Jump to content

Moto Zajednica

Humanitarni rucak i rock koncert Beer Biker Club Budva

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Juce smo se okupili u Budvi , u Beer Biker Clubu na inicijativu vlasnika kluba Krsta i Jocka (senior i junior ). Povod je bio okupljanje i druzenje bajkera, uz rucak i rock muziku odlicnog dvojca, i simbolicnom kotizacijom od 10e koja je u stvari bila humanitarni prilog. Kompletan novac koji je sakupljen ( Krsto i Jocko nijesu htjeli uzeti ni euro vec je pasulj, kobacice, priganice i jos neki delikatesi, uz ko zna koliko piva,sokova,rakije,vina itd. islo na njihov racun ) danas ce biti odnijet porodici u Niksicu koja je ostala da zivi u bezuslovnioj kuci, ostecenoj u poslednjoj snijeznoj mecavi.

 

Vrijeme nam nije dozvolilo da iz Pg krenemo motorima ( ja ne bih moga ni da je bilo 35c , jer sam polomio ruku, i tek prije dva dana skinuo gips ) vec smo se potrpali u auta i pravac BD ...

 

 

AtKd0_18834102.jpg

By mikelifz6n at 2012-02-26

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Konacno upoznah i Limenka 0takoje.gif . Kolegu bajkera sam znao sa foruma i razmijenili smo dosta postova, a sad je matori dosao sa motorom iz Bara po sve kishi i nevremenu , i pricinio mi veliko zadovoljstvo da ga i licno upoznam.

 

 

LC2ub_61083874.jpg

By mikelifz6n at 2012-02-26

 

 

XQrvl_92936002.jpg

By mikelifz6n at 2012-02-26

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Momci su svirali za desetku , svaka im cast , a stari rokeri su uzivali slusajuci...

 

 

 

0zXMD_49869655.jpg

By mikelifz6n at 2012-02-26

 

 

3w22v_35849294.jpg

By mikelifz6n at 2012-02-26

 

Dodje vrijeme da se krene doma . Rastali smo se uz nezvanicno najavljen moto skup u aprilu , koji bi se trebao poklopiti sa godisnjicom otvaranja BB Cluba i restorana Jadran.

 

Krstu i Jocku, kao i ostaloj ekipi sa mora ( Wulfy , Jager.bd, Galiot... ) svaka cast na organizaciji i veliko hvala na odlicnom doceku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Bilo je baš dobro,malo druženja posle zimskog sna.Nadam se da će ovaj prilog bar malo pomoći ovim ljudima.Drago mi je što sam lično upoznao Mikelija i još neke kolege bajkere.Kiša koja nas je pratila do Bara nije mogla da pokvari ovaj dan. Pozdrav i sve reči hvale za Krsta i Jocka koji su sve ovo organizovali :takoje:. Pozdrav svim ljudima koji su učesrvovali u ovome :takoje:.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Hvala Djordjino 0takoje.gif

 

Ruku sam slomio kada sam se okliznuo na led ... Naucih da radim dosta toga , ali da hodam izgleda jos ne 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja