Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Honda HORNET 600 S ili zamena,,,,,

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova

NevenaKV....hvala za link izvini nisam video na vreme ....zvao sam ga ali motor nije originalan fali mu prednja maska i svasta nesto jos,,,,,,ja trazim da bar bude originalan bez prerade jer je i moj takav....ipak hvala na trudu da mi pomognes u trazenju motora koji zadovoljava moje kriterijume :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

kao prvo da ti pohvalim motor. stvarno lep! kao drugo znam da moj motor nije u tvom izboru ali eto da pitam dali te interesuje zamena i doplata. pogledaj posebno zadnje slike jer stvarno tako izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

kao prvo da ti pohvalim motor. stvarno lep! kao drugo znam da moj motor nije u tvom izboru ali eto da pitam dali te interesuje zamena i doplata. pogledaj posebno zadnje slike jer stvarno tako izgleda.

Hvala za pohvale za moj motor ,..mada iskren da budem meni je skoro svaki motor lep ! :moto3:

nego nisi mi rekao a koji to motor nudis i koje su slike u pitanju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

nudim bmw f 650 , na istoj strani je gde i tvoj. crveni,

Hvala na ponudi ..motor ti je lepo ocivan koliko vidim bar po slikama i textu tvoga oglasa i zelim ti strecnu prodaju a buducem kupcu lepu i pouzdanu voznju ...

 

ali ipak sam se odlucio da jurim Varadera 125..... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

uhh zar niko nema da ponudi u zamenu :neznam: neki Varadero 125? Novca nema to vidim ali mi nije toliko ni bitan ,vec samo da se opusteno vozim.... vidim... ili bar CB500....Transalpa ......

ebaji ga imam ja "trandzu" al nemam da doplatim,mozda i bude ako mi ostane nesto od auta :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

uhh zar niko nema da ponudi u zamenu :neznam: neki Varadero 125? Novca nema to vidim ali mi nije toliko ni bitan ,vec samo da se opusteno vozim.... vidim... ili bar CB500....Transalpa ......

ebaji ga imam ja "trandzu" al nemam da doplatim,mozda i bude ako mi ostane nesto od auta :neznam:

ma polako druze kriza je na sve strane to se odavno vidi po narodu kako zivi a kamo li kod nas bajkera !

Iskren da budem stvarno mi uopste nije frka za novac mada mozda to cudno zvuci nekome :zvizduk: tako da ne zurim ama bas nigde sa prodajom valjda cu nagaziti do proleca motor koji sam naveo da bih voleo voziti dugorocno......ipak hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Na lepoj ceni je taj Varadero sa obzirom na kubikazu i godiste....tek sad gledam malo oglase...

Pazi gledam sam i ja ...i preko ......i tamo su cene jake e sad imao sam CM 125 i moj brat i moj otac 3 komada u isto vreme.......i cinjenica je da je izuzetan motoric ali ga Varadero 125 sisa malo vise bas u svemu..e onda sam probao neke motore naravno ne zujalice ali 250 kubika e oni pak traze da se vrte u visokim obrtajima da bi isli kako treba a i potrosnja im je malte ne u klasi 500 kubika .Tako da sam ipak odvagao ovaj puta sve ...sta zelim .za sta mi treba ... i koliko mesecno nameravam da prelazim KM I Varadero je prevagnuo!

E ali cene su mu za medalju! kao da kupujem neki 600 ili 750 kubika od 2000 pa navise god,.....Nije mi uposte frka za kintu tako da i ne zurim sa prodajom koliko mi vise znaci neka lepa zamena za zeljeni motor :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

jesam i zvao sam ga ..ma tuga!!! Sta sve ljudi prodaju a tek kakve bajke ispredaju ...mitove....legende .....najezio sam se.....ubedjuje me da je prvi vlasnik da je motor originalan,,,,,,itd......medjutim pola toga gola neistina .........i izuzetno zapusten motor....Zamolio sam prijatelja koji je isto bajker a blizu je tog momka da ga licno vidi i proba..

Ipak hvala za informaciju koju si se definitivno potrudio da mi obezbedis!

Prava kolegijalnost na delu. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Nikakav problem, samo ja Horneta za Varadera 125 ne bih menjao nikada. U svakom slcaju do sledece sezone ima vremena, pa polako.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Nikakav problem, samo ja Horneta za Varadera 125 ne bih menjao nikada. U svakom slcaju do sledece sezone ima vremena, pa polako.....

do nekle te razumem ...ali stvar je od vozaca do vozaca ja recimo nisam nastorjen brzinama koliko opustenoj voznji a da na motoru ne izgledam kao na ginekoloskom stolu(tu mislim na copere) znaci enduro koji je nadasve udoban a uz to i ne brz!! To je onda ipak Varadero !! :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Aktuelna prodaja ili zamena i dalje !!!

za Varadera 125 ali ocuvanog i ne preradjivanog u neku verziju sta ja znam vec.... samo ORIGINALNI izgled motora...dogovor naravno :Mina: :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

ULTRA HITNO !!!cena snizena na 2300e nasao sam Varadera 125! :Mina:

Mislim da je to naj niza moguca cen na nasem trzistu a pogotovo za ovako ocuvan ! drugari izvolite,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja