.gif

 

bas mi je zao sto je tako ispalo, sledeci put obavezno javljaj, i kola ili motor stizu za cas...meni je prosli vikend, petak na subotu noc ispustila nova guma na sred brankovog mosta...jedva sam se 1km od kuce snasao, znam kako je tek zeznuto kada odes malo dalje, a sam si...

 

nadam se da cemo sledeci vikend nadoknaditi ovo danas 0takoje.gif

nadoknadićemo kad tad ;) ... sledeće subote ako sve bude po planu koji sam smislio ja sam kod Dareta ( menjam pakne i stavljam nove gume ... i sređujem šta već treba na elektrici osim ako nije najlakša varijanta to jest ako je akumulator to se reši očas posla kad staviš nov ) - znači u nedelju bi trebalo da padne vožnjica ;) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

od srca ti zelim najlaksu varijantu! 1mda.gif

 

a sledeci vikend castim pice u onom restoranu na planini ili gde vec odjezdimo...i moja masina ce biti negde na lickanju sledece nedelje da se i meni ne desi nesto slicno 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

pa nije bila najlakša varijanta nego ono što je Laki prvo spomenuo ... uglavnom regler je promenjen i stavljen nov ... al' nikad ne znaš zašto je nešto dobro - u strci da sredim sve što pre naletim na majstora koji mi je osim promene reglera i sredio komplet tablu i struju i to perfektno sa sve zaštitom od vlage ... tako da sam spreman za vožnju samo tako ... mislim prvo kod Dareta u subotu a onda može gde god ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Pozdrav MAXI ekipi,

 

Znam da je za nedelju (23/03), planirana poseta Sajmu uz vožnju i druženje, ali ja nikako ne mogu da se uklopim u taj termin <_<. Da mi ne bi propao ovako lep vikend, odličio sam da u subotu (22/03) napravim jedan krug do Sr. Karlovaca pa preko Petrovaradina, Iriškog Venca i Iriga polako nazad za BG. Ukoliko bude vremena, svratio bih i do nekog od Fruškogorskih manastira. Ako neko ima isti problem (zauzeta nedelja) ili jednostavno hoće da maksimalno iskoristi PPV (prvi prolećni vikend), vidimo se u 9h na Autokomandi. NS ekipa može da nam se pridruži usput ili da nas sačeka u Karlovcima. :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Врло радо бих се сутра прикључио,али да би ми недеља била слободна,морам сутра да обавим неке ствари!!!! 1neznam.gif Што се манастира тиче препоручујем Старо Хопово,мали манастир али врло интересантан!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja