Jump to content

Moto Zajednica

Сацхс мадас

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Здраво свима. Интересује ме да ли неко има искуства са сацхс-ом мадас 50 или 125 кубика. Какви су вам општи утисци, квалитет и кварљивост (ако је неко нешто поправљао на њему).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco downtown 300i

jde posto nema nikoga da se javi, nemam neko iskustvo sa konkretnim motorim, ima ga moj drug 125 ccm, covek se navozao proslednje dve sezone, bez problema. Ja sam imao X-Roada jednu sezonu (kupljen ovde preko foruma), i isto nisam imao problema sa njim, pretpostavljam da su masine iste. Za X-road mi rece jedan majstor da je imao problema sa sredjivanjem anlasera (neka komplikacija oko bendiksa) a nigde nema delova, pa je bilo tesko budzenje.

 

Meni se taj Madass ekstra svidja, ali proveri kakva je sada situacija sa servisima, tj delovima za njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha AeroX

MadAss je odlican motocikl za pocetnike. Savetovao bih te da uzmes 125cc jer je 50cc mnogo slab. Cetvorotaktan je, malo trosi, ne kvari se.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sachs Madass 125cc (2008), ER-6N (2014)

Pozdrav,

 

Ja sam prošle godine kupio Madass 125, 2008god. to mi je prvi motor tako da ne mogu da ga poredim, ali sam se opasno "navukao"...Šta da ti kažem, na delove i budženje istog sam potrošio para dovoljno za jedan ER-6N... Odlična mala mašina, samo treba što pre izmenjati: migavce, korman (jednom ako padne iz mirovanja, iskrivice ti se...ne znam šta od njega ostane kada se ne daj bože u vožnji padne), elektronika zna da zeza, ipak je to kineska struja. Ali kao platforma za tuning, madass je bogom dan! zameniš mu lančanike i karburator i nećeš moći da ga prepoznaš.

I da, kao što je Markee već napisao, OBAVEZNO 125cc ovaj od 50cc (ima ga moj tast) je preslab za odraslu osobu.

Ako se odlučiš da uzmeš Madass (ili si ga već uzeo) slobodno pošalji PP šta god da te muči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Blok 45
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Vozim ga u auto skoli i za provedenih 3 sata na njemu deluje mi da je odlican motorcic. Lagan, upravljiv po meni pravi motor za pocetnike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: sta na'vatam

Trebalo mi je malo vremena da skapiram iz naslova o cemu se radi, cirilica i engleski jezik se bas slazu... i meni se dizajn izuzetno dopao, za gradski motorcic, cimi mi se, savrsen. Od skutera se jezim....

 

sachs_madass_125_l.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Trebalo mi je malo vremena da skapiram iz naslova o cemu se radi, cirilica i engleski jezik se bas slazu... i meni se dizajn izuzetno dopao, za gradski motorcic, cimi mi se, savrsen. Od skutera se jezim....

 

sachs_madass_125_l.jpg

 

Nemam iskustva s njim, ali delim misljenje kolege... Retko simpatican motor!

Video sam da ga netu obozavaju, postoje fomumi, zajednice vlasnika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja