Jump to content

Moto Zajednica

Bajkeri vandali! Kako naći delove za svoj motor!

Recommended Posts

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Pre neki dan na Voždovcu, moj kolega koji inače nije član ovog foruma, parkirao Hyosung-a 650 Comet, plave boje ispred zgrade u kojoj živi. Kada je ujutru trebalo da krene na posao, makina nije htela ni da zavergla. Poludeo je, jer je pre mesec dana u labaratoriji sredjivao instalaciju i alanser! Onako iznerviran, sidje sa motora i počne da gleda u agregat... Kosa mu se digla na glavi kada je primetio da mu nedostaje alanser!!! Lopovi su ga uredno skinuli i isekli žice od intalacije...

 

Beograd je ipak mali i kad tad se sazna sve...

 

Ovim putem vas molim da, u koliko znate ili imate nekoga da proda alanser za Hyosong-a GT 650 Comet, javite mi! U V- moto ga trenutno nemaju na stanju i trebaju dosta vremena da ga naruče i dobiju! Možda majstor Marko ima nešto, ali nije na odmet i ovim putem potražiti!

 

Dragi moji, čuvajte vaše ljubimce!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Meni su pre dve nedelje uredno skinuli retrovizor sa transalpa!

A meni NEuredno - polomili nosač na kojoj je ručica kvačila (sa Pulsera, nedavno ga prodao), nisu mogli da odšrafe... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

da da i mom kolegi su uredno isekli haubu i uredno isekli kablove od akomulatora i isti uredno ukrali...

suma sumarum skuplja hauba sa farbanjem od akomulatora i kablova zajedno...

a da na bezaniji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Prosto mrzim ovaj grad odnosno ljude koji u njemu zive. Beograd je postao jedno odvratno mesto za zivot. Mene ljudi onda pitaju zasto sam pored dva stana u bg-u pobegao iz njega. Najzalije mi je sto je ova zemlja toliko propala i realno pored bg-a sve ostalo su sela i rupe i ne moze da se nadje posao. Odmah bih otisao u neki mali lepi gradic u unutrasnjosti gde se svi znaju.(ne kazem da toga po srbiji nema ali bg je uzas) Mom drugaru su uredno skinuli branik ceo sa bmw m ej ceo branik!!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Prosto mrzim ovaj grad odnosno ljude koji u njemu zive. Beograd je postao jedno odvratno mesto za zivot. Mene ljudi onda pitaju zasto sam pored dva stana u bg-u pobegao iz njega. Najzalije mi je sto je ova zemlja toliko propala i realno pored bg-a sve ostalo su sela i rupe i ne moze da se nadje posao. Odmah bih otisao u neki mali lepi gradic u unutrasnjosti gde se svi znaju.(ne kazem da toga po srbiji nema ali bg je uzas) Mom drugaru su uredno skinuli branik ceo sa bmw m ej ceo branik!!!!

 

Брате, пресели се у Мунзе, тамо ако ти неко приђе колима, одма' га испрангијаш...

 

Слажем се потпуно, БГ је постао одвратан. Цео живот сам у њему, али већ дуже време се размишљам да одем негде.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Mojoj koleginici su skinuli takođe ceo branik sa Peugeota 206 na parkingu ispred (Inter)kontinentala... tako da... ne parkirajte tamo, čuo sam za još jedan slučaj sa tog parkinga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Mojoj koleginici su skinuli takođe ceo branik sa Peugeota 206 na parkingu ispred (Inter)kontinentala... tako da... ne parkirajte tamo, čuo sam za još jedan slučaj sa tog parkinga...

Ne nego ko ima vremena neka parkira tamo i neka cucne u zbun sa motkom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ako ne planiras neku zasedu sa desetak ljudi bolje i ne pokusavaj. Lopov koji skida ceo branik i ostale gabaritne delove sigurno ne dolazi sam, verovatno ima strazu na vise mesta kao i citavu odstupnicu. Isto tako svaka lopurda je na sve spremna ako se oseti ugrozenim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Prosto mrzim ovaj grad odnosno ljude koji u njemu zive. Beograd je postao jedno odvratno mesto za zivot. Mene ljudi onda pitaju zasto sam pored dva stana u bg-u pobegao iz njega. Najzalije mi je sto je ova zemlja toliko propala i realno pored bg-a sve ostalo su sela i rupe i ne moze da se nadje posao. Odmah bih otisao u neki mali lepi gradic u unutrasnjosti gde se svi znaju.(ne kazem da toga po srbiji nema ali bg je uzas) Mom drugaru su uredno skinuli branik ceo sa bmw m ej ceo branik!!!!

 

Брате, пресели се у Мунзе, тамо ако ти неко приђе колима, одма' га испрангијаш...

 

Слажем се потпуно, БГ је постао одвратан. Цео живот сам у њему, али већ дуже време се размишљам да одем негде.

 

Brate, rodom sam iz Munze :lol: ali mu to sve dodje na isto. Svuda sljam i fukara :lud: Ali mi je drago sto sam pobegao malo makar van grada.

 

Neko pominje zasede itd. Pa nije problem nekoga ni prebiti ni tome slicno. Ali time se nista ne resava samo dodatni problemi. Pa nemam ja vremena ni zivaca da strazarim oko motora, kola, stana itd... Nemam zivaca ni vremena. Uzas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Prosto mrzim ovaj grad odnosno ljude koji u njemu zive. Beograd je postao jedno odvratno mesto za zivot. Mene ljudi onda pitaju zasto sam pored dva stana u bg-u pobegao iz njega. Najzalije mi je sto je ova zemlja toliko propala i realno pored bg-a sve ostalo su sela i rupe i ne moze da se nadje posao. Odmah bih otisao u neki mali lepi gradic u unutrasnjosti gde se svi znaju.(ne kazem da toga po srbiji nema ali bg je uzas) Mom drugaru su uredno skinuli branik ceo sa bmw m ej ceo branik!!!!

 

Nema to nikakve veze da li je Beograd ili neko drugo mesto, situacija ti ja takva u celoj zemlji pa i sire. Lopovi svuda ima, bilo to milionski grad ili selo sa desetak kuca. Mentalitet je postao takav da se gleda ko ce koga da sj**e, da podkrade ili da mu naudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Ja sam ziveo na selu i nikad mi nisu skidali branike, ogledala ..........itd.......:P

Tamo su mi samo skinuli zadnji lonac, poplasili 30 pilica, brali paradajz iz baste i ukrali kazan za pecenje rakije.:jee:

 

Od kako sam se preselio za Lazarevac moram priznati da mi je mnogo bolje.:aha:

 

Tu mi samo povremeno ogrebu auto, maznu sijalicu iz maglenke, razbiju staklo na vozacevoj strani, pretrce preko celih kola i pokusaju da obiju rezervoar. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja