Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RST 1000 Futura

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Naletjeh na jedan jako lijep primjerak koji se prodaje. Vizuelno mi se jako dopao, mislim da ima najveće suvozačko sjedište u sport turing klasi, lijep set kofera...

Interesuje me:

Ima li neko iskustva sa ovim modelom (mislim na mane ili nedostatke) i

sa kojim modelima dijeli agregat?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6817 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Agregat je V2 60c Rotax, 113 ks, optimizovan za sport touring voznju sa nekoliko speficinih Aprilijinih tehnickih resenja kao na primer AVDC, hidro kvacilo... Sve u svemu Aprilija je dosta radila na tom modelu sto tehnicki, sto dizajnerski, medjutim, nije se prodavala kako je ocekivano pa ako se ne varam koliko sam pratio Apriliju, mislim da je zadnja serija 2004. a prva 2001. Dizajn, nekome se svidi nekome ne. Mozda budes imao problema sa nabavkom nekih delova, no, citajuci hrvatske forume gde je Aprilija popularnija nego ovde, niko se nije zalio na agregat i nailazio sam na par mesta gde su ubili poprilicnu kilometrazu bez vecih problema tako da kvalitet ne treba da te plasi. E sad, retke su, ako zelis da istaknes svoj ukus, da se razlikujes i imas merak u voznji uzmi je, a za tezu nabavku nekih stvarcica ces morati vise da cekas i platis sto je cena koju ces uvek morati da platis ako vozis nesto egzoticno. Od tebe zavisi da li zelis nesto tako.

 

Za voznju i ostalo ne bih nista mogao da ti savetujem, mislim da ima par momaka koji su je posedovali pa ce ti reci kako i sta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja