Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Nemaju na sajtu nista,meni je pokazivao slike iz nekog kataloga njihovog pa sam

tako izabrao..Postavicu slike ovih dana pa ces videti kkako izgleda..

 

A

drzaci za zadnji kofer su me iznervirali,tj cena me iznervirala,90e i plus kofer 140e uuuhhh :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ma ja ispizdeo, ovaj neche da mi napravi-pravi se pametan i ignorishe a ja ochu vizir kao double bubble al shiri na ivicama. vredi dati 80 za dobar vizir.. ima neki sajt?

 

isto to hocu i ja i pre par dana sam ga kontaktirao za takav kaze da dodjem do njega pa cemoo videti...ova fora mi se cini dobra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

to je to, to hochu. gsxr k3 fazon samo zakrivljen... i onaj ivan me iznervirao do bola... gde idesh da vidish za vizir?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ma ja ispizdeo, ovaj neche da mi napravi-pravi se pametan i ignorishe a ja ochu vizir kao double bubble al shiri na ivicama. vredi dati 80 za dobar vizir.. ima neki sajt?

 

isto to hocu i ja i pre par dana sam ga kontaktirao za takav kaze da dodjem do njega pa cemoo videti...ova fora mi se cini dobra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ma ja ispizdeo, ovaj neche da mi napravi-pravi se pametan i ignorishe a ja ochu vizir kao double bubble al shiri na ivicama. vredi dati 80 za dobar vizir.. ima neki sajt?

 

isto to hocu i ja i pre par dana sam ga kontaktirao za takav kaze da dodjem do njega pa cemoo videti...ova fora mi se cini dobra...

post-25760-0-95285000-1368565347_thumb.jpg

post-25760-0-77005300-1368565359_thumb.jpg

post-25760-0-96557400-1368565371_thumb.jpg

post-25760-0-50550300-1368565954_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

evo ovako

 

uuuuu ova treca slicka je eeeeeextra.tako nesto bi mi pasovalo.....cuo se sa ivanom jos zimus al on mi je poslao samo za ovu varijantu a skontao sam na mm forumu da nevoli da radi bas te booble vizire vrv su malo zajebani za oblikovanje.kaze napravio mi je ovaj a ako ne odgovara onda moze da mi uradi ovu nadogradnju

post-25760-0-26146100-1368734828_thumb.jpg

post-25760-0-81377000-1368734848_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Ljudi, kontaktirao sam Ivana za vizire, i zamolio me da vas obavestim na forumu da nije cest gost ovde i zato ne odgovara na poruke, za sve informacije u vezi vizira mi je ostavio mail pa da vam prosledim... ivanviziri@gmail.com

Sada sam mu poslao da sliku vizira pa da vidi i javi koliko bi kostao, moj je "ok" ali tuce mi direktno u nos vetar, moracu malo da podignem vizir kako ne bih vrat lomio pri duzim voznjama... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ljudi, kontaktirao sam Ivana za vizire, i zamolio me da vas obavestim na forumu da nije cest gost ovde i zato ne odgovara na poruke, za sve informacije u vezi vizira mi je ostavio mail pa da vam prosledim... ivanviziri@gmail.com

Sada sam mu poslao da sliku vizira pa da vidi i javi koliko bi kostao, moj je "ok" ali tuce mi direktno u nos vetar, moracu malo da podignem vizir kako ne bih vrat lomio pri duzim voznjama... 1zdravo.gif

koju sliku vizira? ovaj double bubble?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Da,da, onaj gore sto si ti okacio, pitao sam cenu pa kada mi odgovori ili cu vam ovde javiti ili mi posaljite PP koga zanima (da ne bude da reklamiram jer ni ne znam coveka) 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Cuo sam se sa Ivanom, kaze da moze da mi/nam uradi ovakav vizir kao sto je bikerboyZ okacio par postova iznad, za dim varijantu 40e trazi, a za bezbojan 35e (mislim da je to ok cena1neznam.gif)

Sto se double bubble vizira tice, kaze da idu pretezno na R motore i osim sto je lep, nema neku funkciju na F-u, mora se zalegnuti na motor kako bi pobegli od vetra,a to mi ne treba...

Ako ne budemO zadovoljni zastitom, mogu se nadograditi te "lamelice" i onda k'o da se vozis u kolima, nigde vetra 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

da idu na R motore to nema veze sa zhivotom, jer na R motorima je sam ugao vizira drugachiji, kod nas na F-ovima je uspravniji i ishao bi na gore, pogledaj slike koje sam okachio. tachno sam i ocrtao gde treba da se rashiri kako bi prebacivao ramena, na 200 se morash sakrivati i sa ovim shto mozhe da napravi..

mislim da MRA i slichne firme koje se bave izradom malo bolje znaju od Ivana shta se gde meche ;)

uostalom, ovaj vizir nije dovoljno shirok i pichio bi te vetar po ramenima svejedno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

I ja sam zainteresovan da mi ne duva vetar. Mislim da cena moze da bude malo niza. Nekada su bili oko 30 eura. Dajte neku konacnu sliku kako bi to izgledalo na nasim motorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Mislim da je Charlie u pravu, izgleda da Ivanu nije stalo da zaradi, mrzi ga da izliva druge kalupe vec bi da zaradi na postojecim 1neznam.gif?

Nista, onda ajd' da nadjemo nekog ko ce da uradi to kako treba, ako neko ima kontakt neka okaci 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

tesko da neko drugi to radi il bar ja nisam nasao po forumima...:neznam:ima on posla jel da nema pravio bi on te kalupe itekako...:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kazhem ti ja, boli ga patka da uradi, ako osh ovu krivu plochu i to je to...

a te fore daj mi kalup pa chu ti napraviti to mu je hit

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Dobar majstor uvek ima posla, samo sto neke mrzi da se prihvate necega ako ne moraju.. Izlistacu po forumu, negde sam video neko ime za vizire (mislim da covek radi i vizire za kacige), cim nadjem post-ujem ovde... Krivo mi za Ivana, dobar je to majstor, njegove vizire cesto vidjam i niko nema zamerku za rad, samo zbog toga sam hteo kod njega, preporuke od svih za konacan proizvod (ali treba do toga doci1lol.gif)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja