Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Da ne bi drugi put ponovo sve skidao, skrati ušice na plastici stop svetla da možeš da skineš stop svetlo bez skidanja kofera.

 

A како дођеш до два шрафа која држе стоп светло,они су испод пластике носача кофера?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: X9 200 evo

 

A како дођеш до два шрафа која држе стоп светло,они су испод пластике носача кофера?

 

 

Ta dva šrafa ne stavljaš, samo dva plehšrafa što idu kroz zaštitu nosača kofera i drže stop svetlo. Jako korisna stvar za uraditi ako neke stvari sam radiš na skuteru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: piaggio x9 250

kolege pozdrav.treba mi pomoc.ne mogu nigde da nadjem rolnice za x9 250 hondin agregat.najradije bi malossi ali moze i rms posto ne mogu da nadjem nista.dimenzije 23*18 24gr   hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jesi li probao u bellamoto....skoro sam kod njih uzeo rolnice sto tebi trebaju, mozda imaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

 

 

Кад смо већ ту,ред је мало побољшати услове вожње,следи уградња ксенона у кратко светло и лед диода у позицију.

Ксенон је узет на препоруку 6000К Н7,лед диоде средњи ценовни ранг-раде посао као блесаве :care:

 

wp20150424204128pro.jpg

 

 

Vratili se juce uvece sa putesestvija, bracabgd ispred mene je svojim farom obasjavao put cini mise duplo sire i jace. Samo da primetim posto i sam imam na svojo 9—ci xenone da su njegov mnogo bolji, cisto da pomognem nekome ako planira da stavlja...eto skoro je braca spiminjao sta je stavio u far.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Iz mog iskustva najjeftuniji ksenoni obavljaju posao tj svetle ko blesavi.Razlika je u instalaciji.ova koja ide uz obične kineske zahteva malo ojačanja. Tope se džekovi jer imaju los kontakt. Za nekoga sa minimumom znanja i malo vremena ne predstavlja nikakav problem da to uspešno resi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Iz mog iskustva najjeftuniji ksenoni obavljaju posao tj svetle ko blesavi.Razlika je u instalaciji.ova koja ide uz obične kineske zahteva malo ojačanja. Tope se džekovi jer imaju los kontakt. Za nekoga sa minimumom znanja i malo vremena ne predstavlja nikakav problem da to uspešno resi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

I ja sam skoro stavio xenon i progledao.

H7, 4300 K.

Sijalica je sa oznakom R, delimicno je zafarbana i koristi se u reflektorskim farovima (bez projektora).

Tebalo bi da malo manje bljesti... :)

Sijalica je 800 dinara a balast 3600, CN Light kinez je u pitanju.

Koliko su ti vasi xenoni?

post-31487-0-86847500-1433794040.jpg

post-31487-0-07345200-1433794061.jpg

post-31487-0-19921700-1433794088.jpg

post-31487-0-27255000-1433794109.jpg

post-31487-0-23663800-1433794124.jpg

post-31487-0-89937600-1433794139.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd,cerak
  • Motocikl: Piaggio X9 250 evo 2004 god

Ja sam stavio dasku,i dobro je zakucao al pre neki dan na kaldrmi mi ispala daska pa mi je skakao akumulator ko lud. Al dobro inace drzi,vratio sam ga nazad i ne mrda za sad.

post-36793-0-36073700-1433794338.jpg

post-36793-0-19293700-1433794421.jpg

post-36793-0-40116800-1433794501.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

meni je xenone ugradio drugar tako da sa ekonomskog aspekta nisam merodavan, velika razlika u odnosu na stare, ali opet ponavljam siguran sam da bracini sijaju mnogo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Da nebi sad kopao po forumu jel moze neko da mi kaze gde se nalazi pumpa za gorivo i kako se do nje dolazi na 250 sa hondom. Stao mi je motor,u toku vožnje samo izgubio gas.u početku verglao i davao neke znakove života. Kad je malo odstojao nista.cenim da je nešto sa dovoda goriva al cu da nakupim alat i probam sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pumpa ti je sa leve strane motora, tacnije skini sediste, srednji tunel i levu podnu plastiku pa ces je videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Radi pumpa baca gorivo svecica baca plavicastu varnicu.otvorio sam ispust na karbu i curi gorivo.jel ima neko neku ideju osim da mi je produvala masina...mada nebi trebalo prosle god generalka i praceno ulje konstantno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Proveri da se nisu odvili srafovi za stel ventila ( leva strana termo grupe ), ako je sve OK ondak proveri kompresiju i znaces na cemu si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Zapusila se dizna na karbu.gorivo koje je isteklo je braon boje i fleka idaje stoji nista nije isparilo.gorivo je jedan od krivaca po majstoru.europetrol izbegavajte u sirokom luku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Drugari koje rolnice da stavim na 180 amalfi? Stavio obi kajis,mislim se fabricke rolnice da stavim...Pise svako sta hoce... Prosto covek pametan vise nije koga da slusa.Kazu da postoje i neke sportske ,ps city,pa 1000 gluposti...Sta vi mislie kolege sluterasi? Ipak ako neko zna ,zna onaj koji poseduje i vozi takav mopedic ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja