Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ja bih samo da dodam i 88 ime - nas drug Ratko iz Obrenovca. Nisam ga cuo pri citanju spiska. Nadam se da ce ova akcija imati odjeka, i da se u zdravlju i bez belih balona isto ovako okupimo i dogodine!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Bilo je fantasticno. Atmosfera , disciplina u voznji i predivno vreme. Stigao sam u Kragujevac pun pozitivne energije i divnih utisaka jer sam video stare prijatelje i upoznao nove kao sto je mladic po imenu Carli koji vozi isti motor kao i ja. Laboranti skoro svi na okup, sem Scube koji je falio.Rale i ja po pivu /bez alkohola/ i cokiski. Mlada Nensy u svom elementu i na sebi svojstven nacin skuplja priloge. Jedina tamna mrlja su moji sugradjani bakeri koji su do srede bili kao akcijasi u masovnom broju. A onda danas samo sam ja bio od mojih Kragujevcana.No ni to nije mi moglo pokvariti raspolozenje a cak ni kisa koja me je pratila od Topole do KG. Evo mog skromnog priloga u vidu slika. Jako sam prijatno bio iznenadjen sto su ispred skupstine dosle da me isprate moja supruga i kcer. Sta ce te lepse.

post-5191-0-68458600-1333818245_thumb.jpg

post-5191-0-50511400-1333818283_thumb.jpg

post-5191-0-39604600-1333818364_thumb.jpg

post-5191-0-79804300-1333818422_thumb.jpg

post-5191-0-57666000-1333818454_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja bih samo da dodam i 88 ime - nas drug Ratko iz Obrenovca. Nisam ga cuo pri citanju spiska. Nadam se da ce ova akcija imati odjeka, i da se u zdravlju i bez belih balona isto ovako okupimo i dogodine!

Izvinjavam se na propustu, ali mi smo dobili zvanicne podatke iz MUPa o stradalim motociklistima 2011 godine na teritoriji Srbije. Nije namerno, nego smo se rukovodili zvanicnim podacima.

Ali dovoljno je da si ga ovde pomenuo, na danasnji dan.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Nemam reci za danasnji dogadjaj....toliko poznatih i dragih ljudi na jednom mestu...srce mi je puno 2Ljubav.gif

 

Fotki imam dosta,bice okacene.....ali prvo odoh na humanitarni koncert..... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Loznica-Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ1

zaboravih da napisem da me je prijatno iznenadila danasnja ruta koja uopste nije mala kao sto sam mislio da ce biti, nekoliko ulica i kraj... odlican izbor rute! mozda je bila napisana ruta ali ovih dana sam bio u guzvi i nisam citao detalje u temi...

jos jednom bravo za sve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ljudi bilo je fenomenalno!!!!Hvala svima narocito organizatorima1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Sve pohvale za trud i organizaciju :care: :care: , a naravno i za najveći odziv F117A- hahaha (stelt vozača) koji su konačno postali VIDLJIVI i mogu se videti na hiljadama telefona radoznalih i zanemelih prolaznika... :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

 

stizu slike za pola sata!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Pocela je zvanicno sezona i nove muke. Moramo nastaviti borbu u medijima. U Blicu prva dva komentara su negativna, ajde da zatrpamo te negativce vise! Pisite nase probleme svuda, dajte da se cuje i nas glas !!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Svaka cast svima, osim nekolicine vozaca koji su vozili bez kaciga, dizali motor na zadnji tocak tokom defilea, vozili bez tablica, brukali nas i ugrozavali ! Znam da se ne moze iskontrolisati 1000 ljudi, ali takvih nije bilo puno i mozda je moglo da im se uputi par dobronamernih saveta.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Meni bilo OK, vrjeme nas je poslužilo, mislio sam da će biti kiše, međutim bilo je baš sunčano i prilično toplo u BGu. Evo vidim da je dosta ljudi, koji nisu iz BGa, pokislo u povratku. Ima FJCharlie nekih slika i klipova, kad se vrati s posla valjda će to da nakači na forum.

 

 

 

Nego ona dva linka koje su stavile Mina i nensy, ne mogu da otvorim nikako, piše mi:

 

"Invalid Server Certificate

You attempted to reach picasaweb.google.com, but the server presented an invalid certificate.

You cannot proceed because the website operator has requested heightened security for this domain."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Niksloter, listam ovu temu, privodim kraju i taman sam se naoštrio da napišem koju i vidim da si sve rekao, to je to :)

 

Bar danas su pojedini (khaki GSXR i ekipa) mogli da se pretvaraju da su fini ako ništa drugo, ovim samo postižu kontra-efekat, opet svi mi ispadamo divljaci i slično. A i policajcima svaka čast, niko se nije ni potrudio da odreaguje...

 

Da se razumemo, nisam ja cvećka, i sam volim ponekad da "podivljam" ali znam kad je mesto i vreme, ovi momci su definitivno lečili komplekse.

 

Sve ostalo je bilo super, video sam neke drugare, upoznao nove ljude (krivo mi je što sam se "mimoišao" sa dosta njih), sve u svemu beše ok :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Свака част на организацији, драго ми је да сам учествовао! :zdravo:

 

Надам се да ће акција помоћи да се макар мало боље опходе остали возачи, али и неки од нас. Током данашње вожње видео сам три ситуације бахатих кретена који су силом покушавали да нас пресеку. Код Делте фијат КГ таблица, код Перпера неки црвени ауто се расправља са марсовцем и носоња у матизу код кружног тога на НБГД. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs, KLE500

Mislio sam da je moj najmanji (motor) al sam vido jednog na 50ccm skuteru, hrabro je odolevao promaji koju su pravili ostali. Onih par auta zarobljenih na sred kolovoza na NBg... nisu znali šta ih je snašlo! :-) za njih sigurno više nismo nevidljivi... A pisao bih sad do sutra (bilo je strava!!!) al da ne smaram više.

+1 predlog: aj da napravimo zatvaranje sezone, al da ne bude belih balona - da budemo svi na broju!?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Niksloter, listam ovu temu, privodim kraju i taman sam se naoštrio da napišem koju i vidim da si sve rekao, to je to :)

 

Bar danas su pojedini (khaki GSXR i ekipa) mogli da se pretvaraju da su fini ako ništa drugo, ovim samo postižu kontra-efekat, opet svi mi ispadamo divljaci i slično. A i policajcima svaka čast, niko se nije ni potrudio da odreaguje...

 

Da se razumemo, nisam ja cvećka, i sam volim ponekad da "podivljam" ali znam kad je mesto i vreme, ovi momci su definitivno lečili komplekse.

 

Ne znam o kome se radi, ali je u pitanju plavo beli gsxr bez tablica i ortaci sa VŠ tablama.

Uopste nije prijatno kada vozis lagano u masi motora, a neko pored ga dize na zadnji. Uzas!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja